"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vladimir
Posts: 124
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Vladimir »

Samo zbog ove neznalice na klupi i limitiranog Kostića bi voleo da ne idemo na EP.
Gaćinović povređen ili ga ovaj stručnjak toliko ne voli?
Телеп
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

Krcag ide na vodu dok se ne razbije. Sve je ovo plod vrednog i pregalackog rada FSS kao servisa za opsluzivanje topciderskog dvojca. A doci ce vreme kad ce se sa setom secati ovakvih utakmica "eh jel' znas ono kad smo sa Bugarima igrali i nismo izgubili?"
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Duplof
Posts: 886
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Duplof »

Jedva odosmo na Evropsko prvenstvo u najlakškoj grupi ikad. Napisao bih svašta, ali neću jer je to ili napisano već ranije ili bih otišao predaleko, van sportskih granica.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
ДушанФ89
Posts: 74
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by ДушанФ89 »

Ову групу би и Воша прошла и то лагано, са све одбраном која је примила оволико голова.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Mislim da ako nam zapadne neka ozbiljna ekipa u grupu, nova šestica neće izbeći. Ali bolje i to no neka Švajcarska i Albanija i opet nefudbalsko paljenje i onda otrežnjenje.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by naseljekolumbija »

Највише ми смета то славље после утакмице као кад смо добили Португал за светско. Тада су заслужили да славе. Сада апсолутно не и недостатак самокритике је за осуду. Обрнуто од светског неће бити, а мислим и да смо испуцали срећу на жребу и вероватно нам не гине 4.шешир
Rakovac
Posts: 116
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Rakovac »

Sve je već rečeno, veze mi blage nemamo ima da nas tovare svi na evropskom. I meni je teže od ovog fudbala pala ta euforična proslava kako ih nije sramota. Bogdanović im opet sve lepo objasnio u komentaru posle utakmice.
vdn slaninar
Posts: 1019
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vdn slaninar »

Мора да се слави,иду избори а ми побеђујемо Бугаре 2-2, против Косова у политици 5-0, ма идила.
User avatar
rykerfcv
Posts: 789
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by rykerfcv »

naseljekolumbija wrote: Sun Nov 19, 2023 9:51 pm Највише ми смета то славље после утакмице као кад смо добили Португал за светско. Тада су заслужили да славе. Сада апсолутно не и недостатак самокритике је за осуду. Обрнуто од светског неће бити, а мислим и да смо испуцали срећу на жребу и вероватно нам не гине 4.шешир
Nek bude slavlje ali 25 :whistler:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2030
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grbavica.021* »

не знам само како можете рећи најлакша група, Мађари првенствено су 30% бољи од нас онда Црногрци у егалу са нама, искрено ни мало лако група ли тужно је што смо прошли даље кроз иглене уши.
User avatar
N13
Posts: 2061
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by N13 »

To sto su Madjari bolji od nas (slazem se) i Crnogorci egal (ne slazem se, katastrofa su), ne menja cinjenicu da je grupa laka. Otkad pratim fudbal, nismo imali laksu grupu u nekim kvalifikacijama. Mozda za SP 2002 u Japanu i Koreji, mada su tada Rusi bili dosta jaki, a ni Slovenci nisu bili losi.

Madjari nisu velesila da se protiv njih ne moze. Samo su dobro organizovali fudbal u drzavi, plus ulagali u skolu i infrastrukturu i to im pocelo donositi rezultate. Crnogorci su katastrofa, kao i Bugari i Litvanci.
Sta vise, mi smo bas protiv Madjara i Crnogoraca najvise pokazali (Crnogorce dobili bez problema 2 puta, protiv Madjara jesmo izgubili, ali rekao bih oba puta nesrecno i nezaaluzeno). Bugarima smo 2 puta na srecu u zavrsnici meca uzeli bod. I oni su nas najvise mucili, a ne bi trebalo da su nas nivo.

Nazalost, na EP ocekujem blamazu. Dusan Tadic i Mitrovic su 80% ovog tima. U kakvoj formi ce biti Tadic za EP, ipak je covek u poznim godinama. Jebes repku koja zavisi od jednog - dva igraca. Zamisli Tadic i Mitrovic budu van forme ili povredjeni... pa bez njih smo na nivou Luksemburga.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

Ne znam da lihe adekvatno da napišem na ovoj temi ali mali Radulović dobio dvadeset min juče protiv Mađarske i odigrao jako korektno. Imao dva dobra šuta u istom napadu, umalo se upisao u strelce.

User avatar
churguzijanac
Posts: 2057
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Piksi jako tvrdoglav u naumima.Bolje da predje preko sujete i potraži pomoć.Odbrana duva i konstatno smo u promaji.Ako ne znaš da je namestiš ima ko zna, pa pitaj.Evidentan pad u odnosu na prethodne kvalifikacije.
Drugo, pročitana mu je igra i moraće da smisli nešto novo.
Meni je neobjašnjiv taj grč koji naši igrači pokazuju u svakoj utakmici, pogotovo kad se branimo.Previše su opterećeni, a mister ne vidi.
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Mon Nov 20, 2023 2:05 pm Ne znam da lihe adekvatno da napišem na ovoj temi ali mali Radulović dobio dvadeset min juče protiv Mađarske i odigrao jako korektno. Imao dva dobra šuta u istom napadu, umalo se upisao u strelce.

Приметио сам да инстаграм страница није најавила његов наступ за своју селекцију док за наше омладинце јесте. Због тога сам изненађен Радулином наступом јуче.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Deep Purple »

@CRD FCV

Mislim da su bili okačili na story-u ako se ne varam, ugl. Radule mali ima opasan potencijal, ima dobre fizikalije, najviše su mu ljudi zamerali što je trom što nije istina već ima takvu zdepastu građu. Ima jako lepu tehniku šuta, dribling, jak je u duelu, mislim da mu fali samo malo više mentaliteta npr. Čumića mada je Čumić stariji 4-5 godina pa će to doći vremenom odnosno sa iskustvom. Mora mnogo više da bude direktniji i da napada konstantno beka.

Pisao sam već da po meni Radulović ima po talentu i fizikalijama viši plafon od Čumića ali videćemo da li i po mentalitetu. Mada nešto govori i o mentalitetu to što nije hteo u Austriju, Mađarsku i sl. lige već misli da može bolje i da mu je bolje da mu mi budemo ta odskočna daska.
Čumića najviše koči fizikalija za neku top ligu.

Uz redovne minute kod nas i sve više minuta u nacionalnom dresu ako bude podizao nivo igre i u kontinuitetu ih pokazivao može daleko, mada je još rano pričati o tome.

Daleko je on još od Čumića ali je potencijal tu uz dobar rad.
Post Reply