Zvanicni sajt FK Vojvodina

Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Zvanicni sajt FK Vojvodina

Post by Keva »

Ja ne znam da li je ova tema pokretana u proslosti ili nije, ali zasto onakav sajt?
Za ne velike pare moze se dobiti jako lep sajt u Flash-u, i ne mora da bude apdejtovan odma posle svake utakmice, ali bar dan posle...
Evo ako treba ja cu raditi sajt besplatno, radio sam neke, sigurno mogu da uradim bolje od onoga. Stvarno bi zeleo da se pokrene inicijativa, posto je ono sramota...
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Sajt FK Vojvodine?

Post by Qr0nJa »

Keva wrote:Ja ne znam da li je ova tema pokretana u proslosti ili nije, ali zasto onakav sajt?
Za ne velike pare moze se dobiti jako lep sajt u Flash-u, i ne mora da bude apdejtovan odma posle svake utakmice, ali bar dan posle...
Evo ako treba ja cu raditi sajt besplatno, radio sam neke, sigurno mogu da uradim bolje od onoga. Stvarno bi zeleo da se pokrene inicijativa, posto je ono sramota...
Slazem se sa tobom i podrzavam te u tvojoj nameri :lol:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Mislim da flash sajt nije potreban, a pogotovo što je još dosta ljudi na dial-upu. A i flash je prošlost, sad se traži kvalitetan sadržaj a ne šminka.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

KDA wrote:Mislim da flash sajt nije potreban, a pogotovo što je još dosta ljudi na dial-upu. A i flash je prošlost, sad se traži kvalitetan sadržaj a ne šminka.
Tacno. Neki dobar ASP.NET bi odradio posao samo tako...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Podsecanja radi, u ova doba, prosle godine, trebao je da izadje novi sajt FK Vojvodina. Tako je barem obecavao, sada vec, direktor marketinga FK Vojvodina a ujedno i posetilac ovog sajta. Pa vi onda procenite ko sve greje svoje guzice u toplim prostorijama FC "Vujadin Boskov".
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Redovno se ne uredjuje samo 3 godine :roll:
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Pa dobro ja cisto kazem da se uz malo truda moze napraviti, lep azuran sajt, sa gomilu korisnih informacija, malo proslosti, par slika... i cak sam ubedjen da ima jako puno ljudi koji bi pomogli bez ikakve nadoknade.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Da li smo to od večeras (p)ostali jedini otvoreni (za čitanje) navijački Forum FK Vojvodine ili postoji neki problem sa pristupom na navijački sajt Red-Firm?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Turija wrote:Da li smo to od večeras (p)ostali jedini otvoreni (za čitanje) navijački Forum FK Vojvodine ili postoji neki problem sa pristupom na navijački sajt Red-Firm?
Nema druge nego da cekamo informacije od Red Firma?!
Napred Voso!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Da li smo to od večeras (p)ostali jedini otvoreni (za čitanje) navijački Forum FK Vojvodine ili postoji neki problem sa pristupom na navijački sajt Red-Firm?
Problem je sa serverom. Desava se s vremena na vreme. Pokusao sam da osvezim stranicu sa novim rezultatima, a server je obrisao samo naslovnu stranicu sajta, tako da se na forum moze uci (to vazi i za u buduce, ako iskrsne neki slican problem) preko sledeceg linka: http://www.red-firm.ns.co.yu/forum
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Moram da se ispravim. Problem jeste do servera, ali ga je prouzrokovao neko drugi. Nakon price koja je potekla od pre vise od tri i po meseca da nam se smanji kapacitet servera na kojem prezentujemo prvenstveno rad FK Vojvodina, a koju je potegao covek iz kluba, napokon je to i ucinjeno. Istina, nije nam smanjen server za 2/3 kako je prvobitno bilo planirano, ali je smanjen za 1/4 i to ni manje ni vise nego svima nama iza ledja.

VELIKO HVALA ONIMA KOJI SU SVIMA NAMA IZA LEDJA IPAK SREDILI DA NAM SE UMANJI KAPACITET SERVERA, TO JE OCIGLEDNO ZA DOBROBIT KLUBA :oops: :oops: :oops:
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

http://www.fcvojvodina.co.yu/podmladak.html
Evo i zvanicni sajt se malo popravio :lol: Ovde se mogu naci tabele,statistike i raspored svih utakmica u mladjim kategorijama.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Srbenda wrote:http://www.fcvojvodina.co.yu/podmladak.html
Evo i zvanicni sajt se malo popravio :lol: Ovde se mogu naci tabele,statistike i raspored svih utakmica u mladjim kategorijama.
Ako se Minja ,,zauka,, izgledaće oficijelni sajt veoma lepo.Super je što su uređene mlađe kategorije, ali mislim da se odavno trebao srediti i Prvi Tim (pre nego što Bata zaviri na službeni sajt i možda zvekne neku stotinu zelenih po džepu i našeg starog dobrog prijatelja. Što naravno ne bih želeo, ali, kako je krenulo, treba pripaziti).
Od starog društva, forumaškog, velik pozdrav za Minju :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

nego,na konto ove price, jer nekom palom na pamet da se naprvavi myspace strana fk vojvodine? onako zvanicno u saradnji sa menadzmentom kluba. sa jednom lepom pricom moglo bi da doprinese i dobijanjem novih fanova kluba a (doduse nisam siguran) bili bi i prvi u zemlji. npr manchesterov oficijalni sajt ima svoju stranu. ovo je samo i deja pa me i interesuje i sta vi mislite o tome?
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Jao, majko, a koji je tu INTERES? Jer ako ces nesto u saradnji sa "menadzmentom" odma' se pita koliko treba da im platis. Vosa je u Djumijevo vreme po mnogo stvari bila prva u zemlji sto se tice interneta i komunikacije sa navijacima pa su Ona Dvojica sve ucinila da to suzbiju i zaustave. Plase se oni interneta k'o vampir od belog luka. Ne valja transparentnost prema javnosti i navijacima kad si lovac u mutnom. Jedino ako to onako na brzaka moze da donese neku finansijsku dobit, onako pravo u dzep, neoporezovano, e onda je vec druga prica...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked