Ivica Brzic otpusten, koga za novog trenera?

lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

kako spreciti da nam dubroja bude predsednik?
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

lesa wrote:kako spreciti da nam dubroja bude predsednik?
I ja se to pitam. Treba se podsetiti i ovoga, nije bilo tako davno: http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?na ... &sid=10381
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brzicu,srecno legendo!
Nazalost,kako stvari stoje,od sutra vise nije trener Vojvodine!
Sve najbolje :!:
Napred Voso!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Moja zelja je bila da Brzic i dalje ostane trener Vojvodine ali praksa koja je u Srbiji toliko uzela maha da oni koji su najodgovorniji i najveci krivci nikada za nista neodgovaraju i ne bivaju kaznjeni se i ovog puta pokazala kao delotvorna!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

NOVOSADSKI SUPERLIGAŠ NASTAVLJA PRAKSU

Ivica Brzić više nije trener Fudbalskog kluba Vojvodina. To je i definitivno odlučeno juče posle sastanka v.d. predsednika Upravnog odbora kluba Mirka Dubroje i generalnog direktora Cvetka Riđošića, a posle sastanka Upravnog odbora. Iskusnom stručnjaku odluka o ne nastavljanju saradnje saopštena je na zajedničkom ručku kom je još prisustvovao tehnički direktor Radisav Rabrenović.



Juče je, osim šture informacije o razlazu kluba i trenera, malo šta opširnije moglo da se dobije. Izvesno je da dojučerašnjem treneru ionako ističe ugovor u junu, a više pojedinosti javnost će saznati danas, jer je Ivica Brzić zakazao konferenciju za štampu u 12 časova.

Ono što smo uspeli da saznamo je to da je v.d. predsednika kluba Mirko Dubroja istakao da je razlaz protekao u korektnom tonu i da će Brziću biti isplaćeno sve prema ugovoru. Podsetićemo da je upravo Dubroja bio taj koji je posle poraza od 1:5 na Marakani od Crvene zvezde zapretio: “Još jedan poraz i Brzić više neće biti trener! U suprotnom, ja ću otići iz kluba”!

Od tada se osetilo da Brzić nema Dubrojinu podršku, ali je Vojvodina načinila sjajan pobedonosni niz (šest mečeva), sve do poraza od OFK Beograda u poslednjem kolu na Karaburmi. Od kada je posle 16 godina ponovo došao u Vojvodinu i nasledio Milovana Rajevca, Novosađani su pod Brzićevim patronatom ostvarili 16 pobeda i po šest remija i poraza, uz gol razliku 48:29 i po drugi put uzastopno (prvi put u istoriji) izborili plasman u Kup UEFA. Brzić je imao seriju od 12 mečeva bez poraza, a razlika od 19 bodova naspram najbližeg pratioca ne pamti se u istoriji kluba.

NJegov jedini pravi kiks bio je odmah po preuzimanju tima. Bio je to poraz u Inđiji (2:3) u Lav kupu, kada je verovao da i bez dva standardna prvotimca Vojvodina može u gostima da pobedi trećeligaša i – prevario se!

Kao mogući naslednici Brzića na klupi Vojvodine već se pominju Slobodan Krčmarević i Ilija Petković, ali neće biti iznenađenje ukoliko rukovodstvo povuče sasvim treći potez.
Inače, najavljeno je da će Skupština kluba biti održana 10. juna, kada će klub i zvanično dobiti predsednika, a posle ostavke Ratka Butorovića i dobijanja vd funkcije člana UO – Mirka Dubroje. Činjenica je da Vojvodina letnje pripreme (početak najavljen između 15. i 20. juna) Vojvodina mora da počne potpuno konsolidovana s jasnim koordinatama na relaciji: predsednik – upravni odbor - šef stručnog štaba – takmičarski tim, jer samo tako može spremna da dočeka Evropu i visoke ambicije u novom domaćem prvenstvu.

S. Savić

Mi imamo naseg starog-novog trenera
Image



p.s. Da li ovo treba da nam bude trener? :roll:
http://youtube.com/watch?v=whxIH8cfD1I
Last edited by Dejan on Thu May 29, 2008 11:09 am, edited 1 time in total.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Cisto da ponovim, R&R i mister dubroja mars napolje iz Vojvodine jer mi je vise vec pun rac vasih odluka,obmana,lazi i prevara...jer Ona je nasa prva ljubav a vi,hostaplerchine jedne, njoj nista dobro doneli niste. UPRAVA NAPOLJE
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

polako ali sigurno postajemo jedna prava SELJACKA EKIPA. Raskrcmili dusmani sav ugled i tradiciju...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ne znam,sve ovo nema smisla...
Milovane,vrati se 8)
Napred Voso!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Poenta je da nama ne trebaju treneri za jednu sezonu,treba nam dugorocno resenje.

Zbog "lose komunikacije" Djumi-R. izuzimam Djumija i podsecam ljude iz kluba koji citaju forum(a znam provereno da citaju),da je u mladjim kategorijama sa nasom decom koja vec sad cine buducnost FK radio Gruja i da je od pre 10tak dana ponovo u Novom Sadu.Ako ih neko poznaje,to je def. on i zna koliko ko od njih moze i na kojim pozicijama.
Ako bg blizanci mogu da se oslone na svoje kadrove i ne placaju basnoslovne cifre tzv.trenerima za jednu sezonu ne vidim zasto ih u tom pozitivnom trendu ne bi otpratili.
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Šibicarenje se nastavlja...


Mislim da bih jedino u slučaju predloga SG, da nam Gruja bude dugoročno rešenje (bar 5 godina), bio u stanju da progutam još jednu gorku pilulu koja nam je podmetnuta od strane našeg vajnog rukovodstva. Čini mi se da nam je VD poprilično raširio krilca i poleteo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Stara Garda wrote:Poenta je da nama ne trebaju treneri za jednu sezonu,treba nam dugorocno resenje.

Zbog "lose komunikacije" Djumi-R. izuzimam Djumija i podsecam ljude iz kluba koji citaju forum(a znam provereno da citaju),da je u mladjim kategorijama sa nasom decom koja vec sad cine buducnost FK radio Gruja i da je od pre 10tak dana ponovo u Novom Sadu.Ako ih neko poznaje,to je def. on i zna koliko ko od njih moze i na kojim pozicijama.
Ako bg blizanci mogu da se oslone na svoje kadrove i ne placaju basnoslovne cifre tzv.trenerima za jednu sezonu ne vidim zasto ih u tom pozitivnom trendu ne bi otpratili.
To svi znamo
Ali "Losha komunikacaja" sa trenerom je kad se trener usudi da u njihov spisak od 11 koji bi po rukovodsvu trebali da igraju "ubaci jednog svog"...
Ne vidim skorije lepo resenje ovoga... cak i neki eventualni uspeh tima u ovakvom stanju ce da bude iskljucivo slucajan i neponovljiv
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Dejan wrote: Ono što smo uspeli da saznamo je to da je v.d. predsednika kluba Mirko Dubroja istakao da je razlaz protekao u korektnom tonu i da će Brziću biti isplaćeno sve prema ugovoru. Podsetićemo da je upravo Dubroja bio taj koji je posle poraza od 1:5 na Marakani od Crvene zvezde zapretio: “Još jedan poraz i Brzić više neće biti trener! U suprotnom, ja ću otići iz kluba”!
Da,da, da bas je Brzic kriv za poraz na Marakani? Da nisu mozda odgovorni ljudi koji se nisu valjano dogovrili sa zvezdom za premije nakon remija sa partizanom?
Interesatna cinjenica da treneri dolaze i odlaze kao na zeleznickoj stanici dok dvojac sa(ili bez) kormilara uspesno plovi kamenitim rekama srpskog fudbala? :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ako treba da se bira izmedju Brzica i Dubroje - ja biram Brzica...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

ma ja biram milojka pantica samo da ova dva nesposobna idiota napuste klub
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sta smo mi sposobni sami sebi napraviti,pa to je zlo.... ubedjen sam da ne bi mogli biti prvaci (naravno nasom nesposobnoscu) ni kada bi liga bila sastavljena od samo jednog kluba - FK VOJVODINA!!!

Brzicu zelim da uputim cestitke i zahvalnost na svemu uradjenom,covek je bio povratio onaj vojvodjanski smek u klub,i sto je najvaznije od nicega je napravio tim koji je u zadnjih nekoliko kola zaista plenio igrom.....

Zaista nisam dugo video od Vojvodine toliko brzih akcija,izmenjanih pasova,promena mesta.... kao u zadnjih nekoliko meceva....

Brzicu,sve najbolje!!!
Image
Locked