"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by MiSmoFKV! »

Meni je ok spisak, podmlađena je reprezentacija, a da to nije urađeno veštački kao kod Mihajlovića(Marko Šćepović u špicu 8) ). Nema Gudelja, Mitrovića, Vukovića, Maksimovića štopera i ostale drvenarije koja je bila redovna kod Muslina. Nema ni Bambija Tošića i Lazara Markovića, Petrovića, Fejse. Takođe tu je konačno i Sergej. Što se tiče Rodića, msm da je podnošljiv za rezervnog levog beka, Kolarov je kapiten i on neće odmarati. Radonjić je nepotreban pored Kostića, Živkovića i Mijata i mislim da će on otpasti. Jedine zamerke su što selektor nije pogledao Rockova i Grujić/Maksimović u sredini. Nijedan nije u formi, Maksimović je imao zapaženu rolu na NZ, Grujić ni to.

Jedini igrači koji nedostaju su Subotić (da su ga pozvali, možda bi se vratio) i Basta (mada taj desni bek nam je jako slab Basta / Rukavina).
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

gospodinFKV wrote:
CRD FCV wrote:Родић
Ono cega se ja bojim je cinjenica da nema drugog levog beka pored Kolarova, te da ce ova kreatura ipak ostati na spisku.
Dusko JK Tosic je levi bek. I bolji je na poziciji levog beka nego stopera. Cini mi se da ce on pokrivati rupu koju ce svojim izletima napred praviti Kolarov.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Znam da je originalno bio levi bek, ali ima vec jedno 3-4 sezone od kako ne igra standardno na levom beku. To dodje s godinama. Vidim da se Kolarov jos uvek opire, uprkos pokusajima u Sitiju onomad. Karleusa je vec par sezona na stoperu, i neke partije karijere je pruzio upravo na mestu stopera, tako da sumnjam da ce ovaj pacer izmisljati toplu vodu. :cheers:
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

https://www.sportske.net/vest/domaci-fu ... 41104.html
Krstajić odlučio, otpala četvorica sa spiska, ovo su putnici za Rusiju!

Srbija ima konačan sastav za Mundijal u Rusiji!


Evo za koga se odlučio Mladen Krstajić, otpali su Mijat Gaćinović, Matija Nastasić, Aleksandar Jovanović i Nemanja Maksimović.

GOLMANI

VLADIMIR STOJKOVIĆ (PARTIZAN)
MARKO DMITROVIĆ (EIBAR)
PREDRAG RAJKOVIĆ (MAKABI TA)

ODBRANA

ANTONIO RUKAVINA (VILJAREAL)
ALEKSANDAR KOLAROV (ROMA)
MILAN RODIĆ (CRVENA ZVEZDA)
BRANISLAV IVANOVIĆ (ZENIT)
UROŠ SPAJIĆ (ANDERLEHT)
DUŠKO TOŠIĆ (GVANŽOU RF)
MILOŠ VELJKOVIĆ (VERDER)
NIKOLA MILENKOVIĆ (FIORENTINA)

SREDINA TERENA

LUKA MILIVOJEVIĆ (KRISTAL PALAS)
NEMANJA MATIĆ (MANČESTER JUNAJTED)
MARKO GRUJIĆ (LIVERPUL)
ADEM LJAJIĆ (TORINO)
SERGEJ MILINKOVIĆ – SAVIĆ (LACIO)
DUŠAN TADIĆ (SAUTEMPTON)
FILIP KOSTIĆ (HAMBURGER)
ANDRIJA ŽIVKOVIĆ (BENFIKA)
NEMANJA RADONJIĆ (CRVENA ZVEZDA)

NAPAD

ALEKSANDAR MITROVIĆ (NJUKASL)
ALEKSANDAR PRIJOVIĆ (PAOK)
LUKA JOVIĆ (AJNTARHT F)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Sta ocekivati od njega? Bio je zvalavo :shit: i kao igrac.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Sramota i bezobrazluk.
Mijate, znas da si bolji, ali kad ovakvi vode reprezentaciju, onda je sve moguce :oops:
Nemaju oni ni znanja, ni srama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by MiSmoFKV! »

