Ivica Brzic otpusten, koga za novog trenera?

Locked
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dejan wrote:pitanje da li neko ima hrabrosti, koristi i volje da mu to dozvoli...
Ovo boldovano je kljucna rec.
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Ukoliko na kraju sezone Brzic ode, voleo bih da vidim Tumbakovica na nasoj klupi. Iako je verovatno simpatizer bg kluba, mislim da je jako kvalitetan trener i proveren. Ali otom-potom, ima jos vremena.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

srbobranac wrote:Ukoliko na kraju sezone Brzic ode, voleo bih da vidim Tumbakovica na nasoj klupi. Iako je verovatno simpatizer bg kluba, mislim da je jako kvalitetan trener i proveren. Ali otom-potom, ima jos vremena.
Njega ne bih voleo ni da vidim na nasem stadionu,a kamoli na nasoj klupi!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Njega ne bih voleo ni da vidim na nasem stadionu,a kamoli na nasoj klupi!!!
:twisted: 8)
Apsolutno se slazem.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

van der iV a.k.a Totti wrote:Njega ne bih voleo ni da vidim na nasem stadionu,a kamoli na nasoj klupi!!!
Ma ni ulicom pored stadiona da prodje!
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

srbobranac wrote:Ukoliko na kraju sezone Brzic ode, voleo bih da vidim Tumbakovica na nasoj klupi. Iako je verovatno simpatizer bg kluba, mislim da je jako kvalitetan trener i proveren. Ali otom-potom, ima jos vremena.
Uz dužno poštovanje, da li si ti pri sebi?
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Milan wrote:
srbobranac wrote:Ukoliko na kraju sezone Brzic ode, voleo bih da vidim Tumbakovica na nasoj klupi. Iako je verovatno simpatizer bg kluba, mislim da je jako kvalitetan trener i proveren. Ali otom-potom, ima jos vremena.
Uz dužno poštovanje, da li si ti pri sebi?
Gde si njega iskopao majke ti?Jos ce neko i Santraca predloziti ili nekog naseg drugog "kineza"
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

I Bosko Djurovski je slobodan :mrgreen:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

IVICA BRZIĆ OČEKUJE RAZGOVOR
S KLUPSKIM RUKOVODSTVOM

Iskusni fudbalski stručnjak Ivica Brzić sutra će predvoditi Vojvodinu na Karaburmi, a dan kasnije igrači će posle zajedničkog ručka dobiti voljno. Ukoliko se u klubu ništa bitnije ne promeni, okupljanje za novu sezonu biće zakazano za period između 15. i 20. juna, jer Vojvodinu čekaju kvalifikacije za Kup UEFA.



Značajno je i to što Vojvodina nikada do sada u svojoj istoriji nije dva puta za redom igrala u Kupu UEFA, a lepom rezultatu pečat je svakako dao i Brzić. Zato fudbalsku čaršiju interesuje ostaje li sadašnji trener na klupi Vojvodine, ili će mesto ustupiti nekom drugom?
- Ne znam ništa osim da me ugovor veže do 1. jula. Još uvek očekujem poziv klupskog rukovodstva da porazgovaramo, da iznesemo obostrane planove i potom odlučimo. Prema mojoj oceni, do tog razgovora je već trebalo da dođe, ali još uvek nije kasno. U svakom slučaju, još jednom ću izaći pred novinare, bez obzira na to hoću li i u sledećoj sezoni predvoditi novosadske crveno-bele – istakao je Brzić.

Vojvodinu sutra očekuje duel s OFK Beogradom.
- Romantičari su kvalitetniji tim nego što to njihovi rezultati pokazuju. Pobeda im u ovom duelu donosi mirno leto, a poraz ih vodi u baraž. No, to su brige tima s Karaburme. Mi ćemo i ovaj meč odigrati najbolje što umemo i pokušati da pobedimo. Ako tako bude, u OFK Beogradu neće imati pravo da se ljute na Vojvodinu, jer smo mi pobedili u prethodnim susretima i njihove direktne konkurente. Da je bilo drugačije, onda bi romantičari, bez obzira na nedeljni rezultat, već bili u baražu – poručio je Brzić.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Mislim da je nase nezadovoljstvo sa Brzicem prevashopdno proizislo zbog nerealnih i preambicioznih izjava koje je davalo rukovodstvo kluba.Uspeo je da probudi ekipu nakon smene Rajevca i da napravi tim koji trenutno igra najlepsi i najefikasniji fudbal u zemlji. Sta vise mozemo da trazimo? Ivice, ostani!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

podbara wrote:Mislim da je nase nezadovoljstvo sa Brzicem prevashopdno proizislo zbog nerealnih i preambicioznih izjava koje je davalo rukovodstvo kluba.Uspeo je da probudi ekipu nakon smene Rajevca i da napravi tim koji trenutno igra najlepsi i najefikasniji fudbal u zemlji. Sta vise mozemo da trazimo? Ivice, ostani!
Realno i objektivno gledano mi sa ovakvim timom u ovakvoj nasoj ligi stvarno ne mozemo ni gore ni dole tj.mnogo smo bolji od svih klubova ispod nas dok smo takodje relno i objektivno losiji od ona dva kluba iznad nas,tako da osim par utakmica u kojima smo morali i mogli bolje(utakmica protiv zvezde u beogradu)ja mislim da je Brzic zasluzio da i sledece godine predvodi nas klub sa klupe!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Tja, kako se opredeliti o ovom pitanju kad se ne znaju alternative. Ja licno nisam zadovoljan ucinkom. Nisam zadovoljan ni pripremama ni polusezonom. Nisam zadovoljan ni timom koji nam ostaje za sledecu sezonu a verovatno necu biti zadovoljan ni predstojecim prelaznim rokom.
Koliko je do trenera, ne znam. Da li mozemo (i hocemo) da dovedemo nekog boljeg? Da li bolji postoji?
Da rezimiram, ne treba menjati samo radi promene. Moze Ivica opet biti treci.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Tesko da ce Ivica ostati kako stvari stoje... :?
Napred Voso!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Kako upravo rece sportski novinar Nikola Simic,prema njegovim saznanjima novi trener FK Vojvodine ce biti Slobodan Krcmarevic!
Napred Voso!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked