Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Ja racunam da voli komotnije :) i da veliki procenat nas pa i ovih od 82-85 kila imaju stomak koji rastegli reklamu.
djoks
Posts: 88
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Значи ХЛ? :D
User avatar
N13
Posts: 2058
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

https://www.fkvojvodina.rs/druzite-se-s ... dbalerima/
Družite se sa Vošinim fudbalerima!

Dragi Vojvodinaši i Vojvodinašice,

U nedelju, trećeg marta, u 18 časova, na Trgu slobode, fudbalski klub Vojvodina organizuje druženje igrača sa navijačima, kako bismo svi zajedno, jedinstveni i u pozitivnoj atmosferi krenuli u nove pobede!

Tom prilikom, svi koji dođu moći će da se upoznaju i slikaju sa našim igračima, a očekuju vas i pozivnice za specijalnu proslavu jubilarnog 110. rođendana Fudbalskog kluba Vojvodina, koji obeležavamo 6. marta.

Novosađani, dođite da se družimo, slikamo i da zajedničkim snagama krenemo u nove pobede!

Mi smo jedno – to je naša snaga!
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Dosta lepa akcija. Svi treba da dodju, a posebno deca da vide šta znači Vojvodina. Baš me zanima kakva će biti ta "specijalna" proslava rodjendana, valjda su smislili nešto normlano. :mrgreen:
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by Savcic Luka »

Ovo su odlične akcije!
Moj klinac je išao na sve porodične dane i kaže da je atmosfera super.
Njemu konkretno je baš značilo što je pričao sa velikim brojem igrača.
Verujem da će biti i u budućnosti.
User avatar
Turija
Posts: 10737
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Thu Feb 29, 2024 3:25 pm Ovo su odlične akcije!
Moj klinac je išao na sve porodične dane i kaže da je atmosfera super.
Njemu konkretno je baš značilo što je pričao sa velikim brojem igrača.
Verujem da će biti i u budućnosti.
Sve se slazem, ali to mora da prate rezultati i kvalitetni igraci, pa da se taj dogadjaj ponosno pamti. Da zelis da imas fotografiju sa svima njima.

Ovako, napumpavanje balona bez pokrica, decu ce ohladiti u zanosu, vec sutra na stadionu (ili pred tv ekranom) i proizvesti kontra efekat.
Ustvari, u takvim okolnostima, bolje je da nije bilo nista. Neispunjena (da ne kazem lazna) obecanja su najopasnija za mislece ljude.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9772
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Feb 29, 2024 6:01 pm
Savcic Luka wrote: Thu Feb 29, 2024 3:25 pm Ovo su odlične akcije!
Moj klinac je išao na sve porodične dane i kaže da je atmosfera super.
Njemu konkretno je baš značilo što je pričao sa velikim brojem igrača.
Verujem da će biti i u budućnosti.
Sve se slazem, ali to mora da prate rezultati i kvalitetni igraci, pa da se taj dogadjaj ponosno pamti. Da zelis da imas fotografiju sa svima njima.

Ovako, napumpavanje balona bez pokrica, decu ce ohladiti u zanosu, vec sutra na stadionu (ili pred tv ekranom) i proizvesti kontra efekat.
Ustvari, u takvim okolnostima, bolje je da nije bilo nista. Neispunjena (da ne kazem lazna) obecanja su najopasnija za mislece ljude.
Zamisli situaciju klinja si, skoknes na tako neki skup, uslikas se sa dva igraca, vratis se kuci, izguglas ko su, na neki nacin ti postanu dragi, pocnes da navijas za njih, za klub, za mesec ili dva, namolis roditelje da idete na utakmicu da pogledas svoje "drugare" uzivo, dodjes na stadion, cvrsto odlucis da ces da dozivas drugare sa slike, da ces da im mases, da ih mozda ispratis sa tribine sve dok ne odu u svlacionicu. Mec pocinje, igraci izlaze na teren, gledas svoj tim, gledas frizure igraca, gledas svoje slike sa drugarima, zbunjen si... razmisljas, u fudbalu postoji i drugo poluvreme, mozda ce se tad pojaviti, klub ti igra lose, gubi, ponadas se da ce uci tvoji drugari i napraviti preokret, da ce biti spektakl za pamcenje, vreme polako prolazi, mnogi igraci ulaze na teren tvojih drugara nema, okreces se ka nekom dekici koji nosi sal Vose, gricka semenke, pitas ga "ciko kada ce uci ovi moji drugari?" pokazujes slike sa njima. Dekica te gleda tuznim ocima i pokusava da ti objasni: "Sine, ovaj sa slike ti je u Kini, a ovaj sa druge slike je u Rusiji, u Rubinu". Cutis, cujes zvizduk sudije, cujes zvizduke sa tribina....
Image
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Marketing kluba

Post by Savcic Luka »

Dok mi ne to ne dočakmo, ja ću dobiti unuke :D

Šalu na stranu, svoje dete sigurno ne mogu navijački vaspitavati na bazi nekih velikih uspeha FKV.
Ali nisu uspesi zbog čega se navija za Vojvodinu, već vrednosti.
A svakako su tu i drugi sportovi.
I neće se slikati sa svima, ali uvek ima svoje favorite.

Mislim da su ovakve marketinške akcije dobre, usmerene na klince i omogućavaju direktan kontakt deci, a i starijima sa sportistima.
User avatar
Milan
Posts: 4196
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ne znam ni gde bih postavio…




Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Šta će se tačno dešavati na proslavi? Zna li ko
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2016
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

Концерт Биг бенда...
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Grbavica.021* wrote: Sat Mar 02, 2024 6:55 pm Концерт Биг бенда...
Kakve oni veze imaju sa nama?
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2016
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

VošaNS wrote: Sat Mar 02, 2024 6:56 pm
Grbavica.021* wrote: Sat Mar 02, 2024 6:55 pm Концерт Биг бенда...
Kakve oni veze imaju sa nama?
То се и ја питам шта ће нам они.
User avatar
Salvador
Posts: 1081
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Ko je uopšte Big Band?
Zar nisu mogli da organizuju koncert naših Vojvodinaških bendova, ima ih dovoljno i stvari su nam poznate i voljene?
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

Salvador wrote: Sat Mar 02, 2024 7:14 pm Ko je uopšte Big Band?
Zar nisu mogli da organizuju koncert naših Vojvodinaških bendova, ima ih dovoljno i stvari su nam poznate i voljene?
+1
Post Reply