Au kakav govnar. Prvi spisak me je obradovao, pisao sam vec, ali ovo nema smisla. Mijat Gacinovic je sa mladom reprezentacijom osvojio evropsko i svetsko prvenstvo, osvojio kupove u Srbiji i Nemackoj, a uz to je i jako veliki patriota i uvek motivisan da 110% sebe za reprezentaciju. Uz to moze da pokrije sve od krila do beka.

Prvo su Brkica dok je branio u Sijeni i Udinezeu klupirali zbog stojkovica koji nigde nije ni branio.
Pa onda Tadica nisu zvali jedno vreme.
Pa onda celavi govnar nije zvao Sergeja.
Sada je ovaj supak Mijata otpisao.
Ne znam stvarno sta bih rekao, koliko sam razocaran.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Govedo zvalavo...Jos se secam onog faula nad Abuom u finalu kupa.Dripcina najobicnija.Prvi spisak mi je bio OK.Sad kad sam video da nema Mijata, slosilo mi se.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Naravno da će prednost imati neko cigansko go**o koje treba prodati. Bilo i biće.
Napred Island, a ove ko j**e.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rabba »

Nečim ste, kao, iznenađeni? Onda me posle neko pita što me boli patka za reprezentaciju. Samo lagano, pare su stavljene za poraze od Švajcarske i Kostarike, pa da mogu posle na miru da gledam svetsko, da ne slušam hvalospeve o magiji u našem fudbalskom savezu. I naravno da će se ispratiti Island, kako dolikuje jednoj ozbiljnoj reprezentaciji.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

Veliko razocarenje u reprezentaciju!
Toliko jedva cekamo da pocne SP, sve neka euforija, a onda nas menadzerski spisak reprezentativaca vrati u realnost. Izgleda da cemo jos dugo biti jadna i luzerska reprezentacija.
Ne znam sta je odvratnije, ovo sto je cigancic stavljen na spisak pre decka koji pobedi Bajern za trofej u Nemackoj, ili komentari ciganskih navijaca iz fotelje koji tvrde da je njihov mezimac zaista bolji igrac od Gacinovica ?!?!

Krstajic jeste odvratna licnost, ali ne vredi njega pljuvati za ovo... najmanje se tu on pitao, to je svima jasno.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Karlsson »

Radoja i Gaćinović su bolji od polovine ovih na spisku, ali Vošina deca su uvek morala višestruko više da se znoje za dres reprezentacije. Pogledajte šta su radili do skoro sa Sergejem ili šta je onaj nesrećni Ćurčić radio sa Tadićem koji nas je maltene sam odveo na SP.

S druge strane ako si potekao od ciganije dovoljno ti je i da greješ klupu u Čempionšipu ili ta osvojiš titulu sa Zvezdom. I eto te na SP-u.

A gde je bila ta ciganija kada je trebalo izboriti SP? Nigde ni jednog Zvezdinog deteta u prvom timu, ali će zato sada da se ogrebu o uspeh ovih momaka i da dižu cenu svojim pulenima.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Stexman »

Strasno sam razocaran ovim spiskom.
A ubedjen sam da se i sam Krstajic iznenadio kad je video spisak... Al dobro, kad moze on da bude selektor a nikad nikog nije trenirao pa moze i Radonjic da igra na SP a u zivotu nije odigrao ozbiljnu utakmicu. Covek sa dve leve noge. Osim brzine i to bez lopte, ne poseduje nista. A fudbala bez lopte nema.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Jebes Krstaju,uzeli smo titulu u rukometu,6 za redom :cheers: http://mondo.rs/a1108587/Sport/Ostali-s ... redom.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Протомајстор »

:pegla:
Post Reply