Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Kao sto spomenuh vec negde - da su odbojka i rukomet industrije poput fudbala, ne bismo mi trofeja videli, niti bi taj Zbiljic bio bog marketinga, vodjenja kluba i svega ostalog.

Ne budite toliko naivni.

@Minja
Ne verujem sta sam sad procitao. Kakav raspad... :(
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Kao sto spomenuh vec negde - da su odbojka i rukomet industrije poput fudbala, ne bismo mi trofeja videli, niti bi taj Zbiljic bio bog marketinga, vodjenja kluba i svega ostalog.

Ne budite toliko naivni.

@Minja
Ne verujem sta sam sad procitao. Kakav raspad... :(
Minja, nevidjena sramota i bezobrazluk.
Isterati dete sa kapom Vojvodine sa tribine u Novom Sadu. Kakav treba biti debil da to uradis? A posle pozivaju navijace da dodju na utakmicu?
U sta se izrodio ovaj casni Klub i kome je dat da rukovodi njime?
Svaki dan, sve veca bruka i idiotluk.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Minja wrote:Ta prica vrti se u krug.

Opsta zvezdizacija svega i svacega u ovoj drzavi bukvalno je satrla svaku mogucnost da se ovde razvije bilo sta sto bi licilo na normalno takmicenje. Jednostano, to je nemoguce postici. Koji klub u ovoj zemlji moze da se vodi kao uspesan? Nijedan. Ne postoji. Projekti su takvi kakvi su, a tu je jos Vojvodina koja se koprca i sve ostalo moze u korpu kratkog trajanja. Poneko malo poraste, pa se izduva, pa propadne, pa se fuzionise, pa, sve kako ne treba. Sistem je takav, deafirmativan, nerazvojan, samogaseci... Ljudi koji se dokopaju tih liderskih pozicija su takodje takvi. Gore dolaze spretni, ljudi bez skrupula, na marginama ostaju oni koji ih imaju i to ide svojim regresivnim, jako logicnim, tokom. Populacija je zadovoljna, zvezda igra Evropu, svi ostali, ko nas... Sto ne navijate za zvezdu.

Kult kluba vise ne postoji. Sami veterani ga ne gaje. Niko ga vise ne gaji. Drugacija su vremena. Profi navijaci, profi manekeni, svi su profi u pic*u materinu, a moje dete sa kapom naseg kluba izbace sa Juzne tribije za vreme treninga pred zvezdu jer, valjda, smetamo. Ok, nismo ni trebali da budemo tamo, ali na zapadu je bio otvoren samo jedan ulaz, a tu su navijaci palili baklje. I zamolio redare da nas puste na Jug, objasnio razlog, i oni nas puste. Hvala i svaka cast, ali par minuta kasnije zamole da odemo. Nekom profesionalcu smetamo. Sprdnja. Zamisli covece, nekome u klubu smeta tata sa detetom koje PONOSNO nosi kapu tog istog kluba na jebenoj tribini stadiona NASEG kluba, i to za vreme obicnog treninga. Pa, da li ste vi ljudi svesni koliko ste jadni??? Tuzni ljudi, mnogo mi je jednostavnije da mi dete navija za zvezdu. 100x jednostavnije. Ionako su svuda oko njega deca koja navijaju za zvezdu i partizan, sa sve svojim roditeljima. Ljubav prema klubu se usadjuje deci dok su mala. Sta ja sad njemu da kazem? Da, taj grb na tvojoj kapi isti je kao grb na majici tog profesionalca. Sram da vas bude. Ako je ovo Vojvodina, ja sam vanzemaljac.

Tu smo gde smo i to se nece promeniti. Bice samo jos gore. Zbiljic, ne Zbiljnic, potpuno irelevantno. Ovo sve sada vec predugo traje. Mi pricamo o kontinuitetu.
Sve stoji, ali opet ne bih rekao da bas predugo traje (iako mozda tako deluje), ali nije bilo davno kada smo punili i sever i zapad i bili jaci po rezultatima od ovih.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Marketing kluba

Post by CRD FCV »

gospodinFKV wrote:niti bi taj Zbiljic bio bog marketinga, vodjenja kluba i svega ostalog.
Није бог али ради на пољу маркетинга као што је радио и док је био у ФК, док све остале управе нису давале ни пет пара за то. Ајде да још споменемо и посете школама тамо 2006/7 за време Бате нам. Мало је потребно да постанеш маркетинг маг овде само што нико неће да да ни то мало.
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

CRD FCV wrote:Мало је потребно да постанеш маркетинг маг овде само што нико неће да да ни то мало.


Upravo tako!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

U mocartu na tekst o nekom košarkašu partizana, ima deo sa Twittera gde piše Đoka(Čvarkov) grobar :rage:
Nešto se ne sećam kad je dp ekipa pratila Vošu da su jednu reč o tome pisali.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Marketing kluba

Post by torrente »

jel se sta mrda sa mrtve tačke sto se tiče redizajna grba,ili ti dresova pa makar rezervne garniture,ili ti klubske prodavnice ili ti shopa...Jbt.da li je moguce da nema nista od nista u ovo jebeno vreme ,pa makar i nekog laznog internet shopa...Sve te je.'lo...Pa sto godina je proslo a shop je samo malo radio onomad preko neta naravno...
Daj ljudi neki predlog ,nekog da izbombardujemo nekim porukama ili mail-ovima...Pa ja vec deset godina i vise pominjem taj jebeni Exit,koji moze biti do jaja promocija Vojvodine a i dalje je neiskorišteno...nenadjebivo.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by Stexman »

Grb je redizajniran pre nekoliko godina i ne verujem ce se bilo sta menjati oko toga. A sto se dresova tice jos uvek nas ugovor vezuje za Umbro a oni nista novo ne planiraju. Sledece godine istice ako se ne varam.
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

https://www.facebook.com/dnevni.boravak ... 3102423068" onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast za akciju!

Zaista sam se jako obradovao kad sam ovo video, buduci da sam i ja sam, sa svojom firmom, ucestvovao u istoj akciji. Zaista je neverovatno koliko tim momcima znaci kad neko dodje da sa njima igra fudbal, pa jos kada daju gol, toliku dozu srece ne pamtim da sam video u svakodnevnom zivotu. Zaista sve pohvale igracima sto su podrzali akciju Radnog centra.
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Iz Dr. Milan Petrovic nam dolaze neki od najvernijih navijaca Vojvodine.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Pera Centar »

Grupa od nas 5-6 sa zapadne(istocne) tribine predlazemo da se FK Vojvodina preimenuje u FK Promenada.

Tim imenom bi bilo receno sve o trenutnom stanju kluba, nasli bi "doborog" sponzora i sto je najvaznije barem do poboljsanja situacije ne bi brukali ime FK Vojvodina.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

I ovo je marketig Kluba, koji pokazuje koliko je Vojvodina velik klub i koliko velikih igraca je dala.
Divno se podsetiti na sva ta imena.
To je ona Vojvodina koju volimo u koju smo zaljubljeni vecno :cheers:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/pog ... tupa-21-11" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Marketing kluba

Post by AntonioKasano »

Mislim da fali Zeljko Brkic na ovom spisku...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Marketing kluba

Post by Grof Žekula »

AntonioKasano wrote:Mislim da fali Zeljko Brkic na ovom spisku...
Овде је 100+, мислим да Брка има нешто мање...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Zeljko Brkic - 103 utakmice.

Propust...
Post Reply