Vislavski & Šapuric vs Vojvodina

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Treba ga linchovati :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ma ljudi,ceo grad a i sire,zna da je Sapura maznuo pare,ali sta to vredi kad u klubu uvek sede ljudi koji ce zbog sitnog licnog interesa dozvoliti da pravno sve bude u redu a u zbilji nista nije kako treba.Evo neka mi neko kaze,kada je nas klub dobio spor sa nekim pred sudom.NIKADA.I sad se sve zna sta ko radi ali je interes preci od pravde,vracaju se dugovi nemesanjem u svoj posao.stite se pojedinci.Ma sve je interes.Pozdrav
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

PRIJATELJ wrote:I sad se sve zna sta ko radi ali je interes preci od pravde,vracaju se dugovi nemesanjem u svoj posao.stite se pojedinci.Ma sve je interes.
A gde im se izgubila ona ljubav kojoj se ne tako retko klicalo na stadionima? :wink:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Tako je nažalost u celoj državi. Ne samo u fudbalu.
Pa lepo se pevalo na severu: "Obija trafike ministar policije"
Kad ti je ministar policije lopov, dokazano a i priznao je to. Šta onda da očekuješ?Ministar! Kako onda da se u strukturi nekih manje vidljivih grana nalaze pošteni ljudi. Pogotovo u fudbalu.
" Dečko je pun zmajova! "
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

E moj Red firm,mnogi toliko vole klub da bi i zid na tvrdjavi srusili samo da bolje vide stadion.Pozdrav
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

PRIJATELJ wrote:E moj Red firm,mnogi toliko vole klub da bi i zid na tvrdjavi srusili samo da bolje vide stadion.Pozdrav
Koliko sam ja informisan (iz medija), zid su rušili neki drugi (a zašto ne znam), za koje ne verujem da su ikad bili na stadionu Vojvodine.Pozdrav
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

PRIJATELJ wrote:E moj Red firm,mnogi toliko vole klub da bi i zid na tvrdjavi srusili samo da bolje vide stadion.Pozdrav
:D
" Dečko je pun zmajova! "
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Turija wrote:
PRIJATELJ wrote:E moj Red firm,mnogi toliko vole klub da bi i zid na tvrdjavi srusili samo da bolje vide stadion.Pozdrav
Koliko sam ja informisan (iz medija), zid su rušili neki drugi (a zašto ne znam), za koje ne verujem da su ikad bili na stadionu Vojvodine.Pozdrav
nisi dobro informisan, poslusaj prijatelja :!:

pozz...
Come on you Reds!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

PRIJATELJ wrote:E moj Red firm,mnogi toliko vole klub da bi i zid na tvrdjavi srusili samo da bolje vide stadion.Pozdrav
Znam ja to PRIJATELJU, čak i šta će na tom mestu biti. A i cena te usluge je vrlo zanimljiva 8)
Prethodno pitanje sam postavio zbog nekih drugih, koji i dalje veruju u ljubav (nikako interes) određenih ljudi prema klubu.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Turija,mozda te ne interesuju neke stvari koje se desavaju u nasem gradu ali novinama normalno ne treba bas verovati.Za zid na tvrdjavi se od prvog dana maltene zna ko je narucilac,a ako Srbulovic propeva bice opet bezanije.Videcemo.Pozdrav
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/vojvodina ... _45514.jsp

Mozda bi moderatori poslednjih par postova trebali da premeste negde drugde.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Red Firm wrote:
Prethodno pitanje sam postavio zbog nekih drugih, koji i dalje veruju u ljubav (nikako interes) određenih ljudi prema klubu.
Red Firm, da Bata nema interes u klubu ja bih bio jako zabrinut :!:
Vosu mogu i treba da vole navijaci i simpatizeri. Fudbaleri, zaposleni u klubu i naravno predsednik moraju da je postuju i naravno da imaju interes da rade u istoj. Ako je jos i vole to je plus i za njih i za Vosu. Bar ce im vreme provedeno ovde proci u veselju.
I ja postujem firmu u kojoj zaradjujem hleb, postovao sam proslu a znam da cu postovati i sledecu.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Vislavski Vošu skratio za pet miliona!

Novinar: V. U., Fotoreporter:


Izvanredno stanje. Ta konstatacija izrečena je nedavno, pre desetak dana, kada se govorilo o finansijskoj situaciji u Vojvodini, ali je kasa nedugo zatim ozbiljno uzdrmana. Bivši direktor Miroslav Vislavski, smenjen još 11. septembra 2001, dobio je spor pred sudom, kojim mu je pripalo oko pet miliona dinara a taj je novac povukao s računa novosadskih crveno-belih.

– Da, tačno je da je Vislavski tu svotu, dakle oko pet miliona dinara, skinuo s klupskog računa, pošto su uplaćena sredstva od transfera naših najboljih igrača tokom zimskog prelaznog roka. E sad, ne znam da li je na to imao pravo, pošto je u jednom trenutku blokirao račun kluba. Naši direktori, kao i naš advokat Miroslav Perković kažu da Vislavski, bez obzira na to što presuda glasi u njegovu korist, nije imao pravo da to učini, tako da nemamo druge, već da tražimo novo veštačenje i reviziju spora – kaže Mirko Dubroja, v. d. predsednika kluba.

Trenutno prvi čovek novosadskog superligaša dodaje kako je čovek od reči i da se podrazumeva da je ostao pri ranije iznetom – da je došlo vreme da se reše svi problemi u vezi s finansijskim potraživanjima prema Vojvodini:

– Ovih dana, putem nagodbe, biće rešeni ti problemi, a da budem iskren, očekivao sam da ćemo se i s našim bivšim direktorom srestim tim povodom. Ispalo je drugačije i videćemo kako će se sada stvari odvijati – govori Dubroja.



Skupština

Po rečima Mirka Dubroje, izbornu sednicu skupštine kluba treba očekivati sredinom marta, s tim što nije voljan da kaže ništa o tome da li će se kandidovati za tu funkciju.

– Zaista, još ne znam. Treba sačekati najpre sastanak upravnog odbora, koji će dati svoje viđenje. Smatram da bi u svakom slučaju predsednik Vojvodine trebalo da bude neko iz sadašnjeg sastava UO – rekao je Dubroja.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI wrote:– Zar ja problem? Ne, nije to dobro rečeno. Ma Vojvodina nema problem sa mnom, nego s državom.

Bivši direktor novosadskih crveno-belih Miroslav Vislavski ne okoliša i sasvim je direktan kada komentariše konstataciju v.d. predsednika kluba Mirka Dubroje da je zbog toga što mu je svojevremeno uručen otkaz, skinuo s računa najstarijeg šampiona oko pet miliona dinara, koliko mu je presudom dodeljeno.

Temeljan, kakav je oduvek, Vislavski razgovor na ovu temu započinje činjenicom da je još u drugoj polovini novembra postala pravosnažna presuda u njegovu korist, u sporu koji se godinama vodio. Tako je odlučeno, dodaje, u drugom stepenu, pa je nešto kasnije, na osnovu toga, i bio blokiran račun Vojvodine:

– Ljudi iz kluba su, potom, verovatno preko svog advokata, uspeli da deblokiraju račun i ujedno pokušali da izdejstvuju reviziju čitavog postupka, što će, kako kažu, ponovo učiniti.

Podsećanja radi, pre nešto više od četiri godine Miroslav Vislavski je podneo tužbu protiv Vojvodine, na čijem je čelu tada bio Miodrag Kostić, zbog toga što klub nije ispunio ono na šta se obavezao odlukom svog upravnog odbora o tome da mu se dodeli stan:

– Mislite li da bih dobio presudu da ta odluka i zapisnik ne postoje, kako to neki tvrde? Kako bi se spor rešio u moju korist, na osnovu čega? Sem toga, Vojvodina je godinama pokušavala da ospori moje pravo, pa je drugostepeni sud ipak odlučio tako kako to svi već znaju i doneo odluku o tome da mi pripada oko pet miliona dinara, s tim što su u ovu svotu uračunati i troškovi kojima sam bio izložen tokom spora. E sad, kada se na računu Vojvodine posle niza transfera našlo dovoljno novca, država je, kako se to kaže, aktivirala presudu i prebacila novac na račun mog advokata Dejana Mihajlovića, s tim što je onda moj pravni zastupnik pare prosledio na moj račun. Prema tome, nije Miroslav Vislavski uzeo novac Vojvodini, već je sprovedena legalna odluka i presuda.

Bivši direktor Vojvodine kaže da novac nije odmah potrošen, već da je deponovan:

– Te pare su rezultat moje čiste, dugogodišnje borbe za pravdu i, bez obzira na to što nisam imao nikakvu logističku podršku, dobio sam satisfakciju. .
E moj druze Viki!!Kao nije znao ko je gospodin MK kada je dolazio u klub.?Kostic je poharao i zamalo ugasio Vojvodinu a covek koji ju je toboze branio sad naplacuje pet miliona. Lepo je i isplatljivo tako voleti Vojvodinu...
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

"te pare su rezultat moje ciste,dugogodisnje borbe za pravdu....."
e pun mi je k.... vas gospodine vislavski i takvih boraca za pravdu kao sto ste vi!!!
sa ovim ste dokazali da nista bolji niste od tog bivseg predsednika koji vas je doveo(sigurno je to i znao) i da su vam samo pare vazne,e pa nek vam je sa srecom sada i da pametno potrosite taj posteno zaradjeni novac!
samo ste pogresili adresu i racun sa kojeg ste uzeli novac jer kao sto ste rekli te pare niste zaradili teskim i mukotrpnim radom u fk.vojvodini vec
nakon ciste,dugogodisnje borbe za pravdu :?: :?: :!: :!:
svaka vam cast!
Locked