Zvezda i Partizan hoce Kacara!

User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Kojom merom?Da mi platimo novinare da nas hvale i kad treba i kad ne treba,pa onda bi smo bili isti kao i oni,a mislim da to niko ne zeli!Te iste novine treba prodati i zato se to i radi,a kako mi mozemo uzvratiti,ne znam!Ovo bi po meni morao za svagda prekinuti Gojko Kacar!Izaci pred novinare i reci necu u zvezdu!!!Ponovio je on to par puta,ali ne na taj direktan nacin koji je svima jasan.E onda da vidis kako ce reagovati ne samo stampa,nego i Despotovic i svi ostali nasi fudbaleri!Treba samo neko da povuce,za kim ce ostali krenuti!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Slazem se 100%!
neke novine valjda kur(c)ir je objavio kako je uo vec odlucio da se duo proda ciganima a pored Kacarove slike natpis VEC SE RADUJE!!!
mamamamu im i 3 pic.. ..bem! i tom gov...vom novinaru!
ziveo 6. april !
izvinte na psovkama editujte ako ocete
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

shecky wrote:Slazem se 100%!
neke novine valjda kur(c)ir je objavio kako je uo vec odlucio da se duo proda ciganima a pored Kacarove slike natpis VEC SE RADUJE!!!
mamamamu im i 3 pic.. ..bem! i tom gov...vom novinaru!
ziveo 6. april !
izvinte na psovkama editujte ako ocete
Dobro sad,nismo mi navijaci Lacija,vec Vojvodine
Napred Voso!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ja bih ih sve tuzio za neistinite informacije...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Trio Srba u istoj ekipi
15.01.08. 12:00

Bivši fudbaler Vojvodine i mladi reprezentativac Srbije pronašao je novi klub.

sportska centrala...

Jel rec o Kacaru?
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Stara Garda wrote:Trio Srba u istoj ekipi
15.01.08. 12:00

Bivši fudbaler Vojvodine i mladi reprezentativac Srbije pronašao je novi klub.

sportska centrala...

Jel rec o Kacaru?
Njet.
Kaze se da je bivsi fudbaler Vojvodine,sto znaci da je ,pretpostavljam ranije igrao za vosu. Da je o Kacaru rec,kao sto nije,pisalo bi da je "Fudblaer Vojvodine i mladi reprezentativac promenio klub"...
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Evo jednog odgovora na B 92 na temu naseg odbijanja da Kacar i Despot predju medju ciganiju:

Au,stvarno ne znam ko je iskompleksiran ovde.Pre ce biti da ste to vi navijaci Zvede pogotovo,a i Partizana.
Uvek stavljate u usta tu rec KOMPLEKS a vise odgovara vama jer ne mozete da podnesete da titulu osvaja neko drugi osim vas.Pa gospodo moja,ne moze se uvek biti prvi,ili svake druge godine,to mozda imate u skucenoj Skotskoj ili na Kajmanskim ostrvima mozda ali nigde drugde vise u svetu.Plus Vosa nije nikakav mali klub,vec klub koji je igrao cetvrtfinale kupa sampiona,osvojio Srednjoevropski kup,igrao dva puta cetvrtfinale kupa Sajamskih gradova(kasnije kup UEFA),osvojio dve sampionske titule,pobedjivao timove poput Milana,Rome,Fiorentine,Atletika iz Madrida u zvanicnim mecevima i zato dosta sa tim pricama kako smo mi neki provincijski klub.Voleo bih kada bi na moju stranu stali i ostali ljubitelji fudbala iz cele Srbije koji nisu iz Beograda,jer pogledajte samo po komentaru onog @Ivana_BGD kako se oni odnose prema svima nama,kao mi smo svi seljaci i provincijalci i treba da rintamo za njih.E pa malo sutra,neka sami zavrnu rukave,nema leba bez motike.
I da,tvrdnja kako Vojvodina nema svoje navijace i kako ih je malo.Pa navijaci Vojvodine su 100 puta verniji i odaniji svom klubu od navijaca beogradskih klubova sto su na vise nacina i demonstrirali i uostalom spasili klub od propasti.Uvek smo uz klub bez obzira na sve.A to koliko nas ima "malo" moglo se videti na finalu kupa na gostujucem terenu.Ima nas,a bice nas i mnogo vise kada pocistimo Novi Sad od zaostataka proslosti i celu Vojvodinu.Uostalom,mi se ne zovemo FK Novi Sad,vec FK Vojvodina i osnovani smo 1914.godine.Mi smo gospodski klub i prava je privilegija navijati za Vosu.
Molio bih da se ovaj moj komentar objavi ako cemo posteno da debatujemo,a ne da cenzura bude na delu.

Medjutim pored problema sa medijima koji na nas vrse pritisak da damo igrace Titovim blizancima i sa blizancima konkretno,ostaju i oni problemi u nasim redovima.Zasto se toliko dodvoravamo ciganima i zasto umesto toga ne lupimo sakom o sto i kazemo DOSTA?Sta se to desava sa tim nasim potpredsednikom i da li je to zaista provereno da je izjavio da navija za Zvezdu,ako jeste to je skandal?Da li je on neka suprotnost Bati ili njih dvoje saradjuju bez problema?Malo mi nisu jasne neke stvari,a mislim da nije sve na svom mestu bez obzira sto je klub ipak ustrajao u nekim stavovima i pokazao da su dosla neka nova vremena.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Najzad, prava (dobra) vest - da se ne natežemo više:

Kačar čeka Henesa


S. BAJIĆ, 16.01.2008 19:08:24 Ocena: -.-- (Glasova: 0) Komentara: 0

GOJKO Kačar, najbolji fudbaler Vojvodine, karijeru će nastaviti u berlinskoj Herti! To ističu Saša Hrnjački i Rulen Grahamer, menadžeri Fudbalskog saveza Nemačke zaduženi za bundesligaša iz Berlina, koji su u sredu po drugi put doputovali u Novi Sad. Prema njihovim rečima, pregovori su praktično završeni, pa je samo preostalo da se sve precizira i “stavi na papir”. To će se, kako ističu, dogoditi u četvrtak, kada u Novi Sad dolazi Diter Henes, generalni menadžer Herte.
- Daleko smo dogurali u razgovorima po mnogim pitanjima. U centru pažnje, svakako je transfer Gojka Kačara. Bitno je da smo se dogovorili i očekujemo da će posao biti završen, jer mi se u petak vraćamo u Berlin. Visina transfera ostaće u “četiri zida”. Pored toga, razgovaramo i o prelasku nekoliko mladih fudbalera Vojvodine u Bundes ligu, kao i o eventualnom dolasku igrača iz Nemačke u Novi Sad. Reč je o dugoročnoj saradnji u kojoj bi mnogi detalji trebalo da se utanače - kaže Hrnjački i naglašava da je reč o poslu u obostranom interesu. - Videli smo fudbalski centar “Vujadin Boškov” u Veterniku i oduševljeni smo uslovima za rad i boravak koje imaju fudbaleri Vojvodine, kao i visokim ambicijama koje nam je predočio predsednik Novosađana Ratko Butorović.
I DUŠAN BASTA NA METI BERLINACA
KAKO se razvija situacija, Herta bi uskoro mogla da postane prava srpska kolonija. U Berlinu već status zvezde ima Marko Pantelić, ovih dana se očekuje dolazak Ljubomira Fejse i Gojka Kačara, a na listi želja kluba iz nemačke prestonice je i - Dušan Basta. O eventualnom transferu Zvezdinog beka u Hertu govori se već nekoliko meseci, a sada je već izvesno da su on i Lukas Vintra, štoper iz Panatinaikosa, u vrhu liste želja, pošto Berlinci žele da se pojačaju i u defanzivi.

DESPOTOVIĆ “RUMUN”
RANKO Despotović, centarfor Vojvodine, karijeru će nastaviti u bukureštanskom Rapidu. On je u sredu po podne u Novom Sadu, posredstvom menadžera Ljubomira Vorkapića, bivšeg fudbalera Vojvodine i Partizana, potpisao ugovor sa Konstantinom Zotom, generalnim menadžerom rumunskog kluba na četiri godine i odmah otputovao u prestonicu Rumunije.
- Prezadovoljan sam uslovima, a dogovoreno je da nosim “devetku” - rekao je Despotović.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Moram da korigujem svoj stav jer sam prevideo jednu bitnu stavku.Ta stavka je NOVAC.Eto ako prodamo i Kacara a i cak bez njegove prodaje jer dobili smo dosta za Pekarica,Despotovica i Kahrimana,nacicemo se u odlicnoj finansijskoj situaciji osetno pojacani.S obzirom na to da Pavicevic nije puno kostao,a pitanje je koliko kostaju i ovi ostali postavlja se pitanje sta dalje sa zaradjenim novcem?Ja mislim da se bar deo mora uloziti u dovodjenje neke bombe,to jest u jedno zaista zvucno i skupo pojacanje.A naravno, malo se i pribojavam da te pare naprasno ne ispare,jer ipak je ovo Srbija i puno je krokodila oko bare.Nadam se da ce ovoga puta praksa biti drugacija i da ce se malo odresiti kesa,a mislim da imamo sada dovoljno novca da dovedemo Fejsu.I moj je predlog da izadjemo pred krusevacki Napredak i damo im takvu ponudu za Pavlovica koju nece moci odbiti bez obzira sto su oni tamo rekli da on ostaje.Eto sada je uprava na potezu sto se tice pojacanja...
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Fejsa je zavrsio sa Hertom sve
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stara Garda wrote:Fejsa je zavrsio sa Hertom sve
U svakom slucaju nije toliko ni bitno,ako ne njega dovesti vec neko zvucno ime,eto pravo resenje je krenuti u ofanzivu na Pavlovica.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Po meni...
Treba poceti sa pravljenjem tima za sledecu sezonu,ovo prolece ga uigravati a titulu napasti sledece sezone...Pare treba samo pametno investirati,a sad ih ima,samo sto ce se sad sjatiti svi oni koji potrazuju pare od FKV od onog sto je pravio kobaje na Veterniku pa se samopovredio,pa do onog sto vija stan,a ima takvih...
Realno za rekonstrukciju postojeceg tima ne treba ni trecina pridoslih para(sad bilo kog igraca budemo hteli bice nerealno obestecenje jer ce ti klubovi ici po principu,oni sad imaju,daj da uzmemo sto vise)...

Samo pametno...
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Stara Garda wrote:Fejsa je zavrsio sa Hertom sve
Evo tekst iz sutrasnjeg Sporta(detalji nama bitni).
Dok se obraćao novinarima, Džombi je zazvonio telefon, a sa druge strane “žice” je bio – predsednik Vojvodine Ratko Buturović.

- Hoćete li da ga čujete – pitao je Džomba, a onda otkrio razlog poziva: - Batu interesuje da li je Fejsa ispao iz svih kombinacija Partizana.

Pošto je čelnik Hajduka potvrdno odgovorio, Buturović je uzvratio da Džombu čeka mesto u počasnoj loži stadiona “Karađore”, jer će se na leto na njemu igrati kvalifikacije za Ligu šampiona.

- I Partizan i Zvezda će ostati praznih šaka u Kuli – zaključio je Džomba “pakt” sa Vojvodinom protiv večitih rivala.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10763
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ice wrote:Ta stavka je NOVAC.Eto ako prodamo i Kacara a i cak bez njegove prodaje jer dobili smo dosta za Pekarica,Despotovica i Kahrimana,nacicemo se u odlicnoj finansijskoj situaciji osetno pojacaniJa mislim da se bar deo mora uloziti u dovodjenje neke bombe,to jest u jedno zaista zvucno i skupo pojacanje.
A naravno, malo se i pribojavam da te pare naprasno ne ispare,jer ipak je ovo Srbija i puno je krokodila oko bare,...a mislim da imamo sada dovoljno novca da dovedemo Fejsu.I moj je predlog da izadjemo pred krusevacki Napredak i damo im takvu ponudu za Pavlovica koju nece moci odbiti bez obzira sto su oni tamo rekli da on ostaje.Eto sada je uprava na potezu sto se tice pojacanja...
Ovo sam citirao da ne moram isto da pišem.
Možda je Fejsa već deo te saradnje sa Hertom.Herta je poznata da ima neki feeling prema igračima ovog podneblja i njoj je dosta naših zemljaka godinama igralo za B i C tim.O tome bi bio kvalifikovaniji da nešto napiše Kraljevčanin Marko.
Ja sam optimista povodom saradnje sa Hertom, jer Nemci ne obećavaju previše (ono što ne mogu ispuniti), ali zato sve ispoštuju i ne treba Sudom naplaćivati svoje iz međusobnog Ugovora.
Što se tiče Pavlovića ne znam da li se treba previše zaletati :?:
Mislim da je Prijatelj bliži pogotku u metu kada je poželeo strance.A, o takvim imenima Brzić već puno zna i verujem da će ga poslušati, kao kod sugestije za smanjenje broja prvotimaca (verujem da mu je bilo teško napraviti dobar treneing sa preko 30 igrača).

PS
JOOOJ, samo da se ne upecaju na lažnjak brkatog i dovedu opet Vukelju (možda se on još seti i MJ, a ja bi valda tada poludio - ili bi se preselio u Kulu i Zrenjanin zbog ličnog zdravlja).
Last edited by Turija on Wed Jan 16, 2008 11:16 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Stara Garda wrote:Po meni...
Treba poceti sa pravljenjem tima za sledecu sezonu,ovo prolece ga uigravati a titulu napasti sledece sezone...Pare treba samo pametno investirati,a sad ih ima,samo sto ce se sad sjatiti svi oni koji potrazuju pare od FKV od onog sto je pravio kobaje na Veterniku pa se samopovredio,pa do onog sto vija stan,a ima takvih...
Realno za rekonstrukciju postojeceg tima ne treba ni trecina pridoslih para(sad bilo kog igraca budemo hteli bice nerealno obestecenje jer ce ti klubovi ici po principu,oni sad imaju,daj da uzmemo sto vise)...

Samo pametno...
Samo da bomba ne budu Pjanovic,Basta i slicno...
Napred Voso!
Locked