Djumi, srecno u Zemunu!

Cika_toma

Djumi, srecno u Zemunu!

Post by Cika_toma »

Mislim da covek koji je Vojvodini zaista dosta dao i koji je postavio neke nove, avangardne standarde u pogledu odnosa prema navijacima (drugim recima, dao domaci zadatak svim kolegama), zasluzuje poseban topic ovde...

Pa, ajd, ako vec nismo mogli da te vidimo na klupi Voshe, da te dogodine vidimo u Novom Sadu, kao gostujuceg trenera u okviru duela u plejofu, Vosha - Zemun..Ili, ove godine, recimo u nekom polufinalu kupa,jel moze?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:Djumi,srecno u Zemunu i znaj da ces imati specijalnog posmatraca u Celarevu :wink:
Nije mi jasno gde bas Zemun,pa njima su sve ladje potonule,ali ajd.... nadam se da ce to biti uspesna misija... zaista ti,iskreno zelim pre svega srecu,sve ostalo (znanje,strpljenje,psihu....) imas!!!!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Djumi, srecno u Zemunu!

Post by Turija »

Cika_toma wrote:Mislim da covek koji je Vojvodini zaista dosta dao i koji je postavio neke nove, avangardne standarde u pogledu odnosa prema navijacima (drugim recima, dao domaci zadatak svim kolegama), zasluzuje poseban topic ovde...

Pa, ajd, ako vec nismo mogli da te vidimo na klupi Voshe, da te dogodine vidimo u Novom Sadu, kao gostujuceg trenera u okviru duela u plejofu, Vosha - Zemun..Ili, ove godine, recimo u nekom polufinalu kupa,jel moze?
Jako redak je slučaj da se bivšem treneru poželi uspeh u protivničkim taborima.Međutim, jako su retki i ljudi koji to zasluže.Milan Đuričić je, svakako, jedan od njih.
Najiskrenije želim Ti puno uspeha u Zemunu.Tu si, u komšiluku. Što bi se reklo: Zemun je naš( mada se malo žešće boksujemo s njima).Ko zna, možda se i to promeni?Zavisi koliko je TB autentična navijačka grupa, tj da li su Zemunci Sremci?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Kako pada sneg u Zemunu? Nikako, ne sme! :lol:

Djumiju zelim puno srece i uspeha, pa da se sto kaze cika Toma dogodine sretnemo u najvisem rangu.

Nego, cini mi se da on polako postaje specijalista za vadjenje kestenja iz vatre i spasavanja brodova koje su svi pacovi napustili (znaci - sledeca stanica dno). I kad on preokrene trend i pocne da ide napred pacovi se vrate, smene ga i postave nekog od svojih da pobere lovorike. Iskreno se nadam da ce ovog puta biti drugacije i da ce Nas Trener (zauvek) Djumi dobiti svo priznanje koje zasluzuje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Djumi, srecno u Zemunu!

Post by mihailov »

Cika_toma wrote:Mislim da covek koji je Vojvodini zaista dosta dao i koji je postavio neke nove, avangardne standarde u pogledu odnosa prema navijacima (drugim recima, dao domaci zadatak svim kolegama), zasluzuje poseban topic ovde...

Pa, ajd, ako vec nismo mogli da te vidimo na klupi Voshe, da te dogodine vidimo u Novom Sadu, kao gostujuceg trenera u okviru duela u plejofu, Vosha - Zemun..Ili, ove godine, recimo u nekom polufinalu kupa,jel moze?
Nema vise plejofa,igra se po trokruznom sistemu,ja mislim.
Djumi puno srece!!!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

sve najlepse i puno srece!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Znanje imaš, volju imaš, malo sreće i eto dobitne kombinacije! :D
Živeli!
" Dečko je pun zmajova! "
marchegianni
Posts: 11
Joined: Mon Aug 08, 2005 11:49 pm

Post by marchegianni »

Videcemo kako ce ga docekati Taurunumi kad ovako javno izrazava simpatije ka nama. Dobro je poznato koliko se gotivimo sa Zemuncima :D

U svakom slucaju puno srece u radu tamo, ne moraju bas da se vrate u Superligu, previse je tih bg klubova.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Srecno Djumi!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

marchegianni wrote:...ne moraju bas da se vrate u Superligu, previse je tih bg klubova.
Bolje Zemunci, oni su igrali povremeno i prvu ligu SFRJ, nego razni Obilici, Sindjelici, Zeleznici, Bezanije i ostali tramvaj-ligasi sto su naprasno postali veliko mudo srpskog fudbala...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nesto sto nema veze sa ovom temom,vreme je da se otvori topic za Zvezda-Vosa,pa nek otvori neko uticajniji(admin),ne ja
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

mihailov wrote:Nesto sto nema veze sa ovom temom,vreme je da se otvori topic za Zvezda-Vosa,pa nek otvori neko uticajniji(admin),ne ja
Slobodno otvaraj, kad god osetiš potrebu :!:
Niko ovde nije profesionalac, a možda i ne stigne na vreme to da uradi, zbog drugih obaveza.Uostalom, osnovna karakteristika Foruma je ravnopravnost njegovih članova.Zato, svaka pomoć je dobrodošla (Adminov i naš sat ne pokazuju isto vreme, pa moramo uzeti to u obzir :wink: ).
Pozdrav, obojici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Vazi,hvala!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

A Djumi garant vrsi paklene pripreme,jer ga nema na forumu,vec dugo..... mogu samo da nagadjam sta ce reci igracima: "ej ljudi,samo ZBOG NJEGA moramo razbiti CSK,pa makar i ispali posle..... nece on meni mudrovati vise,pobedicu ga argumentima" :lol: :lol: 8)
Image
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

haha, inace stvarno ne bi bio na njihovom mestu sada :-)
Locked