Zvanicni sajt FK Vojvodina

lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

pa ok, ali to je ustvari jedna obicna dzabe reklama i nista vise
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

lesa wrote:pa ok, ali to je ustvari jedna obicna dzabe reklama i nista vise
Tako je, ali to znamo mi a ne zna onaj ko treba. Taj zna samo ono leva ruka desni dzep...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Radoye wrote:Jao, majko, a koji je tu INTERES? Jer ako ces nesto u saradnji sa "menadzmentom" odma' se pita koliko treba da im platis. Vosa je u Djumijevo vreme po mnogo stvari bila prva u zemlji sto se tice interneta i komunikacije sa navijacima pa su Ona Dvojica sve ucinila da to suzbiju i zaustave. Plase se oni interneta k'o vampir od belog luka. Ne valja transparentnost prema javnosti i navijacima kad si lovac u mutnom. Jedino ako to onako na brzaka moze da donese neku finansijsku dobit, onako pravo u dzep, neoporezovano, e onda je vec druga prica...
8)
Turija wrote:Ako se Minja ,,zauka,, izgledaće oficijelni sajt veoma lepo.
Evo bas svaki dan u poslednje tri godine se nadamo tom trenutku. Valjda ce se desiti i tako nesto pa da onda opet nekom klicemo sto je poceo da radi svoj posao :wink:
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm wrote: Evo bas svaki dan u poslednje tri godine se nadamo tom trenutku. Valjda ce se desiti i tako nesto pa da onda opet nekom klicemo sto je poceo da radi svoj posao :wink:
Nemoj tako jako, po Adminu.Možda se čovek oženio, pa znaš kako to bude:žena velika, deca mala :wink:
Javiće se on generaciji forumaša 00 (novomilenijumskoj), samo malo da dospe :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija, pa kad sam pisao o stvarima o kojima nisam upoznat? :lol:
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Sada na tkmi sa napretkom sa pricao sa drugom kako je sajt fkv sugav cak ne pise ni koji igraci igraju za nas a kamoli da jos pokazu sve slike igraca ... E sada se postavlja pitanje zasto mi navijaci ne napravimo sajt ? Red firm pratis svaku tekmu izvastaji sa svih utakmica su debelo iznad proseka nasih "priznatih" sportskih novinara kako sam primetio imas i dobar odnos sa igracima i podrsku svih ljudi na ovom forumu ... Postavljam ti pitanje da li imas vremena i volje da pokazes klubu kako treba da izgleda klupski sajt ? isto vazi za sve koji se u to razumeju ja priznajem nemam pojma ...

Ps. jel se moderator sajta zove minja ? gari smrdis pojma nemas da sam ja ovde mod leteo bi samo tako ! sto te tako mrzi da zivis ?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Moja iskustva sa Minjom-adminom su OK, meni se cini da je vise u pitanju to da mu neko ne da da radi svoj posao nego sa mora da "postupa po naredjenju". Siguran sam da je to bio slucaj pre Batinog dolaska u klub a sada ne znam da li se nesto promenilo i da li Bata uopste zna kako klupski sajt funkcionise. U svakom slucaju klub renomea Vose zasluzuje mnogo bolji sajt...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Koliko ja znam, Minja od danas ne radi u klubu...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

mile bronx wrote:Koliko ja znam, Minja od danas ne radi u klubu...
Jel dobio il dao otkaz?
Nije svejedno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Svejedno je. Bar za izgled zvanicnog sajta, marketing i sl.
Mislim da je dao otkaz...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

mile bronx wrote:Svejedno je. Bar za izgled zvanicnog sajta, marketing i sl.
Mislim da je dao otkaz...
Lepa vest. Ne znam za sta je primao platu. Ako je ista radio, radio za svoj interes a za interes kluba (proverena informacija). Sve najbolje u daljoj karijeri, ali daleka mu kuca od naseg kluba.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
srafciger
Posts: 16
Joined: Sun May 07, 2006 12:12 pm

Post by srafciger »

ogi wrote:
mile bronx wrote:Svejedno je. Bar za izgled zvanicnog sajta, marketing i sl.
Mislim da je dao otkaz...
Lepa vest. Ne znam za sta je primao platu. Ako je ista radio, radio za svoj interes a za interes kluba (proverena informacija). Sve najbolje u daljoj karijeri, ali daleka mu kuca od naseg kluba.
Zar zaista mislite da je od njega zavisilo kakav ce biti sajt kluba? Jeste li ikad radili u bilo kojoj organizaciji/firmi, a da ste bili "zaduzeni" za sajt? Ja sam imao prilike da radim upravo to i mogu reci da najmanje od te osobe zavisi kako ce se organizacija/firma/klub predstaviti na internetu. Ne moze to jedna osoba da uradi ako neko na visoj funkciji nije svestan vaznosti interneta, ili ga/ih jednostavno nije briga. Najverovatnije su ga opterecivali raznoraznim drugim zaduzenjima.

Koliko je meni poznato, jos davno se radilo na drugoj verziji sajta (u flashu), a siguran sam da to sto nije nikad zazivela nije zasluga (krivica) administratora. Mislim da je preterivanje napisati "Lepa vest. Ne znam za sta je primao platu."
Ja nisam sraf, ja sam srafciger!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Pošto je dao otkaz, verovatno da je Minja našao bolje plaćeni posao.Ne verujem da se koncepcijski sukobio sa upravom, jer je sajt bio totalno zapušten.
Izgled oficijelnog sajta je samo malim delom delo njegovog Administratora, a najvećim delom posledica je odnosa Poslodavca prema posetiocima sajta.Očigledno je da Minja nije imao dovoljno volje, a niko ga nije terao da radi.Tako da smo tu gde smo (BRUKA) :oops:
Ipak, mislim da nije svejedno ko je kome dao otkaz.Pošto je Minja načinio taj korak: biće odsad ko i dosad.
Jer, izgled službenog sajta nije personalno pitanje.Možda će (jedno kratko vreme) sa novim Adminom biti više početničkog entuzijazna i ažurnosti, međutim, ne bi me začudilo, niti iznenadilo, da ubuduće sajt više ne uređuje niko.Tj da ostane kao napušten salaš (s obzirom koliko rukovodstvo shvata njegov značaj i važnost).
Dvorište je pravo ogledalo svake kuće.A, danas su to dvorište Internet i Službeni Sajt, tj prvi korak gosta prema (ne)poznatom domaćinu.Mnogi gosti, konzervativnog vaspitanja, se okrenu još na avlinskim vratima domaćina neulazeći uopšte u kuću, jer smatraju da je tamo isti nered, samo vešto sakriven ispod tepiha i iza zatvorenih vrata ormara.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Turija wrote: Dvorište je pravo ogledalo svake kuće.A, danas su to dvorište Internet i Službeni Sajt, tj prvi korak gosta prema (ne)poznatom domaćinu.Mnogi gosti, konzervativnog vaspitanja, se okrenu još na avlinskim vratima domaćina neulazeći uopšte u kuću, jer smatraju da je tamo isti nered, samo vešto sakriven ispod tepiha i iza zatvorenih vrata ormara.
Teorija hijerarhije potreba !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ohoo :!:
I juče, i danas, friške informacije na oficijelnom sajtu :o :lol: www.fcvojvodina.co.yu
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked