Zašto se Vojvodina razlikuje od ostalih klubova?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Ali ona druga stvar koja me je zaintrigirala, sta ako se Vosa vrati na onu situaciju od pre 5, 6 godina kad smo bili na rubu propasti, kad smo za malo izbegli sudbinu proletera, sta tada...
Ostace oni pravi. I kad bi igrali derbi sa Zvezdom iz Malog Beograda umesto sa imenjacima njihovim, pravi navijaci ce uvek biti uz Vosu. A preletaca je uvek bilo i uvek ce biti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Pravi nisu nikad ni bili problem, na preletace sam i mislio. Sto znaci ako opet, ne daj Boze padnemo nisko, pa se opet vracamo na staze slave ide opet isti scenario. Kao sto rekoh:
Ono sto se nadam da ljudi koji su postali slaninari, ili su pustili da to konacno ispliva iz njih, su zavoleli iskreno Vosu i da im vise nije bitno da li cemo narednih godina igrati Kup uefa ili Ligu sampiona ili Vojvodjansku Ligu grupa Zapad
Dakle samo nada da Vosa nove navijace koje je stekla nece izgubiti nikada vise bez obzira na sve. No da ne prizivamo zlo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

Ja sam isao na utakmice Vojvodine od petog razreda osnovne pa do nekog drugog srednje, (prvo istok posle jug) i stvarno vise nisam mogao da izdrzim te debakle i vratio sam se na stadion tek kada je Bata postao predsednik. jebiga sigurno da nisam velik navijac kao vi, ali tolka posrtanja, tolko crnu situaciju, kada su igraci imali slabe rezulate, ispod svakog nivoa, nikakve plate jebiga ja nisam imao volje za tako nesto. pratio sam u novinama, teletekst i slicno al izgubio sam vece intresovanje... sve do jebiga lepsih rezultata.
Vi svi ovde ste hard kor fanovi Vojvodine, ali meni se cini da je vama tesko da shvatite da nikad nece biti mnooogo navijaca Vojvodine u ovom gradu sve dok ne krenemo da pravimo neke postene rezultate i neke oglasne kampanje, bilborde, reklame u novinama blabla...
Ovaj kosarkaski klub Vojvodina je napravio nesto slicno sa onim skakavcem maskotom, koji je iz svuda iskakao ne znam zasto to ne bi mogla i FK Vojvodina..
Jednostavno jebiga, pa ni ova dva beogradska kluba nemaju ispunjen sever i jug, stavise na prosecnim ligaskim utakmicama bukvalno smo po broju najvernijih veoma blizu.
ne treba se zanositi da ce svi da vole Vojvodinu uvek sa istim intezitetom i zharom kao vi fanovi ovde, ali dok god ja dovlacim druga bivseg cigana na utakmicu i teram ga da uci pesme i primecujem da se raduje nasem golu, po meni je to ok.
e da i mogu vam reci da imam neke drugare grobare iz beograda i oni se raduju kad vide jaku Vojvodinu, i to mi je drago, sto znaci ljudima i koji nisu iz Novog Sada ta Vojvodina i sami su pratili nasa posrtanja i zalili me, nadali se nasem boljitku a sada se vec pribojavaju da su dobili malo vise nego sto su zeleli :)
uglavnom ovo moje su sve trucanja ja nisam iskusan forumas niti zagrizhen Vojvodinas, volim Vojvodinu kolko ona to zasluzuje i nadam se da cete nekim akcijama i razumevanjem prikupiti nove Firmase koji ce vremenom postati hard kor kao vi :)
cao
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

masta_ace wrote:Vi svi ovde ste hard kor fanovi Vojvodine...
Ma nismo brate, ima nas bas svakakvih ovde :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Dakle samo nada da Vosa nove navijace koje je stekla nece izgubiti nikada vise bez obzira na sve. No da ne prizivamo zlo.
Znas kako, ima medju tim "preletacima" i takvih koji navijaju za "Titove blizance" zato sto ne znaju za bolje. Mnogi nisu nikada ni pomislili na Vojvodinu, jednostavno nisu imali zasto. Jedino za "blizance" mogu i da cuju jer se samo o njima prica u medijima, samo oni uzimaju trofeje, samo oni igraju Evropu... Zato treba imati rezultate, uci ljudima "u usi", da se procuje za nas.

Kad krenu rezultati docice sa njima i gomila "preletaca" ali mozda neki od njih tada prvi put ozbiljno uzme u razmatranje Vojvodinu, pa proradi taj tradicionalni smek i zapocne i prava navijacka ljubav. Ipak ono sto VOJVODINA predstavlja je nesto posebno, to "blizanci" nikada nece imati, i kad ta hemija proradi tu vise nema leka - to je dozivotna ljubav...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Sto bi rekli, jednom Slaaninar uvek Slaninar :!: :D
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Na predlog forumaša i u konsultacijama sa moderatorom teme podelili smo topik (Voša-Banat) na dva topika, da bi postovi vezani za utakmicu ostali pod istim naslovom, a ostali komentari, nevezani za ovu temu, prebačeni su u novootvoreni topik.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bivši trener Vojvodine Milovan Rajevac u Novostima:

Moj drug Bata
V. T., 28. novembar 2007

NAPRAVILA je Vojvodina uspeh prošle sezone koji Novosađani ne zaboravljaju. Iako više nije trener "lala", Milovanu Rajevcu i dalje stižu čestitke posle svake pobede crveno-belih. Naročito se javlja "stara garda", poznata grupa navijača Vojvodine, koja je nekadašnjem šefu struke poklonila zahvalnicu za sve što je uradio za klub u prethodnoj sezoni.
- Zovu navijači posle svakog trijumfa Vojvodine i čestitaju mi, kao da sam i dalje na klupi. Kažu, biće tako do sledećih priprema - priča Milovan Rajevac, a pozivi iz novosadskog kluba stizali su i dok je bio u poseti "Večernjim novostima". - Naravno da i sadašnje rezultate crveno-belih doživljavam delom kao moje, jer sam vodio letnje pripreme, bio na klupi u prvih pet kola...
Jedino nekadašnjim pulenima Rajevac zamera na ispadanju iz Kupa Srbije.
- Mislim da je lakše nego ikada trofej Kupa mogao da ode u Novi Sad! Pomalo neoprezno su ušli u meč sa Inđijom i kazna ih je stigla.
Hit prošlog proleća, stvoren tim za poštovanje, izlazak u Evropu i okršaj sa Atletikom Madridom u Kupu UEFA... To su uspesi za poštovanje, pa čudi zašto Milovan Rajevac još nije na klupi Vojvodine.
- Bilo bi nekorektno kada bih rekao da mi je u Vojvodini išta falilo. Bata Butorović je moj stari prijatelj, drug iz vojske, da nije bilo njega ne bih ni došao u Novi Sad. Sve je odlično funkcionisalo, ali na kraju sam možda i ja malo zapostavio domaći šampionat, više smo se okrenuli Kupu UEFA...
Ponude na sto priznatog trenera samo stižu, a on se sprema da u januaru neku prihvati i povede neki novi tim stazama uspeha.
- Odmarao sam se u protekla tri meseca, već sam se zaželeo fudbala. Stizale su ponude i do sada, ali sam rešio da predahnem. Dolazi prelazni rok, otvaraju se nove mogućnosti, a gledam, zasada, preko granice. Želja mi je da se ponovo oprobam u inostranstvu - ističe Milovan Rajevac.


BORU MILUTINOVIĆA ZA SELEKTORA!
HAVIJER Klemente će uskoro zvanično biti prošlost reprezentacije Srbije, a uveliko traje licitacija ko bi mogao da mu bude naslednik. Ljubiša Tumbaković, Siniša Mihajlović, Miroslav Đukić su samo neka od imena koja se pominju.
- Moj glas ide za Boru Milutinovića! Radio sam s njim u Kini, znam kakav je stručnjak. Pet reprezentacija je dovodio na Mundijale, siguran sam da bi uspeo i u Srbiji. Majstor je da napravi atmosferu, ono što nama nedostaje, ma, stvoren je za selektorski posao - tvrdi Milovan Rajevac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Bilo bi nekorektno kada bih rekao da mi je u Vojvodini išta falilo. Bata Butorović je moj stari prijatelj, drug iz vojske, da nije bilo njega ne bih ni došao u Novi Sad
A u tom grmu lezi zec... :idea: Nadam se da Bata ako nam opet bude trebao trener, ima jos svojih pajtosa iz vojnickih dana, pa da sledeci put do titule dodjemo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Lepo je sto je Bata doveo svog drugara iz vojnickih dana iz v.p.3065/22 Sombor.I nije nam bilo lose sa Rajevcom.Al sta mislite da nam dodje neki direktor iz Batinih drugih dana?Bila bi nam loza ko Bezanijna.pozdrav
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PRIJATELJ wrote:v.p.3065/22 Sombor
Sta je ovo bilo, avijacija?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Normalno Radoje.Celicna krila nase armije.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

E sad kad bi ja našao odgovarajući topik za ... :lol:
Danas je održan novogodišnji koktel u sportskom centru Vujadin Boškov.

http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... 12a1#36710

Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Red Firm wrote:E sad kad bi ja našao odgovarajući topik za ... :lol:
Danas je održan novogodišnji koktel u sportskom centru Vujadin Boškov.

http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... 12a1#36710

Image
Lepo ih je i videti :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ODANI VOJVODINI!

Ranko Despotović i Gojko Kačar nemaju ništa protiv da ipak ostanu u Novom Sadu
Despotović: Šta god da uradim biće to rezultat dogovora sa Vojvodinom, kojoj ću,
srcem, biti odan celog života

Kačar: Ne bih imao ništa protiv da celog života igram samo za Vojvodinu, naravno, ako za to postoje uslovi

Novi Sad – Posle informacija da obojica gotovo sigurno odlaze, najava potpredsednika Vojvodine Mirka Dubroje da će naš najstariji superligaš učiniti sve da, ipak, zadrži dvojicu najboljih fudbalera, Gojka Kačara i Ranka Despotovića, prilično je iznenadila ne samo novosadsku fudbalsku javnost već, reklo bi se, i dvojicu odličnih fudbalera.

- Najpre, prijatno je čuti tako nešto, jer je to potvrda da sam se mom sadašnjem klubu igrama odužio na pravi način i da se to ceni – ne krije Despotović. – Ipak, konkretnijih razgovora na tu temu još nije bilo, ali su sve opcije otvorene. I moj eventualni odlazak i moj eventualni odlazak biće rezultat dogovora sa Vojvodinom, kojoj ću, srcem, biti odan celog života.

Novopečeni reprezentativac je, da podsetimo, na meti više evropskih klubova od kojih je, do sada, najviše inicijative pokazivao švajcarski Bazel. Eventualna operacionalizacija te inicijative očekuje se posle novogodišnjih praznika.

Na drugoj strani, za Kačara, koji je, po mnogima, bio ne samo najbolji igrač Vojvodine, već i najbolji fudbaler Super lige Srbije protekle jeseni, interesovanje je još veće. Kao najozbiljniji pretendenti do sada su pominjana dva moskovska kluba – Dinamo i CSKA.

- Mogu samo da ponovim ono što sam već izjavio za „Sport“: Ako odem, super, ako ostanem super – komentariše momak koji je, kao i Despotović, jesenas debitovao i u A reprezentaciji Srbije. – I da, kako sam uvek naglašavao, ne bih imao ništa protiv ni da celog života igram samo za Vojvodinu, naravno, ako za to postoje odgovarajući finansijski uslovi.

Bilo kako bilo, nije nemoguće da i Kačar i Despotović na proleće budu u špicu napada „lala“. To bi sigurno obradovalo zaljubljenike „stare dame“ srpskog fudbala, a zabrinulo odbrane ostalih superligaša, ali bi takmičenje u elitnoj srpskoj fudbalskoj diviziji, svakako, učinilo zanimljivijim i neizvesnijim.



Đ. VUKMIROVIĆ 29.12.2007 20:24:31
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply