Pravo stanje u klubu...

Locked
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Pravo stanje u klubu...

Post by :) »

Naravno ako smete i ako znate (mada vasa pozicija bas ne bi trebala da dopusti da ste totalno iskljuceni iz desavanja, u normalnim zemljama mozda bi tako i trebalo biti ali ovde ne) recite kako je, naravno ovo se ne odnosi na treninge i pripreme, vec na atmosferu u timu, klubu uopste jer je ocigledno da vec dugo postoji finansijski problem koji se delimicno resi ''s vremena na vreme''...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Pravo pitanje - atmosfera u klubu i medjuljudski odnosi! Osecaju li igraci pripadnost klubu i jedan drugom?
You'll never walk alone!
vemivani

Milan Djuricic

Post by vemivani »

:roll: Uveravam Vas da je atmosvera u ekipi dobra i da igraci imaju osecaj pripadnosti.
PRIJATELJ

pravo stanje

Post by PRIJATELJ »

Postovani treneru, neznam koliko ste sposobni da za kratko vreme upoznate igrace kojima raspolazete ali ovo sto vam kazem je istina i nemojte imati ni trunku sumnje da je tako jer mi zivimo sa njima godinama(bar sa vecinom),krecemo se u istim lokalima i druzimo se sa istim ljudima sa kojima i oni i maltene sve znamo.Situacija medju igracima je vrlo losa.Nema vise onog druzenja medju njima,izlazaka zajedno i dolazaka kod Govedarice na zajednicki besplatan dorucak.A znate zasto?Uvukao se u njih crv sumnje i nepoverenja ko je dobio pare a ko nije i ko nece nikako.Vec se izmedju sebe nazivaju ,,prodana duso".Evo ubedjen sam da je pitanje vremena kada ce izbiti incident medju njima ili izmedju vas i nekog od njih.Znam da ste vi najmanje krivi za ovo danas jer prazna puska ne pucai bez municije se ne ide u boj.A vi ste danas bili gurnuti sa ovim nasim igracima na ,,klanicu''bez municije.E sad je pitanje da li je uopste imamo a danas je nismo poneli ili smo ga brate naj..ali na prolece.Recite mi kako cete se vi poneti da ne dobijete platu par meseci a videvsi gde ste do sad radili ne bi rekao da ste se napunili.Pozdrav.
PRIJATELJ

PRAVO STANJE

Post by PRIJATELJ »

Jos nesto.Sprovedite anonimnu anketu medju igracima sta ocekuju na prolece.Garantujem da ce vecina reci da ocekuje borbu za opstanak.Moral je na najnizem nivou otkad poznam igrace iz kluba a poznam ih dugo.Da li je reseno pitanje mesta u avionu i odlaska medicinskog osoblja na pripreme.Ne bi vam bio u kozi pred prvu narednu utakmicu u Antaliji protiv bilo kog protivnika.Pozdrav.
djumi

Milan Djuricic

Post by djumi »

Prijatelju!Kad govorim o atmosveri mislim da igraci rade dobro ali istovremeno im je tesko da prihvate nove zahteve.Sto se tice situacije u klubu neznam dobro situaciju ali vidim da ima nezadovoljnih.Meni je sada najbitnije da Franc ode sa nama na pripreme.Da pokusa da se resi problem sa Ciletom i da kompletiram ekipu.
Sto se tice plata i ugovorenih rata ali morate znati da Ja nisam uzeo nista niti hocu sve dok igraci nebudu isplaceni.Ja sam ubedjen da ce igraci biti isplaceni(imam takva uveravanja od svih u klubu).
Sto se tice lekarske sluzbe doktor je jos pre 7 dana rekao da nemoze da ide.Danas sam saznao od jednog igraca da su fizioterapeuti dali otkaz.Niko iz kluba mi nije to potvrdio pa ni oni sami.Ako je tacno da nece ici mislim da su morali ranije to da mi kazu a sto se tice njihovih zahteva mislim da su ispravni.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Gospon Djumi, veoma smo zahvalni na ovoj komunikaciji sa vama ali nazalost vi ne mozete da resite sustinske probleme u ovom klubu.U praznoj kuci tesko je biti gazda a bojim se da pored svih tih menadzera i parcijalnih interesa necete moci da se izborite sa svim gadovima. Vojvodina ce krenuti napred tek kad ljudi koji je vode shvate da moraju u svom radu da se rukovode osecajem duznosti prema navijacima i tradiciji a ne pohlepom i otimanjem.Zar je Todic posle svega zasluzio da onako ode?Zar je sledi i Franc? :cry:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Samo nam jos treba da odemo na pripreme bez doktora.Setimo se samo kako je prosao Trajkovic pre koju godinu na pripremama daleko od kuce kada je imao problema sa misicem lista na nozi,a doktora nigde :!:
Ne bih voleo da Franc dozivi Todicevu sudbinu,mada mi je krivo sto je i Tode prosao ovako.Celnici kluba se igraju sa dva glavna igraca koji su ostavili trag u ovom klubu,a ko moze da kaze da ne bi mogli da pruze jos vise?
Nadam se da ce te nas informisati o Francijevom stanju u klubu u ovih nekoliko dana prelaznog roka.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Svestan sam da nemogu promeniti situaciju u klubu ali dacu sve od sebe
da ubedim te momke koji igraju da fudbalske navike ne odredjuje novac nego njihova glava.Zamislite da ja nedobijem platu i da kazem necu da vodim utakmicu ili sedecu na klupi ali bas me briga.Onog momenta kad se izadje na teren,sve se zaboravlja i igra se 100%.Mnogo vise cenim one koji kazu: necu da igram dok nedobijem pare,nego one koji kalkulisu i mole boga da se izgubi utakmica.Lepo je juce receno SRCE NA TEREN !!!
Novac dodje i prodje ali samo dela ostaju !
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Zahvalan sam treneru sto odrzava komunikaciju s nama, ali mi se cini da u ovom trenutku to nema mnogo smisla. Vise bih voleo da na crtu izadje neko iz uprave s obzirom da nagomilani problemi i nemaju toliko veze s trenerom. Za vas ce, gospodine Djuricicu, biti vremena kada pocne nastavak prvenstva, ali u svakom slucaju imamo informacije iz prve ruke sto se tice tima. Hvala na tome.
Da li je moguce da se na pripreme ide bez doktora i fizioterapeuta? Mozda je to zbog ustede (!), ali ukoliko se planira "pakleni rad", "nikada ovako nismo do sada radili", "uci cemo potpuno spremni u nastavak prvenstva", "najbolje pripreme do sada" - mislim da je ovo toliko neozbiljno da mi je ponekad zao sto nisam bombas samoubica i da lepo odem u prostorije kluba kad imaju neki koktel i pomognem na najbolji nacin... Rasulo, potpuno rasulo! Utoliko pre bi trebalo odustati od Turske i pripremati se ovde, a novac koji bi se potrosio u Antaliji isplatiti igracima i nabaviti "sedmicu" za semafor (oni koji su bili na utakmici mladih sa San Marinom znaju na sta mislim)... Posle Cileta i Todica na red je dosao Franc, ali ja sam ubedjen da uprava vec ima spremljena pojacanja i resenja za mozak nase ekipe, jer to je takav trust mozgova da bi trebalo da smo ponosni na ljude koji vode klub i momentalno imaju lek za svaki nastali problem! Kada ne bi bilo tragicno, bilo bi smesno!
Ja sam za to da gos'n direktor, siva eminencija gorepomenutog trusta, digne glavu od tolikog posla bar sat vremena dnevno i odgovori na sva pitanja koja se postavljaju na forumu.
A hteo bih da mi neko odgovori, video sam Pantinu sliku u novinama, koliko znam on je u veteranima (ili tako nesto), ali koja je njihova uloga u celoj prici funkcionisanja kluba i da li se oni nesto pitaju?
You'll never walk alone!
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Na pripreme ce ici 2 fizioterapeuta(novi).Doktor je imao zelju ali nije mogao da dobije slobodno.Kada sam rekao da je Vojvodina obaveza,izmedju ostalog sam mislio i to da se ide u najbolja mesta na pripreme,da se trenira sa najboljim loptama i tako dalje i tako dalje.To podrazumeva i da igraci budu isplaceni ali isto tako i da ostave srce na terenu.
Postavicu ti jedno kontra pitanje:Dali je neko do sada odgovarao na pitanja navijaca?
Pa nasa komunikacija preko foruma je uticala na to da FORUM dobije ovako reprezentativan izgled.Mislim da smo ulozili zajednicki napor i time stimulisali Adamovica i ekipu da urade ovako dobru stvar.
Ilija Pantelic je direktor omladinske skole Vojvodine i u tom kontekstu se pojavio sa decacima koje sam predlozio da potpisu profesionalne ugovore.
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Sto se tice gostovanja na Forumu, ne mogu da tvrdim bilo sta, s obzirom da sam tek nedavno kupio komp i ukljucio se na Forum. I izgled Foruma mi se svidja i znam da se radi na poboljsanju. Uostalom, i ovo je jedan vid markentinga, koji je, nacelno sto se kluba tice, na vrlo niskom nivou, da ne kazem da ne postoji. Nadam se samo da ce ovo zaziveti i funkcionisati i na visim nivoima u cilju obavestavanja navijaca o svim desavanjima u klubu.
Sto se mene licno tice, svako ko radi u interesu Vojvodine i cija dela ce sama za sebe da govore - imace moju podrsku. Tako je i s vama. Samo se bojim da cete, zbog stvari na koje necete moci da uticete, postati zrtveni jarac, pre ili kasnije. A kao sto sam rekao na ranijem postu - o vasem ucinku ce konkretnije moci da se sudi tek u nastavku Prvenstva...
You'll never walk alone!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Do sada je bilo par chat-ovanja sa nekim fudbalerima,ali to je bilo jednom u par meseci i trajalo je sat vremena.Ovakvu komunikaciju do sada nismo imali ni sa jednim klupskim covekom,sem naravno administratora.Jedino se na nasa pitanja odazivao novinar Sava Savic.Ovo je zaista lepa prilika za sve nas navijace koji se interesujemo o situaciji u klubu da nesto vise saznamo o istom.Pozdravljam vas potez i mislim da je pravi kako bi se navijaci priblizili samom klubu,ali siguran sam da svi mi imamo daleko vise pitanja za vodece ljude iz kluba,a oni se ne pojavljuju ni pred novinarima.Samo nastavite ovako...
FNN
Posts: 3
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:05 pm
Location: novo naselje

Post by FNN »

Sada kad se Obilic raspao, mogli bi da dovedemo neke igrace, ima tu i dobrih. Valjda ce hteti neko od njih da dodje :roll:
Djumi

Milan Djuricıc

Post by Djumi »

Pozdrav svima iz Antalıje.Danas igramo prvu utakmicu sa timom iz Gruzije.
Locked