Zvezda i Partizan hoce Kacara!

mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

mihailov wrote:Inace,Fejsin transfer u Hertu jos nije gotov :wink:
Pa da je gotov, ne bi Herta htela i Kacara...
CICA GLISA
Posts: 28
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:14 pm

Post by CICA GLISA »

herta nema para za KACARA
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

mile bronx wrote:
mihailov wrote:Inace,Fejsin transfer u Hertu jos nije gotov :wink:
Pa da je gotov, ne bi Herta htela i Kacara...
To sam rekao jer u nekom od prethodnih postova je pomenuto da bi ga tamo docekao Fejsa
Napred Voso!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ja kontam,da ako Kacar ode u Hertu,nama dolazi Fejsa.So bi Herta uzela i Fejsu i Kacar s obzirom da verovatno postoji limit za igrace van EU!!
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Qr0nJa wrote:Ja kontam,da ako Kacar ode u Hertu,nama dolazi Fejsa.So bi Herta uzela i Fejsu i Kacar s obzirom da verovatno postoji limit za igrace van EU!!
kako ja znam u svabiji nema limita ! kao ni u holandiji
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Mene malo zbunjuje sto u danasnjem SPORTu Marko Pantelic kaze da nikad nije cuo za tog lika sto je dosao u NS po Kacara.
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Qr0nJa wrote:Ja kontam,da ako Kacar ode u Hertu,nama dolazi Fejsa.So bi Herta uzela i Fejsu i Kacar s obzirom da verovatno postoji limit za igrace van EU!!
Oce oni i jednog i drugog,to sa EU nema veze zato sto mi sad ulazimo :mrgreen:
Napred Voso!
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Voja wrote:Mene malo zbunjuje sto u danasnjem SPORTu Marko Pantelic kaze da nikad nije cuo za tog lika sto je dosao u NS po Kacara.
E, ako Marko Pantelic kaze... :D :D

premda, ko zna...videcemo.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Oce Herta i mene samo se nedam :twisted: :lol: Aj ziveli!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Iz Dnevnika:

ZVEZDA POSLALA PONUDU ZA GOJKA KAČARA I RANKA DESPOTOVIĆA


U fudbalski klub Vojvodina stigla je ponuda Crvene zvezde za Gojka Kačara i Rankla Despotovića. Beograđani su za novosadski tandem ponudli 2,6 miliona evra u kešu i četvrtinu prihoda od sume kada njih dvojica budu s Marakane odlazili u inostranstvo. Malo ili mnogo? - Danas će zasedati Upravni odbor našeg kluba i odlučiićemo šta nam je činiti – rekao je potpredsednik kluba Mirko Dubroja

Inače, fudbaleri Vojvodine sutra počinju pripreme za prolećni deo sezone, a prvo okupljanje u FC “Vujadin Boškov” u Veterniku proteći će verovatno i uz goste iz Nemačke. Naime, novi dolazak u Novi Sad najavili su predstavnici Herte, ne bi li ubedili čelnike crveno-belih da je upravo berlinski klub idealna sredina za nastavak karijere Gojka Kačara.

A šta o svemu kaže zvezda prelaznog roka?
- Ne znam, videćemo šta će Nemci reći u utorak. U prvom kontaktu razmenili smo tek nekoliko rečenica.
Pita se i Vojvodina. Nemci već duže prate Kačareve igre. U Berlinu odavno igra srpski reprezentativac Marko Pantelić, a na Tenerife, gde se ovaj tim priprema, stigao je i LJubomir Fejsa. Navodno, za Kačara je Herta ponudila blizu četiri miliona evra?

- Ne znam šta Herta nudi Vojvodini, ali meni svakako godi da se takav klub interesuje za moje usluge. Bundes liga je među najjačima u Evropi, u Nemačkoj se igra odličan fudbal, po mom ukusu i ne bih imao ništa protiv da karijeru nastavim u Herti – istakao je Kačar, koji je jučerašnje vreme posle ručka proveo u šetnji s devojkom Jovanom.

S. Savić
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Ovim putem javno j**** *** ** ****** Savi Saviću!!! Svakodnevno kupujem Dnevnik i sve ove godine sam gutao njegove tekstove, ali ovo je prevršilo svaku meru. Koliko li te samo plaćaju za svakodnevno pisanje članaka u kojima potenciraš prelazak naših igrača u zvezdu? Koliko puta ti je decidno rečeno da od tih transfera nema ništa, a ti i dalje nastavljaš da burgijaš protiv kluba iz tvog grada i doprinosiš unošenju crva sumnje. go**o jedno...
Izvinjavam se članovima ovog foruma na izražavanju kakvo inače nije u mom maniru.
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Tekst iznad sam napisao ja, samo što sam to radio od druga pa je slučajno izašao pod njegovim nick-om.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Milane,cuvaj zivce za jos "provokativnije tekstove" i od ostalih novinara...

Idemo dalje...

VESTI SOS..

naslov-CZ smenjuje BB

Vest nesto tipa,kako je UO nadglasao BB oko prodaje dvojca u cz i kako odlazi,ali jedan detalj su ispustili a to je da UO zaseda tek sutra
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

A UO birao Bata :wink: Ocigledno je da im smeta jaka Vojvodina i da na sve nacine pokusavaju da nas skrenu sa pravog puta!
P.S Sto se tice Save Savica mislim da bi mogli da organizujemo neku akciju,da svi posaljemo SMS u Novosadsku Hroniku,posto to ljudi citaju,a iako ne objave oni ce znati da su ljudi nezadovoljni!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Srbenda wrote:Ocigledno je da im smeta jaka Vojvodina i da na sve nacine pokusavaju da nas skrenu sa pravog puta!
Dobro jutro!
Zato i ne treba da se nerviramo oko ovakvih gluposti po placenickoj stampi nego UDRI ISTOM MEROM!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked