Pravo stanje u klubu...

BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Verujem da Vam je krivo. Lepo je Gospodin Sava Savić rekao, dobro razmislite pre nego što nešto napišete (to se odnosi na sve).
Što se tiče snega na terenu, to jeste problem, ali postoji i rešenje. Zna se ko je odgovoran za održavanje terena, pa se njemu treba obratiti, znam da je sada sve uzburkano u klubu, što ljudi obilato koriste kako ne bi ništa radili (opet čast izuzecima), ali ipak treba da znaju da kada se stanje u klubu normalizuje, taj luksuz sebi ne bi trebali da dopuste. Verujem da nisu primili plate i da se teško živi, ni moja majka nije primila platu 3 meseca, pa opet mora da radi. Što se toga tiče, ja sam za princip koji važi na zapadu: ako misliš da nisi dovoljno (ili uopšte) plaćen ili te ne poštuju dovoljno napusti posao, u suprotnom odradi ga kako treba, jer doći će vreme kada će rad u Srbiji biti priznat i nagrađen (doduše za jedno 40-50 godina). To je problem kod nas, što ljudi razmišljaju "ne može on mene toliko malo da plati, koliko ja mogu malo da radim", a nadam se da će nova uprava ovo shvatiti malo ozbiljnije i da će takvima reći hvala i doviđenja, jer se prethodna nije obazirala na to, pošto je imala važnijeg posla.
E, da mi je mesec dana u upravi.... verovatno ne bi duže trajalo, jer bi se posvađao sa svima, od portira do direktora. :twisted:
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

OHHHOOO.Diskusija se rasplamsala a ja lutam po gradu.I sto je ,,najvaznije" ja sam jedna od tema.Da sam trener verovatno bi mi imponovalo jer je njemu naj bitnije da bude u centru paznje.Ali malo,,slave" ni meni ne skodi.Treneru mislim da me precenjujes u mojim mogucnostima i tvoje price tipa da sam ja pokusavao ovo te pokusavao ono i nije mi uspelo,obicno mlacenje prazne slame.Nista nisam pokusao jer nemam nikakav uticaj na nikoga.I da imam nista ne bi bilo drugacije jer sam kao sto se procitali u nekim mojim postovima protiv kadrovanja osoba koje nisu kompetentne za to.Ja ovde niti postavljam nekoga niti skidam.Ja samo iznosim svoje misljenje i neke informacije za koje znam da drukcije ne bi nikada stigle do navijaca,i to cu raditi i dalje.Sto se tice tvoga rada i mojih kritika treba da se zapitas(a moze da te bude bas briga)da li ja to izmisljam ili slusam(a mozda i gledam)tvoje treninge,slusam i smejem se tvojim sastancima pre treninga ili slusam tvoje razgovore sa naprimer bivsim(slobodno mu kazi da je bivsi i da se ne nada da ce ostati) direktorom Mijicem.Ali s obzirom na tvoje hvalisanje i nalazenje opravdanja za sve ne bi me cudilo da i ti pocnes da okrivljujes bivse direktore za lose stanje ekipe.Treneru, moze opklada.Kladim se da neces docekati prvi april u Vojvodini.A mojim sapisnicima sa ovog foruma poruka:nemojte lupati dzabe glavu ko sam,nije vredno.Ali ako otkrijem, onda verovatno dotok informacija ce biti mnogo manji nego do sad pa je bolje ovako.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

mala intervencija

Post by Minja »

Cilj foruma je da diskutujemo na temu FK Vojvodina. Ostavljena je mogucnost da korisnici koji ne zele da se registruju mogu da ucestvuju u raspravi, ne trazimo e-mail adrese, provere...

Ali, da bi forum ostao to sto jeste, moramo svi zajedno da se pridrzavamo nekih pravila. Trazimo da se u tekstovima koji imaju za cilj da ukazu na nesto, bavimo problemom, a ne ljudima. Prijatelju, napadaj problem, ne ljude.

Ako je polemika na licnom nivou, molim te da za to ne koristis ovaj forum.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

OK.Sefe.Iako mislim da je trener problem za klub,pridrzavacu se Tvoje sugestije.Pozdrav.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ja mislim da svako zasluzuje svoju sansu :!:
Nemozemo kriviti trenera koji jos nije dobio tu sansu :!:
I sami igraci kazu da im se dopada nacin rada gospodina Djuricica i da nije problem na relacji fudbaleri-trener,nego fudbaleri-novac :!:
Prijatelju uz duzno postovanje mislim da ovoga puta nisi upravu!Pustimo trenera rezultati ce biti merilo njegove vrednosti!!!
Vosa mora biti iznad svega :wink:
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Dejane,ja nemem nista protiv tvog misljenja i nijednom se nisam usprotivio tvojim pozitivnim ocenama trenera.Slazem se da svako treba da dobije sansu ali su nas Markove promasene kostale mirnog prolecnog dela prvenstva a bojim se da nas ova data ovom treneru ne kosta velike frke na prolece.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Prijatelju !
Normalna je tvoja bojazan za Vojvodinu!
Zaista nesumnjam da si zabrinut ali moras priznati da si se brinuo bar poslednjih 5 godina.Vosa kao sto znas u prvih 6 kola gostuje 4 utakmice a 2 puta igra kuci i to sa Zeleznikom i OFK Beogradom.Sam taj podatak sugerise na oprez i izaziva dozu straha za Vosu.U prvom delu prvenstva Vosa je igrala 4 kuci i 2 na strani pa je uzela 19 bodova.Ako je tacno da je imala bolji tim Jesenas u odnosu na Prolece onda mi molim te reci koliko je dovoljno bodova u prvih 6 kola da bi Vosa igrala mirno drugi deo prvenstva.Znas i sam da je u drugom delu laksi raspored.Stvarno se neljutim sto nemam tvoju podrsku ali ako sam uradio pripremni period, nije posteno da neko drugi strada zbog toga.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Gospodine Djuricicu da li ima nekih novosti vezanih za tim(da li su svi zdravi i spremni)?
Kako odradjujete treninge po ovom teskom vremenu?
Hvala!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Svi igraci su zdravi(hvala Bogu) i danas smo odradili trening napolju.
Veruj mi Dejane da im uopste nije lako jer je sneg dubok.
Sutra imao slobodan dan a od ponedeljka treba da pocnemo pripremu za Obilic.
Guest

Post by Guest »

Predlazem navijacima da se skupimo i ocistimo teren![/img][/quote]
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Treneru,ovo je poslednji post na temu TEBE.Do sad sto sam pisao,pisao sam iz pouzdanih izvora i pisao sam zato sto sam mnogo video i cuo.Neznam da li si ti svestan da sada ovog trenutka Ti nemas podrsku nijednog relevantnog faktora u klubu.Nikog od nove uprave i vecine igraca.Mozes da se zanosis mislju da je drugacije ali budi SIGURAN da sam ja u pravu.Sto pre shvatis da Ti nisi centar sveta i da sve moze jako dobro da funkcionise bez tebe,mozda dodje do nekog pomaka u uvazavanju tvoje trenerske licnosti.(ne samo kod mene).Evo i poslednje pitanje:nabroj klubove za koje si radio plan priprema?Pozdrav.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sada kad je uprava stara "otisla",nova je tu za par dana,ko je dopustio da Despotovic ode u Kinu?
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Anonymous wrote:Predlazem navijacima da se skupimo i ocistimo teren!
slazem se, nek obezbede pedeset lopata i kazu kada, i svako po jednu lajnu belog da izvuce, snega, naravno :lol:
Last edited by :) on Sun Feb 20, 2005 5:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Igraci nisu biracko telo pa da daju podrsku.Oni treba da rade i da za to budu placeni.Igranje fudbala je talenat a trenerski posao shvatanje fudbala.U sportu je vrlo vazno imati viziju i znati kako doci do nje.To zaista podrazumeva i osporavanje ali tu i jeste razlika izmedju strucnjaka i strucne neznalice.Obaveza svakog strucnjaka je da istraje pa cak i kada nije pokriven rezultatski.Na upravi kluba je da proceni dali je taj rad kvalitetan ili ne.
Trener Londonskog Celzija nije igrao fudbal u saveznom rangu ali ga to ne sprecava da bude najboli trener na svetu.
Ako Ja nemam podrsku nikoga u klubu onda je mali problem skloniti me.U Cetvrtak je konstituisanje Upravnog odbora i to se moze resiti isto vece.Nisi mi odgovorio koliko bodova treba da osvojim u prvih 6 kola !?
O mojim kolegama sve najbolje i ne zelim da spominjem imena.Dali si cuo da sam rekao igracima da cu ako budem smenjen pocepati javno moj ugovor i da necu biti teret Vosi!?Covece moja deca zive od FUDBALA !
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

ne mogu vise da izdrzim....
mislim da bi trebalo malo da ostavite trenera na miru, sto vrsite toliki pritisak na njega? a covek jos nije "odigrao" nijednu takmicarsku utakmicu? jel to moze da izadje na dobro?
dosao covek u klub kad je bilo najgore i najteze, bez dinara, na sve pristao, da ne dobija platu i sta vec, a to kako je dosao i ako ga je neko doveo me bas boli paja
jel on kriv sto nema igraca? sto je klub u kurcu? ko da on nebi voleo da mu u timu igraju Ronaldo i Ronaldinjo, a ne operisani Marko Jovanovic i tamo neki Despotovic
sta igrace bre boli k***c da li njima odgovara trener ili ne, ko bre njih to pita uopste, oni su tu da igraju kako im trener kaze i da cute bre, ako bude lose, ima ko da ga smeni, a ako ce oni NAMERNO DA IGRAJU LOSE, zato sto ne vole trenera, e onda je to druga prica, i mogla bi onda njih da stigne kazna u odgovarajucem vidu....
nebi meni bre Belic indijanac (i da ne kazem sta jos) pravio tim i taktiku kad veze sa fudbalom i igrom nema, on kao prica Vojvodina nema kvalitetne igrace, pa on da je kvalitetan nebi igrao u toj Vojvodini onda, kao nema skime da igra, ma alo bre, kakav si ti to kao prvo covek kad tako pricas za svoje saigrace? odma losa atmosfera, i kakav ti to treba igracina da budes pa da to kazes? Aj da je to rekao Maradona, pa da razumem, ali Belic....pa nemojte me zasmejavati
i samo moze da prica tako sta hoce i da se uvlaci, jer zna da KAO ima podrsku navijaca....ali samo KAO KAKAO
neka on voli Vojvodinu koliko hoce, ali ja je volim milion puta vise od njega
i sta tripujete coveka sad pred start prvesntva, da treba da misli ko njemu misli iza ledja a ponasa se drugacije, neka ti kurtoni sto ti to pricaju, neka mu kazu u facu onda
i kao kazes, ako sve bude kako treba i bude rezultata i ne znam cega, kao trener ce dobiti OGROMNO izvinjenje, sta on ima od toga? a to sto ste mu skakali po glavi od kad je dosao u klub, to onda nista, IZVINI brate a ? ta fora....
ne znam kakav je covek i sta vec, ali tako mi deluje, vec mi je pun k***c tih pouzdanih informacija i cimanja njega samog a nista jos nije pocelo....
a veruj da bi JAKO voleo da vam tako zapushi usta rezultatima da je to strasno, a tada ce od tebe ili vas dobiti samo jedno OGROMNO IZVINJENJE PREKO NETA....
mislim, kome to treba uopste....

nista licno...

prijatno i dovidjenja
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Locked