Otisao Rajevac, vratio se Brzic

Koga sa tranera?

1) Bekvalca
2
6%
2) Dzimija Marica
1
3%
3) Djumija
22
67%
4) Cika Crnog,Jesu,B.Djurovskog ili neko iz te "ekipe"
1
3%
5) nekog drugog...
6
18%
6) zamoliti lepo Rajevca da ostane
1
3%
 
Total votes: 33

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jambo wrote: Cujem da ce tim voditi Dzimi.
Jebote ovo je jos gore nego sto sam ocekivao...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

sad sam video na b92 i sokirao se. nemam internet vec nedelju dana(evo kuckam na mob), a nisam bio ni u subotu na utakmici. pa dosao da vidim sta se desilo? jel se nesto desilo za vreme utakmice? ja sam podrzavao rajevca ipak je uradio puno prosle godine. a evo krenuli su solidno, dve pobede... al jos jedan razlog sto ga podrzavam jeste sto su male sanse da cemo dobiti dobrog trenera.
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
Butorovicu-THE END !!!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

takodje koliko god voleo vosu. mislim da od titule nema nista, jer je partizan ove godine jaci nego ikada. a zvezda ako se bar malo dovede u red mislim da je isto prekvalitetna. mada trenutno su dosta ojadjeni i to treba iskoristiti i pre zime steci prednost, jer ce tada sigurno se pojacati.
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Dolazi trener iy inostranstva-Bekvalac :lol:
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Jambo wrote:Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
:shock: Nemoguće!? Pa zar je moguće da je bilo nameštaljki!?!?!? :wink: :wink: :wink:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Jambo wrote:Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
Ako nisi potpuno siguran nemoj tako nešto pisati jer ukoliko je to tačno stvarno je velika sramota za klub. Tako nešto izjaviti treneru kojeg si do juče hvalio na sva usta u novinama a sada na takav način želiš da mu nagovestiš da mu rad nije dobar,tj da nisi zadovoljan njime, je u najmanju ruku degutantno. Posle ovoga sebe ni ne možeš nazvati ozbiljnim klubom ako se na toj relaciji tako komunicira.
Ukoliko nije tačno ostavlja se prostor za špekulacije što opet nije dobro.

ps Samo kritika, ništa zlonamerno
" Dečko je pun zmajova! "
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Naslov teme promenjen,shodno aktuelnoj situaciji...

Pa da glasamo,mozda nas i bude cuo ko treba...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Cao Ragazzi...Jebi ga.
Mislim da Rajevac uopste nije tako los trener koliko nije imao slobode za izvodjenje igre.Na pocetku kada je dosao mislio sam da je jako los, ali kasnije u nekim utakmicama me je bio iznenadio...

A ko da dodje?Pa recimo Brane Novakovic,jedan od trenera iz mladjih kategorija.Vodio je vec Vojvodinu cini mi se 2 kola pre par sezona.Podseticu uzeo je bio Vosu pred Zvezdu i u Beogradu im dao 2 komada za 2-2.

Mada licno mislim da ce doci Beki jer on nabolje pliva sa ovim `timom`
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Rajevac napustio kormilo Vojvodine
Ponedeljak, 17. septembar 2007. 15:27

Dosadašnji trener fudbalera novosadske Vojvodine Milovan Rajevac podneo je ostavku.

Na vanrednoj konferenciji za novinare u Novom Sadu, Rajevac nije precizirao razloge zbog kojih napušta novosadski klub, navodeći samo da "nije lako biti trener u srpskom fudbalu" i da "ponekad treba znati kada se povući".

"Bila mi je čast da 13 meseci budem trener velikog kluba kao što je Vojvodina. Ekipu ostavljam na deobi drugog mesta, posle prošlogodišnjeg istorijskog uspeha kada smo igrali finale Kupa i bili neporaženi u 14 mečeva uzastopno", rekao je Rajevac.

On je istakao da je odluka koju je doneo bila teška, ali da "veruje da je tako najbolje i za njega i za Vojvodinu", dodajući da "sada želi najpre da se odmori i da nema konkrentih ponuda za nastavak karijere".

Direktor novosadskog prvoligaša Cvetko Ridjošić rekao je da je Rajevac u prethodnih godinu dana ostavio dubok trag u Vojvodini, ocenjujući da je reč o jednom od najuspešnijih trenera koje je taj klub imao.

Ridjošić je naveo da će ekipu u narednom prvenstvenom meču sa Crvenom zvezdom voditi članovi stručnog štaba Lazar Grubor, Branislav Novaković i Dragan Vasić, kojima će pomagati direktor omladinskog pogona Zoran Marić, pošto jedini ima profi licencu.

Ridjošić je rekao da Marić, koji je pre dolaska Rajevca bio šef stručnog štaba, nije u kombinaciji za povratak na tu funkciju, navodeći da će rukovodstvo Vojvodine u narednim danima tragati za novim trenerom.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Jambo wrote:Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
Ti to iz prve ruke ??? :lol:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Mislim da Rajevac, posle prelaznog roka, više nije mogao najbolje da složi kockice i situacija mu je izmicala kontroli.Pucalo je, verovatno, po više šavova, što se strahovito odražavalo na igru tima.
Rajevac je postupio vrlo racionalno i mora mu se odati priznanje i za ovaj postupak, kao i za lanjsko prihvatanje tima i ostvareni uspeh.Rajevac odlazi kao rezultatski uspešan trener i to je u ovom momentu dobro i za njega i za Vošu.
S druge strane, ostavlja veliku obavezu i teret za sledećeg trenera i Upravu Vojvodine, jer se od novoimenovanog trenera očekuju bolji rezultati nego što ih je on imao.I, to je ono što je dobro za Vošu.
Zbog svega toga SVAKA ČAST RAJEVCU za ponuđenu ostavku.Nadvisio je upravu i postavio je pred nju veliku obavezu. Sebi ostavio otvorena vrata za eventualni povratak, jednog dana.
Rajevcu se može puno zameriti na kakav je način osvajao bodove, međutim, ostaće zapisano da je jedan od retkih uspešnih trenera Vojvodine.Ali, morao je da ode, jer nije mogao više da vodi Vošu NAPRED.
Hvala mu za učinjeno i naročito hvala za datu šansu nekom drugom, da ponovo probudi Vojvodinu i nastavi stazom (očekivanog) uspeha.
Gospodine Rajevac, dobro zdravlje i puno sreće u daljem radu :!:

PS
Mislim da je razlaz prijateljski (barem prema navijačima), ukoliko on, razlaz, može da ponese takav epitet.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jambo wrote:Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
Ako je ovo istina onda je mnogo nisko.

Cvetko i Rabrene mars iz Vojvodine!!!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Mislim da Rajevac, posle prelaznog roka, više nije mogao najbolje da složi kockice i situacija mu je izmicala kontroli.Pucalo je, verovatno, po više šavova, što se strahovito odražavalo na igru tima.
Rajevac je postupio vrlo racionalno i mora mu se odati priznanje i za ovaj postupak, kao i za lanjsko prihvatanje tima i ostvareni uspeh.Rajevac odlazi kao rezultatski uspešan trener i to je u ovom momentu dobro i za njega i za Vošu.
S druge strane, ostavlja veliku obavezu i teret za sledećeg trenera i Upravu Vojvodine, jer se od novoimenovanog trenera očekuju bolji rezultati nego što ih je on imao.I, to je ono što je dobro za Vošu.
Zbog svega toga SVAKA ČAST RAJEVCU za ponuđenu ostavku.Nadvisio je upravu i postavio je pred nju veliku obavezu. Sebi ostavio otvorena vrata za eventualni povratak, jednog dana.
Rajevcu se može puno zameriti na kakav je način osvajao bodove, međutim, ostaće zapisano da je jedan od retkih uspešnih trenera Vojvodine.Ali, morao je da ode, jer nije mogao više da vodi Vošu NAPRED.
Hvala mu za učinjeno i naročito hvala za datu šansu nekom drugom, da ponovo probudi Vojvodinu i nastavi stazom (očekivanog) uspeha.
Gospodine Rajevac, dobro zdravlje i puno sreće u daljem radu :!:

PS
Mislim da je razlaz prijateljski (barem prema navijačima), ukoliko on, razlaz, može da ponese takav epitet.
Bravo Turija, svaka ti je k'o u Njegosa! :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Iz Sporta
RAJEVAC OTIŠAO ENIGMA OSTALA

Posle dve pobede neočekivan razlaz Vojvodine i dosadašnjeg trenera.
Činim to iz ličnih razloga koje bih zadržao za sebe, istakao bivši trener
crveno-belih ističući zahvalnost i ponos što je radio u Novom Sadu

Posle tačno 396 dana saradnje, Vojvodina i Milovan Rajevac su se definitivno razišli. Trener koji je, prošlogodišnjim trećim mestom u Meridijan super ligi, plasmanom u finale nacionalnog kupa i učešćem u kvalifikacijama za Kup UEFA, realno, ostvario izuzetan uspeh, podneo je juče ostavku na funkciju šefa stručnog štaba „stare dame“ srpskog fudbala.

- Činim to iz ličnih razloga koje bih zadržao za sebe – rekao je stručnjak koji je prvi tim Vojvodine preuzeo 16. avgusta prošle godine. – Ponosan sam i na rezultate ostvarene u protekloj sezoni i na to što sam bio trener Vojvodine. Ispunila mi se i želja da vodim ekipu u jednom evropskom takmičenju, a kruna toga bile su utakmice protiv madridskog Atletika, najveće koje sam vodio u karijeri.

Naglasivši da je izuzetno teško je raditi u našem fudbalu, Rajevac koji je, u prvih pet prvenstvenih kola, ostvario dve pobede (Napredak i Mladost), dva remija (Banat i OFK Beograd) i doživeo jedan poraz (Partizan), dodao je da se, bez kalkulacija, posvećivao svakom treningu i u svakoj utakmici, i da sada želi da se od svega dobro odmori.

- Mislim da onom ko bude preuzeo moju ulogu ostavljam dobar kapital. Bodovni saldo je solidan, treći smo na tabeli, letos smo odlično odradili pripreme što će se, siguran sam, videti u narednim kolima, a Vojvodina ima nekoliko dragulja koji će tek da zablistaju. U svakom slučaju, nasledniku želim da bar ponovi treće mesto iz prošle sezone i uzme nacionalni kup – podvukao je Rajevac.

Na vanrednoj konferenciji za novinare o stručnim i ljudskim kvalitetima čoveka o čijem „skorom odlasku“ se, uprkos pominjanim rezultatima, bez prestanka, kalkulisalo praktično od trenutka kada je došao u Novi Sad, biranim rečima govorili su Cvetko Riđošić, direktor i Radisav Rabrenović, sportski direktor „lala“.

- Zaista osećam potrebu da Rajevcu, i kao sjajnom čoveku , i kao stručnjaku koji je se rezultatima svrstao među najuspešnije u našoj istoriji, kažem jedno zaista veliko hvala –

rekao je Riđošić.

S druge strane, Rabrenović je podvukao da je Rajevac „otišao jer je to sam hteo“ i dodao da je, i prilikom donošenja te odluke, „više vodio računa o boljitku kluba nego sebe samog“.

Đ. VUKMIROVIĆ 17.09.2007 16:35:30


Vrlo, vrlo poštena, odmerena i fer izjava našeg trenera.E, da su svi u Voši kao pojedini njeni (bivši) Treneri :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked