Kako oterati paRRazite?

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

limanfkv wrote:
valjda Dnevnik wrote:Nakon konferencije prisutni novinari su se pridružili koktelu, koji je organizovao generalni direktor fk Vojvodina Cvetko Riđošić, u čast odbrane magistarskog rada na Fakultetu za Menadžment u sportu, u Beogradu. Slavlju su prisustvovali članovi upravnog odbora, navijači, veterani, zaposleni u klubu i mnogobrojni prijatelji.
Ja samo da cestitam!
Zemljo,otvori se-u isto vreme ima konjsko ime,ali i titulu mr!Ubise nas u pojam ovi privatni fakulteti...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

van der iV a.k.a Totti wrote:
limanfkv wrote:
valjda Dnevnik wrote:Nakon konferencije prisutni novinari su se pridružili koktelu, koji je organizovao generalni direktor fk Vojvodina Cvetko Riđošić, u čast odbrane magistarskog rada na Fakultetu za Menadžment u sportu, u Beogradu. Slavlju su prisustvovali članovi upravnog odbora, navijači, veterani, zaposleni u klubu i mnogobrojni prijatelji.
Ja samo da cestitam!
Zemljo,otvori se-u isto vreme ima konjsko ime,ali i titulu mr!Ubise nas u pojam ovi privatni fakulteti...
jos samo da nam doticni dr.mr.dc.... iznese cifru koja se potrosila za vreme njegovog slavlja i sa cijeg racuna je to sve placeno!!!
eto kako se trose onih cetiri miliona eura!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

FREAKS 1994 wrote:Јебе ми се за њих обојицу, Бата стоји иза њих и он бира своје сараднике!
Oficijelni sajt FKV wrote:Nakon konferencije prisutni novinari su se pridružili koktelu, koji je organizovao generalni direktor fk Vojvodina Cvetko Riđošić, u čast odbrane magistarskog rada na Fakultetu za Menadžment u sportu, u Beogradu. Slavlju su prisustvovali članovi upravnog odbora, navijači, veterani, zaposleni u klubu i mnogobrojni prijatelji.
Kako je bilo na koktelu? :mrgreen:
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

limanfkv wrote:
valjda Dnevnik wrote:Nakon konferencije prisutni novinari su se pridružili koktelu, koji je organizovao generalni direktor fk Vojvodina Cvetko Riđošić, u čast odbrane magistarskog rada na Fakultetu za Menadžment u sportu, u Beogradu. Slavlju su prisustvovali članovi upravnog odbora, navijači, veterani, zaposleni u klubu i mnogobrojni prijatelji.
Ja samo da cestitam!
Cestitka za magistarski.
Zvezdan Terzic
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Nisam znao gde da postavim, pa sam mislio da bi ovo moglo biti pogodno mesto za ovaj isečak.
Iz Dnevnika:
Kada je o fudbalskoj organizaciji Vojvodine reč onda je bitno da se na čelu FSV nađu ljudi kojima se veruje, koji imaju ideju, iskustvo rada u svetu, a pominjanje imena Milorada Kosanovića kao budućeg čelnog čoveka FS Vojvodine nailazi na sve veću podršku upravo u ovim takozvanim malim sredinama, ali velikog fudbalskog srca.

Jovan Tanurdžić
Samo bi nam on falio. Cigan da zameni grobara. Da li ćemo konačno imati uticaja bar na Vojvođansku organizaciju!?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Image

Pogled u budućnost . :?
Butorovicu-THE END !!!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

:lol:
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Image
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

ovo treba istampati i polepiti po stadionu! bez zajebancije :D
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Ma koji stadion po celom gradu bre
Ali stvarno aj skupimo pare i uradimo to
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Krajnje je vreme da se nesto po tom pitanju promeni tj.da se krene sa mrtve tacke!Cinjenica je da mi kao klub sa ovom dvojicom diletanata nemozemo napred i ukoliko oni nemaju ni trunke morala u sebi da se povuku i prepuste svoje mesto nekim novim,mladjim i sposobnijim ljudima onda jedino preostaje da mi kao navijaci Vojvodine pokusamo na sve nacine da uticemo na one sa vrha da ih konacno sklone!
Ono sto mene najvise zabrinjava u celoj toj prici je da je jedan od te dvojice diletanata magistar Cvetko prisutan u klubu vise od petnaest godina(sa manjim prekidima)i da je bez obzira koliko to nama smesno zvucalo iz ove perspektiva on izgleda jak "igrac"! :shock:
Radoye svaka cast za ovu poternicu!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Nekim novim, mladjim i sposobnijim lopovima?
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Keva wrote:Nekim novim, mladjim i sposobnijim lopovima?
Keve ti?Bas sam na to mislio,kako si pogodio?!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Rabren je odbio mesto potpredsednika zajednice prvoligasa.Zanima me zasto?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

ice wrote:Rabren je odbio mesto potpredsednika zajednice prvoligasa.Zanima me zasto?
Zato sto ovde moze vise da ukrade!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked