Zvezda i Partizan hoce Kacara!

Locked
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Zvezda i Partizan hoce Kacara!

Post by ice »

U danasnjem Sportskom zurnalu osvanuo je veliki naslov(drugi po velicini posle svrsavanja na Bajern) koji glasi "Zvezda i Partizan zele da dovedu Kacara" i takodje na drugoj strani zurnala,skroz gore iznad cele stranice koja je posvecena Zvezdi stoji clanak gde se objasnjava kako Zvezda i Partizan zele da dovedu Kacara i kako pripremaju teren.Pritom,navodi se istorijat transfera nasih igraca u ova dva omrazena kluba.Mislim da nije potrebno ni naglasavati ko je autor clanka,a to je nas cuveni zlotvor Miroslav Gavrilovic.Kao slucajno bas sada kada Gojko igra fantasticno,ocigledno nekome to smeta i hoce da nas destabilizuje.Informacije su u krajnju ruku nepouzdane i sumnjive i zasto onda to stavljati na tako udarno mesto u listu?Ocigledno je da su urednici pomenutog lista ocenili da je Kacar suvise dobar igrac za nas i da po njihovom misljenju treba da ode u beogradsku zgadiju,jer ni ne sumnjamo da su svi oni klupski obojeni.Naravno,ne sumnjam ni da bi Zvezda i Partizan voleli tako nesto,a pogotovo kad im se na ovaj nacin suflira,jos ako moze za sto manje pare,super.Mislim da je ovo velika sramota i krajnji bezobrazluk pomenutog lista.
U svemu tome zaboravili su na Vojvodinu i ja bih rekao na njene navijace.Sad je red da mi dignemo svoj glas i pokazemo da tako nesto APSOLUTNO NE DOLAZI U OBZIR NI U SNU.Prodaja Kacara ciganima i grobarima uopste, a i bilo kom drugom ranije nego sto je vreme bi bila jedna od najvecih gresaka a i sramota u istoriji kluba.Licno bio bih duboko,duboko razocaran i razmislio bih kako bih se dalje odnosio prema odlasku na utakmice.Verujem i da drugi dele moje misljenje.Ono sto je bitno spomenuti,jeste i cinjenice da se u svemu tome i Gojko pita i u drugom tekstu takodje u zurnalu na provokativno pitanje gde bi on voleo da ode,Kacar je odgovorio da mu je lepo u Vojvodini.Ne sumnjam u Gojka i u njegovu privrzenost klubu i Gavrilovic,kompanija iz zurnala,cigansko-grobarska zgadija ce moci samo da lizu svoje prste a nikako glavno jelo.
:lol:
Lesinari,dalje od naseg kluba!
Inace sinoc sam gledao na SOS kanalu emisiju Total soker i kada je bila rec o nama Ljupko Petrovic koji je bio gost je na pitanje da li Vosa moze da se bori za vrh izjavio da nikako ne moze i da su Zvezda i Partizan jedini kandidati a da je Vojvodina treca.Onda se tu ubacio i Sosa Babic koji je bio drugi gost i rekao da nece Vojvodina biti ni treca nego ce to biti OFK.Blate nas gde god stignu,ali eto i nama odlicne prilike da im pobedom u Cacku zapusimo pogana usta a kasnije se na to nadovezemo pobedom nad Cukarickim.Pa da vidimo da li ce ih onda uhvatiti frka.Jedva cekam subotu i mec u Cacku,kako stvari stoje to ce biti nas mec istine.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ma taj gavrilovic je jedno bg g**no!!!Treba ga bojkotovati(mozda i nesto ostrije) i napisati mu neku parolu na severu,kao i tom trac-listu u kom izigrava novinara.Bata je rekao da niko nece preci u Titove blizance doklegod je on predsednik,valjda ce ostati covek od reci,kao sto je i bio do sad.
NE DAMO GOJKA!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ljudi,sta se palite!?Cemu komentari takve vrste,dobro znate da ga klub nece prodati beogradjanima,a pogotovo dobro znate da Gojko ne bi ni za kakve pare presao u ta dva kluba!Sto se tice emisije na Sosu,mislim da nam je svima jasno da su ti ljudi ljubomorni na uspehe nama voljenog kluba!Zasto bismo se mi osvrtali na takve komentare?Pa ljudi jedno misle,a drugo govore.Svi ti sto nas brukaju po stampi dobro znaju zasto to rade!Bice jos ovakvih clanaka,tekstova,komentara i brljavljenja-najbolje je braniti se cutanjem,jer takva odbrana protivnika najvise nervira!!!
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

mihailov wrote:!Bice jos ovakvih clanaka,tekstova,komentara i brljavljenja-najbolje je braniti se cutanjem,jer takva odbrana protivnika najvise nervira!!!
,,misliš da mi dižeš tlak, za mene si samo zrak,, jel tako Mihailov?
Ne reagujemo mi dok se ne javi Barsa, Real, Juve, Milan, Fiorentina ili Čelzi, Mančester, tj neko iz tog društva.
A, oni, Boga mi, pazare sa desetinama miliona zelenih, kad bude vreme za to.A, doći će.Za koju godinu, kad Gojko postane kapiten A reprezentacije, sa jedno 23.Tada je igrač najbolji i najskuplji i može da igra još dugo na vrhunskom nivou.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Ranije sam nabrajao glasila : sOS i žURNAL. Ne treba se cimati na sve to. I pregled utakmica na B92. Samo Partizan i zvezda. Nigde ostalih klubova. To ništa ne treba da čudi.
Što se tiče poretka on je poznat. Ili zvezda ili Partizan. Ne verujem da će neko od njih dopustiti da im se Voša ugura. Realno u ovoj ligi i nije tako teško biti treći, mada se i za to treba potruditi. Tu je samo Ofk-a koja može da nam "smeta" za to treće.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
021
Posts: 854
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Image
Žurnal ne bih koristio ni kao WC papir, a s oproštenjem se** mi se svaki put kad pročitam pojedine tekstove. Ni SOS nije ništa bolji. Ali mene je juče obradovalo kad sam čuo Ljupka da kaže kako nemamo šanse za prvo mesto. Posle te izjave postao sam još ubeđeniji da možemo više! Zabrinem se uvek kad nas iz beograda hvale, a kad god nas kritikuju i pišu ovakve tekstove to može biti samo dobar znak. Moramo naučiti da se nosimo sa raznim pritiscima ako želimo vrh. Pravi je trenutak da klub redefiniše odnose sa pojedinim glasilima. Treba ih ili ignorisati, a pod tim mislim da zbijemo redove i igrači dobiju striktne instrukcije da ne daju nikakve izjave za Žurnal i sl., ili je možda još bolje sprdati se s njima i stalno ih nervirati. Ne možemo stalno biti pasivni, vreme je da okrenemo novi list po tom pitanju i jednom im se otvoreno suprotstavimo.
Šteta samo što nemamo ni jedan jedini medij na svojoj strani.
Bilo bi jako lepo da Gojko izađe i javno kaže ono što svi mi već odavno znamo, otkloni i najmanju sumnju i zapuši žvalava usta titovim blizancima jednom za sva vremena!!!
Last edited by 021 on Tue Oct 23, 2007 10:11 pm, edited 2 times in total.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Turija wrote:
mihailov wrote:!Bice jos ovakvih clanaka,tekstova,komentara i brljavljenja-najbolje je braniti se cutanjem,jer takva odbrana protivnika najvise nervira!!!
,,misliš da mi dižeš tlak, za mene si samo zrak,, jel tako Mihailov?
Ne reagujemo mi dok se ne javi Barsa, Real, Juve, Milan, Fiorentina ili Čelzi, Mančester, tj neko iz tog društva.
A, oni, Boga mi, pazare sa desetinama miliona zelenih, kad bude vreme za to.A, doći će.Za koju godinu, kad Gojko postane kapiten A reprezentacije, sa jedno 23.Tada je igrač najbolji i najskuplji i može da igra još dugo na vrhunskom nivou.
Nisam razumeo tacno sta si ovim hteo da kazes?
Napred Voso!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

mihailov wrote:
Turija wrote:
mihailov wrote:!Bice jos ovakvih clanaka,tekstova,komentara i brljavljenja-najbolje je braniti se cutanjem,jer takva odbrana protivnika najvise nervira!!!
,,misliš da mi dižeš tlak, za mene si samo zrak,, jel tako Mihailov?
Ne reagujemo mi dok se ne javi Barsa, Real, Juve, Milan, Fiorentina ili Čelzi, Mančester, tj neko iz tog društva.
A, oni, Boga mi, pazare sa desetinama miliona zelenih, kad bude vreme za to.A, doći će.Za koju godinu, kad Gojko postane kapiten A reprezentacije, sa jedno 23.Tada je igrač najbolji i najskuplji i može da igra još dugo na vrhunskom nivou.
Nisam razumeo tacno sta si ovim hteo da kazes?
Isto to sto si i Ti rekao,samo malo preformulisano :lol:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Da, sada vidim da možda izgleda ironočno, ali sam ozbiljno mislio na te klubove.Izvinjavam se na nespretnom kontekstu.Srbenda je, na sreću, razumeo šta sam hteo reći, tj da će Gojko, za koju godinu, biti igrač za velike evropske klubove.A, taman će momak, dotle, završiti i Fakultet Tehničkih Nauka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Turija wrote:Da, sada vidim da možda izgleda ironočno, ali sam ozbiljno mislio na te klubove.Izvinjavam se na nespretnom kontekstu.Srbenda je, na sreću, razumeo šta sam hteo reći, tj da će Gojko, za koju godinu, biti igrač za velike evropske klubove.A, taman će momak, dotle, završiti i Fakultet Tehničkih Nauka.
Svakako da ce biti,ali je sigurno da nece iz Vojvodine preci u pomenute klubove.Nazalost,to je nasa realnost trenutno.Na upravi je da ga obavezno zadrzi bar do kraja sezone!Mislim da duze ipak nece biti moguce :( Njegova sledeca stanica najverovatnije bice Turska,Rusija...,pa tek onda,ako se uklopi,Barca,Juve.Nadam se da nece biti kako sam ja rekao!
Napred Voso!
ssnigd
Posts: 3375
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ono sto me je zacudilo je da su novosti, sport, dnevnik osvanuli sa clancima hvalospevima o Gojku, dok je zurnal sa svojim novinarom mg to uradio na samo njemu svojstven nacin. E sad da li to druge novine rade malo suptilnije ili samo mg baca naseg najboljeg igraca u ciganiju-grobariju, j.bem li ga ne znam.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sto se Gojka tice mislim da on itekako moze direktno u neki jaci klub,vredi itekako,uostalom bolji je nego sto su bili Krasic i Stepanov,ali naravno jos mu je rano da ide,treba prvo sa Vosom titulu da osvoji i kao kapiten da digne pehar. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4169
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Najžalosnije je to, da su oba teksta iz žurnala delo istog čoveka. Jedan pljuvački, o željama beograđana, i drugi, intervju sa Kačarem, šatro u našu korist. Kao da pojma nema šta je napisao dve stranice ranije. Pritisak mi je skočio pri čitanju... Bilo bi dobro da neko skenira i postavi dotični tekst, da bi se još jednom utvrdilo kakvi su to novinari "bliski" našem klubu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Danasnji Blic
http://img164.imageshack.us/img164/1286/zzzar2.jpg

I u Gazeti.... a tamo je rekao kada su ga pitali za koga navija (zvezda ili partizan),da nije bitno za koga navija!!! Znaci,umesto da kaze Vojvodina,rekao je nije bitno... e sad,sta li mu to znaci!!!!(izvor Voja sa RF foruma)

Zar i ti sine Gojko :?:
Nisu se interesovali Real, Mančester, Barsa, Milan ...posle 10 kola, pa da se toliko impresioniraš i daješ odgovore: okruglo pa na ćoše.Zar je toliko teško izgovoriti navijam za VOJVODINU i deci koji su odrasla na FC Vujadin Boškov :oops: ?
E, Vujke, mogu misliti kako Ti je kad sve ovo pročitaš.A, meni suze krenu kad čitam i slušam Lazara Vasića i priče o nekadašnjoj Voši i Begeču.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9719
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Verovatno navija za onog ko da vise (da li sad,ili po povratku iz inostranstva) :lol:
Image
Locked