Pravo stanje u klubu...

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mislim da bi bilo dobro da se naprave topic pitajte Kizita,Lazarevica,Pekarica,Maslica...
Sta mislite o tome :?:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pozdravljam razumnu odluku Prijatelja da ,,skine nogu s gasa,, kako bi odradili hladne glave sve što treba sada uraditi. Bez suvišnih tenzija.
Mislim, da bi Đuričiću trebalo sada, pred početak prolećnog dela prvenstva, dati jasnu i nedvosmislenu podršku, da se pojedini igrači ne počnu ,,otimati,,.A, kad se malo stišaju strasti, na miru trezveno izanalizirati učinjeno.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pozdrav svima!
Danas smo trenirali u balonu kod Sajma.Mogu Vam reci da su igraci nervozniji nego obicno i to je signal da je pocetak prvenstva blizu.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Slavko,da sam pesimista jesam ali zato mnogo manje razocaravanja u zivotu imam od optimista,pogotovo nerealnih.Sto se tice mojih predloga za situaciju u klubu,prvo da ti kazem za mene je klub jedna ozbiljna firma(poslovno) i ako do sada nesto nije valjalo nemoze niko ko je bio deo tima koji je lose poslovao da ostane tu.Mozete videti iz mojih proslih postova da nikada nisam zamerio Djakovicu sto je promenio trenera i direktore jer je logicno da ce on(kao sto jeste)biti razapet zbog lose situacije.Nazalost mi smo zemlja u kojoj niko ne odgovara za ucinjene zloupotrebe i nanosenje stete nekome.Nazalost doslo je vreme da se molimo pred radikalskom crkvom jer davljenik se i za slamku hvata.Po meni je jedino resenje da se bivsi veliki igraci Vojvodine angazuju na svim rukovodecim i trenerskim mestima jer mislim da oni jedino mogu da probiju stranacke barijere i od svih relevantnih cinilaca u gradu i pokrajini zatraze i dobiju pomoc.Ovom klubu su potrebni ostri rezovi da bi se digli ponovo.Znam da su oni bolni ali niko nema tapiju na gledanje propadanja kluba.Da ne govorimo o finansijama uzecu primer omladinske skole.PA do pre 5-6 godina niko se nije pitao da li ce mo osvojiti prvenstvo,kup,turnir vec sa koliko ce mo komada isprasiti Zvezdu,Partizan i ostale.A sad,sami znate sta je sa omladinskom skolom.Treba se uz duboko uvazavanje zahvaliti dosadasnjim rukovodiocima i trenerima i angazovati mladje,modernije i fudbalski obrazovanije ljude.Pa to nam je osnova za bole sutra i igracki i finansijski.A od ovih starih mladji ne mogu da dodju na red.A mislim da su Saula ,Dejo Govedarica,Samardzic sposobni da naprave neke nove klince koji ce ovom klubu doneti sto i oni.Pretero sam sa pisanjem,nastavicu kasnije.Pozdrav.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

PRIJATELJ wrote:Treba se uz duboko uvazavanje zahvaliti dosadasnjim rukovodiocima i trenerima i angazovati mladje,modernije i fudbalski obrazovanije ljude
U pravu si kod nekolicine,ali ima tu i nekoliko vrlo ozbiljnih trenera.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

tako je!

Post by slavko »

Prijatelju,u potpunosti si u pravu i ,molim te, da ne shvatas moj prethodni post kao provokaciju,vec kao molbu za 'pojasnjenje tvog stava' ,jer cesto nemam vremena da citam sve postove i onda propustim dobar deo onoga sto si pisao.Slazem se sa onim delom u kojem spominjes omladinsku skolu,i za to sam da se potpuno,tj. iz korena reorganizuje taj deo naseg kluba!
Pozdrav!
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

djumi jel nam mozete reci sta vi ocekujete od subotnje utakmice...
koju cete postavu izvesti i dali cemo igrati u 4-4-2 formaciji?
Come on you Reds!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Da li se varam ili je jedan moj post obrisan.Ako je namerno, sretan nam pocetak lova na vestice i inkvizicije.E pa gospodo sretan nam povratak u srednji vek.Ziveo Djordano Bruno.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

pitanje za Djumija.
Ko se od igraca koji su prekomandovani iz omladinskog tima najbolje pokazao do sada?
Miki

Milan Djuricic

Post by Miki »

Izvinjavam se sto se nisam javljao ali mi se Komp pokvario i odgovaram vam od jednog druga.
Najvise se pokazao do sada Pavlovic.
Od utakmice sa Obilicem ocekujem da svi damo svoj maksimum sada kada je klubu najteze i pokazemo kako se bori za boje kluba.
Igracemo 4:4:2 i tu vise nema nikakve dileme.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Tek pre pola sata sam popravio racunar jer mi je pao sistem.
mgagi

pozdrav

Post by mgagi »

kao prvo cenim cileta kao igraca i kao momka, ato dali cu moci da ga zamenim mislim da hocu a i vi ste tu da procenite
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zeleo bi da vas pitam gospodine Djuricicu da li pripreme za predstojeci mec sa Obilicem idu po planu?Da li se uvezbavaju neke takticke varijante i da li ste dobro upoznati sa kvalitetima njihovog dosta izmenjenog igrackog kadra?(mozda ce njihova mala prednost biti sto Bekvalac dobro poznaje vecinu nasih igraca,ali realno smo kvalitetniji!?)
gabric_a

Post by gabric_a »

Pozdrav za gospodina Djuricica! Da li su svi igraci zdravi?Kako se Kizito uklapa u novo okruzenje?Da li ste se culi sa japancem Homom,gde je,sta radi?
Last edited by gabric_a on Thu Feb 24, 2005 11:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dejane !
Vrlo malo smo uvezbavali taktickih varijanti od kada smo se vratili iz Antalije.Sneg je dosta toga izremetio u pripremi za utakmicu.Naravno ne zelim da trazim alibi jer kako njima,tako i nama.Sve igrace koje su dobili od Partizana dobro poznajem tako da nemoras da brines zbog toga.Bekvalac odlicno poznaje igrace Vojvodine ali Vojvodina je sasvim drugi tim.Jos uvek mozemo da ih iznenadimo.
Locked