Zvezda i Partizan hoce Kacara!

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Svaka cast za intervju, Gojko se pokazao kao pametan i vredan momak koji sa obe noge cvrsto stoji na zemlji, sa takvim stavom i pogledom na svet sigurno da nece izostati ni veliki uspesi u njegovom zivotu. Samo napred care i ne daj da te zlikovci pokvare!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Bravo Gojko care,ja nisam ni sumnjao u to,ali drago mi je zbog odredjene osobe koja je promenila potpis i koja nam puno znaci na ovom forumu. :wink:
Ja da dodam jos i to da posle utakmice sa Banatom kada je Firma dosla do juga i kada su igraci izasli da nas pozdrave,Gojko je izasao napred ispred svih i ljubio grb na dresu.Sve je receno,a ja cu na kraju da ponovim ono sto pise u mom potpisu:Silovo si Gojko Partizan(jeste da se pise silovao,ali...). :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Cito sam u stampi,odbili smo ponudu Lokomotive iz Moskve od 3,5miliona evra za Kacara!
Napred Voso!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

:shock: :shock: :shock: :shock:
Pa ovo je vise nego smesno
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ciganska posla...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

bas me interesuje koliko im je vremena trebalo da sklope ovaj imbecilni tekst :!: :?:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

vladans wrote:bas me interesuje koliko im je vremena trebalo da sklope ovaj imbecilni tekst :!: :?:
mozda im je to bila tema za pismeni u skoli pa su izabrali najbolji rad, kao u filmu tito i ja :D
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Jel to znači da možemo da pokrenemo akciju - Budi Beograđanin, navijaj za Vojvodinu?! :mrgreen:
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

pa ako se vec moze procitati po gradu belgrade boys novi sad, sto da ne :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

:) wrote:belgrade boys novi sad
:lol: :lol: :lol:

Mada pazi, ja verujem da bismo sigurno poceli da dobijamo mnogo navijaca i po Beogradu a i dalje juzno ako bi se zalomio jedan period dominacije, jedno 10 godina da konstantno igramo finala kupa, borimo se za prvo mesto u sampionatu, budemo u Evropi svake godine i uzmemo 6-7 trofeja u tom periodu.

Sta cemo onda? :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Kakva treba da bude reakcija navijaca ukoliko Kacar zaista zavrsi kod cigana?
Sto se mene tice...bogami...ne smem da napisem.. al jedno je sigurno uprava napolje!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

KAČAR U ZVEZDU JA IZ VOJVODINE

Predsednik Butorović o eventualnom transferu kapitena Vojvodine na Marakanu
Ako Upravni odbor odobri transfer na Marakanu, odlazim i ja – istakao predsednik
Novosađana. Nema više tog novca za koji bi ga pustio u Dinamo

Novi Sad – Gojko Kačar u Dinamu, Gojko Kačar ostaje, Gojko Kačar na Marakani... Dok mladi as odmara na Zlatiboru i ne odgovara čak ni na telefonske pozive, nagađanja gde bi mogao da nastavi karijeru se nastavljaju. Novosadsku fudbalsku javnost su, razumljivo, najviše zaintrigirale, a moglo bi se reći i ozlojedile, spekulacije da bi on mogao da postane član Crvene zvezde.

-Ja sam jednom rekao da igrači Vojvodine, dok sam je predsednik, ne mogu da idu u Crvne zvezdu ili Partizan i, varujte mi na reč, nemam nameru da to poreknem – izričit je, međutim, prvi čovek „stare dame“ srpskog fudbala Ratko Butorović.

Da li će, i kada, stići oficijelna ponuda kluba iz Ljutice Bogdana, za sada je neizvesno. Neformalnih kontakata, međutim, sigurno ima, a jedino telo koje može da donese obavezujuću odluku suprotnu stavu predsednika Vojvodine jeste Upravni odbor kluba.

-Da, Upravni odbor ima to pravo, ali ću se ja u tom slučaju povući – ne ostavlja Butorović nikakvu dilemu.

Kao ljudi Crvene zvezde koji najviše forsiraju dolazak novopečenog reprezentativca na Marakanu, najčešće se pominju otac i sin Miroslav i Marko Mišković.

-Sa Miroslavom sam, to je odavno poznato, prijatelj i razgovaramo o svemu, ali o odlasku Kačara nije bilo reči. A Marko je, koliko je meni poznato, već 15-ak dana u Americi – komentariše prvi čovek našeg najstarijeg superligaša.

A kad je već o mogućim novim Kačarevim klubovima reč, po svemu sudeći je sigurno da to neće biti onaj koji se, u prvom trenutku, činio najizvesnijim – Dinamo iz Moskve.

-Nema više tog novca za koji bih ga pustio u Dinamo! Tačno je da smo od njih, faksom, mi kao klub dobili ponudu, ali pošto nisu definisali uslove za samog Kačara, o toj ponudi više ne želimo da razgovaramo – objašnjava Butorović.

Najzad, u Novi Sad je za kupovinu Kačara stigla i zvanična ponuda moskovskog CSKA u kojem, inače, igra bivši kapiten „lala“ Miloš Krasić. Ona je, kaže Butorović, korektnija, ali će konačan odgovor Novosađana će tek da usledi.

Đ. VUKMIROVIĆ 03.01.2008 19:40:21
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

HERTA ZA KAČARA 4 MILIONA EVRA!


Posle ponude Crvene zvezde, emisari iz
Berlina borave u Novom Sadu na pregovorima
Po nalogu Ditera Henesa menadžer Grahamer

odlučan u nameri da put Berlina odvede kapitena Novosađana

Novi Sad – Predstavnici Crvene zvezde jedva da su otišli, a emisari berlinske Herte su već stigli u Novi Sad. Povod je isti – kupovina najboljeg fudbalera Vojvodine Gojka Kačara. Za razliku od Beograđana, oni, ako je suditi po rečima menadžera Ronalda Grahamera, ne nameravaju da otputuju sve dok ne obave posao zbog kojeg su potegli iz Nemačke!

-Da, vrlo sam odlučan da do kraja završim posao oko prelaska Kačara u Hertu, za šta imam ovlašćenja menadžera berlinskog kluba Ditera Henesa i ostaću u Novom Sadu koliko god je potrebno – izjavio je za „Sport“ Grahamer, neposredno posle razgovora sa predsednikom Vojvodine Ratkom Butorovićem.

Gerhamer, inače bivši fudbaler minhenskog Bajerna koji je za Bavarce, uz ostalo, igrao i 1991, u onom čuvenom meču sa Crvenom zvezdom u polufinalu Kupu evropskih šampiona koji je, na „Marakani“, završen 2:2, je odmah dodao da je apsolutno oduševljen Kačarovim kvalitetima.

-On je rođen za nemački fudbal! Fantastičan univerzalac, neverovatno zreo za svoje godine, i kao igrač, i kao ličnost. I što je, rekao bih, najvažnije, Kačar je fudbaler koji je do sada realizovao ne više od 30 odsto svog potencijala. Potpuno sam siguran da za preostalih 70 odsto nema boljeg izazova od Bundes lige – ne štedi komplimente nemački menadžer.

Mada to nije zvanično saopšteno, izvesno je da je Herta Vojvodini za kupovinu mladog asa ponudila obeštećenje od čak četiri miliona evra. Da podsetimo, prema takođe nezvaničnim informacijama, preksinoćna ponuda Crvene zvezde je, kako je naš list juče pisao, bila „teška“ četiri i po miliona, ali i za Kačara, i za Ranka Despotovića.

-Mi smo došli samo zbog Kačara, a što se tiče Despotovića koji je, takođe, odličan igrač, gospodin Butorović je rekao da bi možda najbolje bilo da on do kraja prvenstva ostane u Vojvodini. U svakom slučaju i on je fudbaler koji bi imao šta da kaže u Bundes ligi – kaže Saša Hrnjački, nač čovek koji dugo živi u Nemačkoj i, u nemačkom Fudbalskom savezu, radi kao skaut za mlađe kategorije, a koji, u ovom slučaju, zajedno sa Grahamerom predstavlja Hertu.

DALjI KORACI

NOVI RAZGOVOR U UTORAK

Posle razgovora sa predstavnicima Herte, niko iz uprave Vojvodine nije se zvanično oglasio. Ponuda Berlinaca je, što bi se reklo, primljena k znanju, a naredni susret je, navodno, zakazan za utorak. Pod normalnim okolnostima, to bi bilo za svega 48 časova, ali u uslovima uzavrelog fudbalskog prelaznog roka to je vreme u kojem može da se dogodi bezbroj obrta.

IŠČEKIVANjE

IZ ZVEZDE JOŠ NIŠTA

Iako je najavljeno da bi se to moglo dogoditi, iz Crvene zvezde juče, nije stigla pismena ponuda za kupovinu Kačara i Despotovića.

-Kao što sam rekao i posle prve runde razgovora, tek kad ta ponuda stigne, naš Upravni odbor će zasedati i dati konačan odgovor. Moguće je, naravno, da to bude i danas, ali to ne zavisi od nas nego od Zvezde – kaže za „Sport“ potpredsednik tog klupskog tela Vojvodine Mirko Dubroja.

KONTRAPONUDA

POŠTO SALAS

I ANĐELKOVIĆ?

Na zajedničkoj večeri predstavnika Vojvodine i Crvene zvezde, organizovanoj preksinoć, posle prve runde pregovora o kupovini Kačara i Despotovića, pregovaračima se priključio i glavni finansijer Beograđana Marko Mišković. Tom prilikom je, kažu, bilo i ozbiljnih ponuda u obrnutom smeru.

-Razmislite koliko bi koštali Salas i Anđelković, mi smo spremni da ih kupimo – predložio je, tom prilikom, predstavnicima Zvazde predsednik „lala“ Ratko Butorović.

NEMCI U SERIJI

NA METI TADIĆ, ALKESIĆ, SMILjANIĆ...

-Naš cilj nije samo kupovina Kačara, mi želimo da u nemačkom fudbalu nađemo mesta i za niz drugih, izuzetno darovitih fudbalera, pre svega iz pokrajine Vojvodine – kaže Hrnjački. – Već dugo pratimo dragulje kakvi su, recimo, Dušan Tadić, Danijel Aleksić ili Goran Smiljanić. I nije Herta jedini klub čija vrata možemo da otvorimo. Tu su i Bajern, Šalke, Hamburger, Gelzenkirhen...



Đ. VUKMIROVIĆ 12.01.2008 19:57:52


Smatram da je ponuda veoma pristojna, a i Gojkova želja je Nemačka, tako da uz neku korekciju za sledeći Ugovor, to je ono pravo: iz Vojvodine igrači idu u Bundes ligu
Tamo će ga već dočekati Fejsa, a ko zna možda se i Despot preseli.
Mislim, da ne samo što gosti neće da odu bez Kačara, već i domaćini ih ne trebali pustiti - dok se ne dogovorimo.
Ponuda možda neće biti novčano najveća, ali je najbolja (u svim ostalim aspektima) i najsigurnija da će biti ISPOŠTOVANA.
Širom otvaramo vrata za Budućnost naših igrača i Kluba (nije valda Džomba to pre shvatio od nasih, pa da Kula sad taj barjak nosi).
PS
Vreme je da završimo tu priču (uspešno i na Gojkovo zadovoljstvo), pa da u to ime popijemo nešto :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

I ja se u potpunosti slazem da je Hertina ponuda najbolja i za Gojka i za Vojvodinu!Sansa mu se ukazala,neka ide!
Inace,Fejsin transfer u Hertu jos nije gotov :wink:
Napred Voso!
Locked