Zvezda i Partizan hoce Kacara!

Locked
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija, evo jednog snimka za tebe 8)
Radovanje Gojka Kačara nakon postignutih golova protiv Borca i Partizana (ako obratiš pažnju, grb je ljubio i u Čačku, pre svih natpisa u štampi).
http://www.youtube.com/watch?v=7jcPnE8aku0
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svaka cast za Gojka i ona tri neverovatna pogotka!Pokazao je da voli klub,radost je delio sa navijacima i pokazivao na grb na dresu.
Takodje,mislim da je jasno da je bolji igrac od izvikanog Jovetica sto se vidi i nja listi strelaca(mada dobar je i Jovetic).
U vecerasnjoj emisiji na SOS-u Gojko je pokazao da je fin i lepo vaspitan momak.Nije bilo puno pitanja na temu za koga navija i gde bi presao,osim na samom kraju kada je Gojko rekao da ne odlazi dok ne osvoji titulu sa Vosom!Takodje je rekao(mada je to voditelj sam implicirao,eto bar su malko postali korektniji) da nema razloga da prelazi u redove rivala kada se Vosa bori za titulu,a da je jos mlad da ide napolje.Svaka cast momce,tako treba!Mislim da su sada sve stvari apsolutno jasne.Jos bih naglasio da je jos od odlaska Sase Todica,Gojko bio prvi igrac kome su navijaci skandirali posle utakmice.Sigurno ne bez razloga.
Spomenuo bih na kraju i konstruktivnu pricu drugih gostiju u emisiji SOS-a,Sase Nikolica(trenera Napretka) i grofa Bozovica(trenera Borca),koji su izjavili da je po novinarima katastrofa kada Zvezda i Partizan ne pobede i da se samo o tome prica a da niko ne prica o ekipama koje su pomenute timove zaustavili.Takodje su se pohvalno izrazili o Vosi,a na pitanje ko je bolji Kacar ili Jovetic,Nikolic je rekao Kacar a Bozovic iako je rekao da je Jovetic to je uradio iskljucivo zato sto su obojica Crnogorci. :lol:
Konacno da se ne vrti sve oko Beograda.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Posle emisije na SOS u, moj zaključak je, ipak, da je trenutno najveći navijač Vojvodine u samom Klubu njen Predsednik.
Zato bih u Pismu podrške Veterana Vojvodine, upućeno Predsedniku i igračima, negde iza linije margine, u jednom ćoškiću, sitno dopisao Turija.
Gojko je dobro odgovarao i zadovoljan sam kako se sam predstavio i kako je predstavljao Klub.Jako bih voleo da ostvari to što je rekao:da osvoji Titulu sa Vojvodinom i ode u neki poznati inostrani klub.
PS
za maxa:posle svega viđenog, ne bih voleo da na kraju izjednačim rezultat pošto mi je ostavljena šansa (kroz odgovore, tj njihovu mekoću).Međutim, poslednji je čas da zatvorimo diskusiju. I, zbog toga, neću više nijednu reč na tu temu.
Last edited by Turija on Tue Nov 06, 2007 8:36 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Posle emisije na SOS u, moj zaključak je, ipak, da je trenutno najveći navijač Vojvodine u samom Klubu njen Predsednik.


Da,da. Može biti :D Pogotovo kad se setim kada je do preuzimanja Vojvodine dolazio na stadion samo da prati utakmice sa crnogorskim klubovima :roll: Dobro, da je neki igrač u pitanju "skroz" drugačije bi se gledalo i na njega povodom toga 8)

Počeli su da se kažnjavaju i igrači koji nakon izmene krenu u svlačionicu pod tuš :!: :roll: Pare, samo pareeeeee...
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ne bih pisao,iako sam bio na stadionu,o svemu vidjenom,sve ste videli. :)

Jedino se javljam da kazem da je danas u 'Kuriru' po prvi put u istoriji intervjua sa igracima vojvodine GOjko rekao da navija za VOjvodinu i da ne bi presao niti kod roma niti kod groblja. TO je lepo,ali i obavezujuce,jer se spominje titula. Ono sto moramo da uradimo u zimskoj pauzi jeste hitna rekonstrukcija dela igrackog kadra,da se ta kesa malko i odresi. Za Gojka ne uzimati manje od 4-5 miliona eura. Takav ugrac u EVropi ne postoji. :lol:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dobro nam se vratio TURIJA!!! :wink:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Da zavrsimo diskusiju,mislim da se treba setiti Djumijevog perioda kada je Kacar i debitovao i koliko se secam on je jos tada izjavljivao da navija za Vosu.U svakom slucaju nema zime,Gojko nece otici u Beograd i tu nema dvojbe.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

I ja se secam da je Kacar jednom izjavio da navija za Vosu al nesecam se za koga..jel moze da se skenira taj clanak sa Kacarom iz Kurira pa da vidim i svojim ocima :)
ps zamislite kako bi igrali jos da su David i Petko ostali....juu....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

shecky wrote:ps zamislite kako bi igrali jos da su David i Petko ostali....juu....
:?: :idea: :lol:
Image
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Evo tog članka: http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kuri ... vi-za-mamu

Uopšte nema potrebe sumnjati u Gojkovu iskrenu ljubav prema Voši. Treba razumeti momka, ne tako davno imao je vrlo teških trenutaka u životu. Sada je iznenada dospeo u centar medijske pažnje i nije se na tom planu pokazao onako kako bi neki od nas to voleli.
Međutim, ne treba u celoj priči zaboraviti jednu vrlo važnu stvar, da on sigurno računa na mesto u reprezentaciji, trenutno mladoj, a kasnije i u A timu. Verovatno je mislio da bi sa oštrim izjavama o pripadnosti Voši njegova popularnost u Beogradu drastično opala. Zbog toga mi se čini da je svesno napravljen kompromis u vidu, kako reče Turija, mekanih odgovora.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

021:

Evo tog članka: http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kuri ... vi-za-mamu

Uopšte nema potrebe sumnjati u Gojkovu iskrenu ljubav prema Voši. Treba razumeti momka, ne tako davno imao je vrlo teških trenutaka u životu. Sada je iznenada dospeo u centar medijske pažnje i nije se na tom planu pokazao onako kako bi neki od nas to voleli.
Međutim, ne treba u celoj priči zaboraviti jednu vrlo važnu stvar, da on sigurno računa na mesto u reprezentaciji, trenutno mladoj, a kasnije i u A timu. Verovatno je mislio da bi sa oštrim izjavama o pripadnosti Voši njegova popularnost u Beogradu drastično opala. Zbog toga mi se čini da je svesno napravljen kompromis u vidu, kako reče Turija, mekanih odgovora.
To je sustina.Uz ovo sto je receno i taj clanak iz Kurira(za koji ne verujem da je izmisljen jer gde bas Salke spomenuse) vreme je da stavimo tacku na ovu diskusiju i da se spokojno okrenemo utakmici protiv Banata koja je za nas biti ili ne biti u svakom pogledu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ne znam,meni je malo sumnjiv taj intervju.Ne kazem da ga nije bilo,vec da je izmenjen.Nepodudaraju se izjave za mesto u timu.Ovde govori kako ne moze vise da izdrzi,da se sto pre vrati na stopersku poziciju,na sosu rece da mu je svejedno dok dobro igra.Ovde govore kako ce 99%otici na zimu,na sosu rece da idemo zajedno do titule!Novinari cesto znaju sve da obrnu.Sto se tice ljubavi prema Vosi slasem se sa 021,i ne treba suditi po novinama.Na terenu on daje najpouzdaniji intervju!
Napred Voso!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Gojko Kacar wrote:
stapi wrote:Pa za koga Gojko navija :?: :D
Za VOJVODINU i samo za VOJVODINU!!!
http://www.red-firm.ns.co.yu/forum/view ... sc&start=0

Image

Veliki pozdrav za Gojka i još jednom hvala što je izašao u susret navijačima 8)
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Misterija je rešena.

Evo sa UEFA sajta :

"I am a Vojvodina supporter – I never followed one of the Belgrade sides," :lol:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Jedno veliko HVALA Red Firmu što je pozvao Kačara na forum, a Gojku što se na poziv odazvao.Ovaj razgovor (navijački) nam je bio potreban, kao hleb naš nasušni.
Gojko jeste, formalno zamenik Kapitena, ali suštinski je predvodnik nove šampionske generacije Vojvodine i njen izdanak.
Mladom Kapitenu, najiskrenije želim dobro zdravlje i da ga povrede zaobiđu i da mu se sreća najzad osmehne.Jer, sve ostalo može sam (i da stigne u Šalke :wink: ).
Zaista bih, neizmerno voleo, da na kraju igračke karijere, Kačara ponovo vidimo u dresu Vojvodine, ali pre toga sa jednim šampionskim peharom u rukama na početku, a potom i drugim na završetku velike karijere.

Drugo veliko HVALA obojici, što ste mi omogućili da promenim potpis 8)

PS
Veoma sam zadovoljan, što uz Kačarev igrački uspon i Vojvodina, kao klub (u toj simbiozi ) doživljava svoju renesansu.Veliki Klub (po svemu) ponovo ulazi u fokus interesovanja i izlazi iz dugogodišnje medijske izolacije i krize rezultata.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked