"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Ken mahniti »

Žao mi zaista Mijata,ali malog Maksimovića koji je doneo svetsku titulu orlićima da ostaviš zbog ciganskog isprdka... :shit:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Neizlecivi »

Ogadio mi covek celo svetsko. Ispunio je jedan jedini cilj zbog kog je dosao. Navukao malu menadzersku starletu u tim. I akde decko jeste brz, moze da prelomi, ali mu Mijat svakako nije smeo otpasti. Svakako sada je i tog nesrecnog Radonjica doveo i polozaj da je na njemu 5x veci pritisak i da ce mu svi cekati greske. Svakako srpski fudbal je mulj, talog i olicenje svega najgoreg u ovoj tuznoj drzavi. Mijate glavu gore!
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Ponovicu se, Marko Grujic I Nemanja Radonjic, da li nas neko zajebava???
Bem vam seme cigansko pogano!!! Jovanca I tebi isto, sada kada si zvanicno njihov.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Friend »

Odavno to nije više moja reprezentacija i boli me :greenbutt: za nju.
Napred Madagaskar!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Душан »

И поред свега навијаћу за репрезентацију јер другу немам, а искрено се надам да циганска старлета неће одиграти ни секунду на СП.Оно што сам писао пре пола године се и обистинило, али нисам очекивао да ће Мијат да испашта због њега. Избацујеш са списка момка који је био скоро па стандардан у првих 11, и стрелца два поготка у квалификацијама, Мијатов гол је преломио утакмицу у Грузији. Али какав савез такав и селектор.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rabba »

Ken mahniti wrote:Žao mi zaista Mijata,ali malog Maksimovića koji je doneo svetsku titulu orlićima da ostaviš zbog ciganskog isprdka... :shit:
U mom postu iznad sam zaboravio i ovo da dodam. Mali je neverovatan igrač, nevođenje njega na prvenstvo je pucanj u glavu našem fudbalu. Koliko treba biti jadan...
Душан wrote:И поред свега навијаћу за репрезентацију јер другу немам, а искрено се надам да циганска старлета неће одиграти ни секунду на СП.Оно што сам писао пре пола године се и обистинило, али нисам очекивао да ће Мијат да испашта због њега. Избацујеш са списка момка који је био скоро па стандардан у првих 11, и стрелца два поготка у квалификацијама, Мијатов гол је преломио утакмицу у Грузији. Али какав савез такав и селектор.
Nemaš ni drugu ligu, pa navijaš li onda i za cigane i grobare u evropi?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Voja »

Uvek sam za Mijata govorio da je slabasan i nije igrac po mom ukusu,ali ima "ono nesto",ima taj fudbalski smek,nesto sto u nasoj zemlji realno mogu imati samo igraci Vose.Izmedju ostalog ima istoriju i statistiku iza sebe,kako sa mladima tako sa A timom... rekao bih da je to igrac koga i domaca i protivnicka publika zavoli na prvu. Krstajic je odstranio dragulj reprezentacije... neka mu je na cast. Samo je potvrdio da reprezentacija i dalje nije reprezentacija. Sto se navijanja tice,navijacu za Sergeja i Ducu,njihove dobre igre i dobre transfere posle prvenstva. Sve ostalo vise nije ni bitno. Kada mogu biti ravnodusan prema mojoj Vosi ukoliko primetim da se lose radi,zasto ne bih mogao i prema reprezentaciji :lala:
Image
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Del_Boske »

Душан wrote:И поред свега навијаћу за репрезентацију јер другу немам.
:lala:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ssnigd »

Ima tu par igraca koji posteno igraju I ginu za zemlju, ovo drugo je teska kaubojstina. Ne voditi malog Mijata, da bi igrao Radonjic je sramotnije od svih kradja u nasem fudbalu od devedesetih na ovamo.
Ne mogu, a da ne navijam za Srbiju, ali da me boli uvo sta cemi uraditi, boli me. Ocekujem od Sergeja I Tadica, da pokazu sta je Vosina prava skola.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Cane »

Del_Boske wrote:
Душан wrote:И поред свега навијаћу за репрезентацију јер другу немам.
:lala:
Naravno da ćemo navijati, ali zaista je otužan i odvratan utisak da se ponovo tim kroji po nečijim narudžbama.
Ovaj put je Mijat kolateralna šteta potrebe da se jedan ciganski dripac, nakon onih silnih naručenih medijskih hvalospeva koji su bili priprema za poziv u reprezentaciju, dalje po svaku cenu promoviše u neku nazivi klasu, pa je zbog toga potrebno da mu se u CV upiše i učešće na svetskom prvenstvu. Slično su pre neku godinu radili s onim buzdovanom Grujićem, kome je sada vrhunsko dostignuće sedenje na klupi u drugoj engleskoj ligi, pa mu je i to dovoljno da ide u Rusiju.
Prema bandi iz FSS se treba odnositi slicno kao što to rade u Hrvatskoj i prozivati ih i pljuvati svuda i uvek.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Voja wrote:Krstajic je odstranio dragulj reprezentacije... neka mu je na cast. Samo je potvrdio da reprezentacija i dalje nije reprezentacija. Sto se navijanja tice,navijacu za Sergeja i Ducu,njihove dobre igre i dobre transfere posle prvenstva. Sve ostalo vise nije ni bitno. Kada mogu biti ravnodusan prema mojoj Vosi ukoliko primetim da se lose radi,zasto ne bih mogao i prema reprezentaciji :lala:
Vojo, pravo u centar.
Potpisujem i isto osecam.
Samo zbog Sergeja i Duce cu gledati utakmice. Da njih nema tamo, ne bih sigurno, kao sto ne idem da gledam ni ovakvu Vosu, vec odavno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Душан »

Rabba wrote:
Ken mahniti wrote:Žao mi zaista Mijata,ali malog Maksimovića koji je doneo svetsku titulu orlićima da ostaviš zbog ciganskog isprdka... :shit:
U mom postu iznad sam zaboravio i ovo da dodam. Mali je neverovatan igrač, nevođenje njega na prvenstvo je pucanj u glavu našem fudbalu. Koliko treba biti jadan...
Душан wrote:И поред свега навијаћу за репрезентацију јер другу немам, а искрено се надам да циганска старлета неће одиграти ни секунду на СП.Оно што сам писао пре пола године се и обистинило, али нисам очекивао да ће Мијат да испашта због њега. Избацујеш са списка момка који је био скоро па стандардан у првих 11, и стрелца два поготка у квалификацијама, Мијатов гол је преломио утакмицу у Грузији. Али какав савез такав и селектор.
Nemaš ni drugu ligu, pa navijaš li onda i za cigane i grobare u evropi?
Па наравно, напред близанци!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by PelezinhoFkv »

"Mijat Gaćinović nije za svetsko prvenstvo?"

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ana ... 02-06-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve rečeno ...
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Maki »

PelezinhoFkv wrote:"Mijat Gaćinović nije za svetsko prvenstvo?"

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ana ... 02-06-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve rečeno ...
Ovo je baš bilo dirljivo, svaka čast!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Maki wrote:
PelezinhoFkv wrote:"Mijat Gaćinović nije za svetsko prvenstvo?"

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ana ... 02-06-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Sve rečeno ...
Ovo je baš bilo dirljivo, svaka čast!
:beg:
Пелезињо све си у праву, само склони овог новог цигана са његовим цитатом. :beg:
Post Reply