Pravo stanje u klubu...

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Nazalost bez komentara vise o treneru.Videcu te KoKanidja posle ovih sest kola filozovskog fudbala.Takodje nista licno.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Čovek u godinama sve manje voli ono što je blizu.
Miloš Crnjanski
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Trneru opusteno samo ti razbi Obilic :D
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

ma prijatelju, nece meni trebati mozda ni 6 kola da vidim da sa njim nesto nije u redu, ako budu losi rezultati, dovoljna su i 3-4 kola pa da i ja budem za to da dobije pedalu, ali pustite ga covece, daj da vidimo prvo, jer ovaj presing na njega samo moze na lose da izadje po Vojvodinu
i opet kazem, ako ce igrachi da sabotiraju njegovu igru, i namerno da gube da bi on otisao, sto naravno moze vrlo lako da se proceni, zna se ko ce biti krivac onda, jer Vojvodina to ne sme da trpi
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bravo, Kokaniđa!Oduševim se kad neko ovako napiše u dahu, iz srca i žao mi što ja ne umem tako.Moram ti priznati da je i mene Beli dosta razočarao takvom izjavom i na ivici sam da ga priupitam da li su bili slabi saigrači i u Nirnbergu?Ali, Beli kod mene ima velik kredit zbog unetog srca u igru,međutim talenat još nije potvrdio da bi delio lekcije s autoritetom velikog igrača.I sada u ovom timu ima većih igrača od njega koji se mnogo odmerenije ponašaju u našoj teškoj situaciji.A to je zato što su oni igrali u svetu, a ne samo bili i videli svet.

Prijatelju naš, nešto slutim da će ovo friško ,,prijateljstvo,, kratko trajati i da će biti okončano kada se postignu željeni ciljevi. Recimo, čim se otera Đuričić.To što mu ti radiš, zaista nema smisla. Nemojmo, bespotrebno trošiti energiju trenera na lične netrpeljivosti ili sujete.
Povodom tvog pojavljivanja na netu i poverenja u dobre namere, sve sam bliži stavu izrečenom u stihovima velikog Njegoša:
,,spušćavah se ja na vaše uže, umalo se uže ne pretrže-od tada smo VIŠI PRIJATELJI,,.
Da si ti meni dobar u toj novoj (staroj) stolici. Da te ona ne žulji mnogo, kako bi mogao, i dalje, da pišeš tako oštro, i iz prve ruke, o stanju u Klubu.
Briga i analogija sa promašajima Marka Jovanovića i našeg proleća, ne čini mi se baš iskrenom, jer se nešto ne sećam da si se oglašavao i brinuo kada su ovde pljuštale kritike na račun Markove igre, svih ovih godina posle odlaska Pavkovića.
Ili si, možda, pisao pod drugim nickom na ,,starom forumu,,?Pozdrav.
.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Ako zelis da uspes ne gubi vreme,jer se zivot sastoji i od vremena!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja sam bio malo dokon te sam malo citao PRIJATELJEVA javljanja i sada sam vise nego ubedjen da ih ima bar 2.Jedan(ocigledno stariji i moram reci mnogo kulturniji) koji se javlja sa inofrmacijama kojeg zaista boli sta se desava sa voljenim klubom i drugi(mnogo nervozniji) koji se javlja sa informacijama iz tima. I jednom i drugom se jos jednom zahvaljujem na informacijama ali mislim da problem ovoga kluba sigurno nije trener. I ja poznajem neke fudbalere iz prvog tima i mogu reci da je najveca greska trenera Djuricica sto je igracima prisao kao covek koji zeli da od posrnulog diva napravi ponovo mocnu Vojvodinu. U neku ruku i razumem igrace, ne primaju plate, klub je u raspadu a zatim dolazi trener pun ambicija koji im prilazi vise kao otac a ne kao trener. To je njegova najveca greska.Njima treba diktator koji ce ih naterati da krvavo rade svaki trening pa onda nece moci posle treninga nekom da se smeju iza ledja.Takodje bih ovde se pridruzio konstatacijama KoKanidje i Turije u vezi igraca.Sem Govedarice,Dundjerskog i Todica pa niko od tih igraca ne bi smeo da daje tako smele i drske izjave.Inace da vam kazem nekim od danasnjih igraca je smetao i jedan Bobe Pavkovic(cak se i o bojkutu radilo),trener koji je ostavio najdublji trag u Vosi u poslednjih 5 godina?
Jasno je da nam je ceo klub oboleo od sindroma "državne firme",znači radi što manje i plači za što većom platom. Još jednom bih vas pitao, da li bi Vojvodina imala iste rezultate kada bi igrači bili plaćeni na učinak a ne za fiksnu paltu?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

podbara wrote:Jasno je da nam je ceo klub oboleo od sindroma "državne firme",znači radi što manje i plači za što većom platom. Još jednom bih vas pitao, da li bi Vojvodina imala iste rezultate kada bi igrači bili plaćeni na učinak a ne za fiksnu paltu?
Vise nego tacno :!:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Gospodo moja draga.Mislim da je krajnje vreme da shvatite da nisam niko od onih za koje mislite da sam.Nikada nisam bio u rukovodstvu kluba niti sam sad seo u neku fotelju.Ja sam samo jedan od onih na zapadu(a sve nas je manje)koji dolaze i kad igra Zvezda i Partizan i svadja se sa nasim prodanim dusama i kad dolazi Hajduk Lemic,Kulski Hajduk i ostala boranija i bicu tu i na prolece.Citam dugo ovaj forum a morao sam da se ukljucim sa dolaskom Dzudovica jer sam igrom slucaja dolazio lako do nekih informacija i bio sokiran njihovim neobjavljivanjem,pa sam ovde iznosio da ih bar neko cuje i razglasi.Nijednom ovde nisam postavio nesto sto nije istina i sto nije provereno.Mnogi koji su citali ovde a znaju me pokusavali su da mi podmetnu ,,Exkluzivu"ali nikad nisam napisao neprovereno.Nedaj boze da o ovima novima lose krene i pocnu sa muljanjem videcete kako ce se pisati.Prethodna uprava nije mogla disati a da se nesto ne sazna a nece ni nova.Sto se tice trenera iznervirao me je sa mnogo price i samo velicanja a najgore(po mom misljenju) sa malo rada.Nasim fudbalerima treba Pinoce ili Idi Amin pa se ne bi ponasali kako se ponasaju,sto na terenu sto van njega.Kod mene radnik mora da dobije platu za svoj rad ali nemoze kada je dobije da ode u kafanu i sutra nije ni za ku..c na poslu.A otvorite SVET i vidite u LA SHONSU poznati lik.Ovaj nas klub se mora menjati iz temelja i opet ponavljam MOJE je misljenje da sa ovim trenerom nemamo buducnost.Nisam od onih koji ce u oci nekome govoriti cile-mile a kad se okrene zabosti mu noz u ledja.Cudi me i pomalo raduje sto je pisanje na ovom nasem forumu dobilo toliko odjeka medju svima,cak je i danasnji Sadzin text u Dnevniku direktna posledica ove nase pisanije.Od ovog trenutka (po drugi put)ostavljam trenera na miru i ponavljam da nista licno protiv njega kao coveka nemam.Nadam se da cu se od sad javljati samo da ocenim kao i vi ucinak igraca na narednim utakmicama ali mi se nesto cini da ce i vodje navijaca doci na tapet i zato im kazem,samo pametno.Pozdrav.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Mane!!!!! :evil: Ma necu i ne zelim da verujem.....
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ima ljudi koji imaju i para,a i stalo im je do Vose i ne znam zasto moramo stalno da se oslanjamo na politicke opcije.
Sta se desilo sa stadionom?
Cim je otisla stara vlast,projekat je propao i ostadosmo mi bez reflektora.
Postavljam ovde pitanje sta ce biti sa Vojvodinom ako republicka vlada uvede prinudnu upravu u Novom Sadu a sto sasvim realno moze da se desi,jer ovi ne rade nista?
Da li cemo onda ostati bez jos necega?
Ako grad treba da stane iza kluba,onda to treba da budu njegovi gradjani,a ne znam zasto se stalno pod tim terminom podrazumeva gradska vlast.
Sta ce nam zaboga vise ti politicari?
Receno je da nas ne interesuje ko je iz koje stranke,a ja mislim da ne treba da nas interesuje sta uopste znaci stranka.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prijatelju !
Kada sam bio trener Cementa ja sam proveo mnogo vremena sa Manetom Radinovicem.U razgovorima sa Brankom Covicem o produzenju saradnje sa Cementom treci moj uslov je bio da Mane Radinovic bude direktor omladinske skole Cementa,sto je na kraju i prihvaceno.On je tada bio u teskoj situaciji i Ja sam mu pomogao.Njega i sada smatram svojim prijateljom.
Narvno da ga necu zvati !
Mane mi je sugerisao da pogledam Milana Davidova i da ga dovedem u Cement.Pogledao sam ga i doveo.Mnogi su me zbog toga napadali.
Mane i da prica protiv mene na njega nemogu da se naljutim.Moj i njegov nacin treninga se dijametralno razlikuju.Licno znam da Mane misli da je Bekvalac najbolji trener u zemlji i ja to postujem.
Ja imam svoju Viziju Vojvodine a dali ce se ona ostvariti ne zavisi samo od mene.Samo tri trenera u zemlji rade metodom igre pripreme i to:Ostojic,Dostanic i trener Vojvodine.
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

PRIJATELJ wrote:I jos nesto.Vidim da na RED-FIRMINOM forumu traje podrska treneru
Upravo tako PRIJATELJU, pokrenuli smo podrsku nasem treneru Djumiju.
Bas kao sto si rekao svako ima pravo na svoje misljenje.Mi mislimo da bi otkaz treneru bio najgori potez u ovom trenutku.Covek koji je odradio celokupne pripreme, ekipa se navikla na njegov rad, ostalo jos para dana do Obilica i sta sad smeniti ga i dovesti novog coveka.Pa zar nije malo previse.
Svi mi znamo koga je covek trenirao u dosadasnjoj karijeri i naravno da mu je to minus.Postavljanje Djumija je po meni bio rezultat lose politike bivse uprave ciji direktor je podneo ostavku a koliko vidim i ostali ce.Moj favorit je bio Curcic, samo da znas.
Medjutim PRIJATELJU prvenstvo pocinje za par dana i ova tvoja kampanja jako lose utice na celu situaciju.Predlazem ti da spustis malo loptu sa trenerom u cilju sto boljeg pocetka prvenstva.Znas dobro sta nas ceka u prva cetri kola.Bolje da o tome i ne pricam.U cilju boljitka FKV molim te da prihvatis ovaj apel.
Svi mi znamo koliko si nam pomogao u poslednjih par meseci.Tvoje pojavljivanje i tvoji tekstovi pomogli su nam da shvatimo kriminalnu delatnost nase uprave.I za to ti hvala.
Zato PRIJATELJU prihvati ovaj apel.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Pa Stoka zar ne vidis iz prethodnih postova da sam se bez obzira na razlicitost misljenja priklonio vecini.Pozdrav.
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Prijaltelju...

Post by slavko »

Prijatelju,iz tvojih postova se vidi da nisi preveliki optimista sto se tice nastavka prvenstva.Djumija necu spominjati jer on ne bi trebao da bude tema ovog posta.REci ti nama,posto se se vec dokazao kao dobar 'obavestajac',sta bi to novo rukovodstvo trebalo da uradi da bi zadovoljilo neke tvoje kriterijume (osim da klub ponovo stane ne noge).
Smeniti trenera? Dovesti neko poznato fudbalsko ime? REnovirati stadion?
Sta kod tebe ima prioritet?
Pozdrav!
Locked