Ivica Brzic otpusten, koga za novog trenera?

Locked
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

[quote="Red Firm"]Ajd' sad... Sablaznjavati se zbog ovakve jedne izjave na coveka koji je reprezentaciju odveo na svetsko prvenstvo, a ni mnogo veci i poznatiji nisu to uspeli ni za evropsko, je po meni neposteno. /quote]
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ovo sam i postavio malo da se nasmeju ljudi u ovakoj muci. :wink: Po meni dobar trener,ali to ne bih mogao da tvrdim za njegovo zdravlje.
Jel sad treba da isto reagujemo i na ona pitanja Vujadina Boskova na treningu reprezentacije - De, der, koji je onaj mali?
Ko?? Drulovic levak?!? Ta mante me...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Petkovic je osoba o kojoj cu suditi tek(i ako ga)vidim na delu u Vojvodini.Cinjenica je da nas je odveo na Svetsko na ekspresan nacin!Moze biti dobro resenje ukoliko bude samostalno radio...a i ne mora 8)
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Petko forsira veoma defanzivnu igru gde ne vidim puno prostora za Aleksica, Tadica, Grozdanovskog, Buaca, Vukajlovica...

Zanimljivo je da su se mnogi "otimali" oko Sestka, ali on je cekao pravu priliku...
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Dejan wrote:Petko forsira veoma defanzivnu igru gde ne vidim puno prostora za Aleksica, Tadica, Grozdanovskog, Buaca, Vukajlovica...

Zanimljivo je da su se mnogi "otimali" oko Sestka, ali on je cekao pravu priliku...
pa skojim invalidima je i mogao da napada kada je vodio reprezentaciju milosevicem i kezmanom mozda ?
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

kuzma liman wrote:
Dejan wrote:Petko forsira veoma defanzivnu igru gde ne vidim puno prostora za Aleksica, Tadica, Grozdanovskog, Buaca, Vukajlovica...

Zanimljivo je da su se mnogi "otimali" oko Sestka, ali on je cekao pravu priliku...
pa skojim invalidima je i mogao da napada kada je vodio reprezentaciju milosevicem i kezmanom mozda ?
Aha.Jel to znaci da je ekipa Vojvodine jaca od Srbije :lol:
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

limanfkv wrote:
kuzma liman wrote:
Dejan wrote:Petko forsira veoma defanzivnu igru gde ne vidim puno prostora za Aleksica, Tadica, Grozdanovskog, Buaca, Vukajlovica...

Zanimljivo je da su se mnogi "otimali" oko Sestka, ali on je cekao pravu priliku...
pa skojim invalidima je i mogao da napada kada je vodio reprezentaciju milosevicem i kezmanom mozda ?
Aha.Jel to znaci da je ekipa Vojvodine jaca od Srbije :lol:
Nego! :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Red Firm wrote:Ajd' sad... Sablaznjavati se zbog ovakve jedne izjave na coveka koji je reprezentaciju odveo na svetsko prvenstvo, a ni mnogo veci i poznatiji nisu to uspeli ni za evropsko, je po meni neposteno. Jel sad treba da isto reagujemo i na ona pitanja Vujadina Boskova na treningu reprezentacije - De, der, koji je onaj mali? :lol: Niko to nije ucinio do sada, a i zasto bismo to sad zbog Ilije Petkovica? Ako neke stvari stoje za njega, da je trener koji ce da progura igrace uticajnih menadzera ili ako je presudna dalmatinska veza oko njegovog angazovanja..., onda ajde da takve stvari naglasavamo, a ne da ovako sporednim i ne toliko bitnim stvarima pridodajemo ovakav znacaj.
Izvinjavam se javno za svoj komentar g-dine Puritanac!
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Novi trener Vojvodine je dobro nam poznati Beki!!!
Nadam se samo da ce ovog puna manje menadzerisati!
Nek mu je sa srecom!
Locked