Pravo stanje u klubu...

Locked
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Belic je rekao svoj stav ali ce vreme pokazati dali je u pravu.
Moje pozicije ce biti onakve kakav rezultat bude pravila Vosa.A ako nova uprava bude pre pocetka prvenstva menjala trenera,to je njihovo pravo i tu nema ljutnje.Ako me pitas dali ce mi biti zao da odem?Odgovaram ti da hoce jer sam cekao sansu 10 godina.Ali to nece promeniti ono sto sam rekao:Jednom za Vosu,uvek za Vosu.
Cuo sam da je Grof Bozovic dobio otkaz na Kipru!
Jel Ti to mene plasis ili mi se samo cini ?
Guest

priznaj prijatelju

Post by Guest »

Mislim da je vreme da nam se nas "prijatelj" predstavi.Dugo sam razmisljao ko je on.Sada mi je definitivno jasno da je to CVETKO RIDJOSIC.
Brane telep

nisam siguran da si u pravu

Post by Brane telep »

mislim da gresis. On moze biti ali sam ubedjen da je neko drugi, klupski insajder.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Prijatelju,
tvoje informacije su dragocene, neprocenjive. Sve sto si rekao se na kraju i desavalo. Tvoja je zasluga sto su neke zakulisne radnje izasle na videlo.
No, ponekad mi se cini da te vode cudni interesi. Izvini ako gresim, to je samo moj osecaj.
Pogotovo mi je cudan tvoj odnos prema Djumiju. Covek tek sto je dosao a naisao je na noz. Pa on nije ni imao vremena da uprska stvar a cini mi se da je uradio vise nego njegovi prethodnici (u svim segmentima rada sem takmicarskog, posto njega jelda nije ni bilo).

Djumi,
imas moju punu podrsku. Iz prostog razloga koji sam naveo gore, nisi nista uprskao a uradio si puno.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Gospodo draga,evo dodje vreme da i ja dodjem na tapet.Kamo srece da se od sad pa ubuduce ovde bavimo lepsim stvarima pa i detektivskim igrama ali sumnjam.Bice ovde jos vatre i prozivanja.Sacekacemo ove nove,da vidimo sta ce uraditi pa onda udri po njima.(normalno,ako se ne bude menjalo na bolje).Posto su trener i bivsi direktori sumnjali da sam Rabren a ti sumnjas da sam Cvetko,evo ja sad svecano kazem da nisam ni jedan ni drugi.Nadam se da necu imati prilike da ovde dokazujem da nisam Cvetko jer ce to znaciti da stvari idu na bolje.U suprotnom uvideces da nisam buduci direktor.Ja sam samo jedan od obicnih zaljubljenika u Vosu sa mnogo poslovnih i privatnih drugova i imam mnogo vise informacija nego mnogi (cak)i iz rukovodstva.Ja, kad se ovde javljam znajte da nije dobro,jer dobrim stvarima se svi odmah hvale i brzo ih svi saznaju a lose svi sakrivaju.E onda ce tu biti PRIJATELJ da ih objavi.Treneru da li je Despotovic sacekao novu upravu.Sto se tice Grofa Bozovica nisam hteo da te plasim iako je on jedna od novoiskrslih opcija za novog trenera,vec sam hteo da ti kazem da je on dobio otkaz zbog losih rezultata u pripremnom periodu.Sto se naseg trenera tice on je u kavezu sa lavovima,bez bica i kontrole.A lavovi su nezadovoljni njegovim radom i pocinju da ricu.Pozdrav.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Jos nesto.Mi smo svi navijaci i svako od nas ima pravo na sopstveno misljenje.Ja nikom nisam rekao,zasto podrzava rad trenera bez rezultata.Svako ima pravo da voli ili ne voli nekoga.Moje je misljenje da Djuricic nije trener za Vojvodinu a na njemu je da me rezultatima demantuje i onda ce ovde uslediti OGROMNO izvinjenje.Ali mislim da nece imati vremena.Pozdrav.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja sam ubedjen da prijatelj nije Cvetko Ridjosic jer je ocigledno da ovde imamo cast da porazgovaramo sa nekim ko pre svega voli Vojvodinu, ko ume da koristi kompjuter(to moze veoma malo sportskih radnika) i da je bolje obavesten od KGB! Ja sam se malo nasalio jer sam rekao da se nadam da ces u buducnosti imati da pises o necem lepsem prevashodno zbog tebe, da se ne zucis i ne ljutis vec da ti nas voljeni klub donese i neku radost u zivotu. Imas pravo na svoje misljenje(sto vise razlictih to bolje) ali evo da ti kazem da sam juce porazgovarao sa Djumije i mogu ti reci da je covek koji stoji sa dve noge cvrsto na zemlji(duboko je svestan situacije u kojoj se nalazimo) i koji zaista gori od zelje da se dokaze i da krene ovom klubu na bolje. Od sledece subote pocinje da prica teren(idemo svi na Vracar) pa da svi pozelimo Djumiju sretan prvoligaski debi!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Uplaseni Milan Djuricic

Post by Djumi »

My friend !
Zaista moram da ti kazem da cenim tvoje informacije koje dostavljas na forum!Mogu ti reci da mi cak i pomazes da bi shvatio koliko je situacija teska i koliko je Vosa u dubokoj krizi.Tvoje razmisljanje i ostrascenost mi govori samo da sam pogodio u centar.Najveca tvoja greska je upravo u tome sto pokusavas da me osporis kao trenera.Seti se sta si napisao posle utakmice sa Hajdukom,kako mi nebi bio u kozi na sledecoj utakmici skim god da se igra(zato mrzis Maslica).
Posto sve znas pitacu ja tebe nesto:Dali znas koji je trener iz Srbije polagao ispit pred Misel Sablonom(instruktor UEFA) da bi Fudbalski Savez SCG dobio licencu za skolovanje trenera po UEFINOM programu?
Drago mi je da si poceo da spominjes Lavove sto znaci da si poceo da slusas ono sto pricam igracima.Samo ima jedno pravilo kod Lavova a to je:Da bi neko bio Lav,nije dovoljno da ima grivu!Potrebno je da ima srce Lava.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Zabrinuti Milan Djuricic

Post by Djumi »

Despotovic je otisao u Kinu.Transfer radi Dubajic a kartu mu je platio Dejan Govedarica(taj njegov gest me je odusevio).
Moras da priznas jednu stvar a to je da tvoj nacin razmisljanja odudara od ovog foruma.Pa vec mesec dana najavljujes nekakve pobune(upinjes se iz sve snage da ubedis neke igrace da rad trenera nije dobar).Covece zar ti nije jasno da pricam svakodnevno sa njima.Najavljivao si po povratku sa priprema da samo treba sacekati da se igraci probude.
Ti ocigledno nisi shvatio sinocni Sabor! Covece tocak se pokrenuo i nema vise povratka.U tim procesima Milan Djuricic nije bitan.Nemoj me molim te plasiti trenerima iz zemlje i inostranstva,jer mi izmedju sebe najbolje znamo ko je ko!
To dali za mene ima vremena ili ne nije bitno,vazno je da za Vosu ima vremena.Ako si toliko iskren i posten onda reci kao i svi mi svoje cenjeno ime i prezime.(bar jednom od Nas posalji Mejl).
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dosta s otrovnim strelicama,zasucimo svi rukave ako nam je Vojvodina u srcu!!!!!!!!

:!: :!: :!:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

mislim da je jos rano tako ostro napadati trenera,ipak polusezona nije ni pocela a osnovno merilo su pre svega rezultati,i zato se treba strpiti pa videti koje ovde bio u pravu
djumi samo napred i svi se nadamo da ces uspeti da vosu postavis na stabilne noge :lol:


jedno pitanje za djumija:sta je s ivanom popovicem,posto je on bio slobodan da pronadje novi klub pa dali je uspeo?a ako nije jer ima sanse da se kao todic vrati bar do leta,jer iako ste objasnili razloge ja mislim da je greska sto je on uopste i pusten da ide...pogotovo sto se zna da nam igracki kadar i nije nesto preterano jak :!: :?: :!:
Come on you Reds!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Stvarno bi mogli malo lakše sa tim prozivkama (i jedan i drugi), nemojte da Minja mora da reaguje :wink:

za PRIJATELJA: Verujem da su tvoje informacije tačne, ali čovek (Đumi) je još uvek tu, a prvenstvo još nije počelo. Ako krene loše, a to ćemo vrlo brzo videti, onda ga čeka pakao i ovde na forumu i na tribinama. Čovek deluje kao neko ko ima morala i drži do svojih obećanja, pa ako ne bude rezultata, mislim da neće biti potrebe da ga smene, već će sam otići.

za Đumija: Slažem se da svaki dan razgovarate sa igračima, ali čisto sumnjam da ste im ušli u glavu. Odnos igrač - trener je jednostavan, ako igrač ne igra, kriv je trener jer ga ne voli, retko ko će od igrača priznati da nije dovoljno dobar ili spreman (čast izuzecima).
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

RE;Stara Garda

Post by Djumi »

U pravu ste ali mi stvarno nista nije jasno!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:1892

Post by Djumi »

Ivan Popovic koliko ja znam nije otisao iz kluba.Nemam nista protiv da se vrati da trenira jer nisu dosli igraci za koje su meni rekli da ce doci(Nikolic,Sarajlic,Stancic,Djokic,Pantic,Lazarevski).
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic RE:BondNS

Post by Djumi »

Moj problem i jeste to sto se ne dodvoravam igracima.Cele ove nedelje radim testove igraca i oni pokazuju sasvim suprotno od ovoga sto prica prijatelj.Od kada smo dosli iz Antalije nismo mogli da odradimo ni jedan normalan trening zato sto gospoda nece da ociste teren.Pa zar i o tome ne treba obavestiti forum.
Locked