Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Da li treba prihvatiti ponudu?

Da,naravno.
22
81%
Ne,nikako.
1
4%
Treba dobro razmisliti.
4
15%
 
Total votes: 27

Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Post by Anonimus »

Posto se mnogo polemise,vec duze vreme,o nasem prvom golmanu,mislim da ne bi bilo lose da pokrenem topik o njemu... Spominje se i njegov odlazak,cifra od 1.2 miliona eura. Nema dileme,treba da ide. Da se ja pitam prodao bih ga i za mnogo manje para...
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Pazi ja sam svoje misljenje vec izneo,ali sam za to da se po toj ceni proda bilo koji nas igrac!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Napokon jedna lepa vest,zar se jos nisu dogovorili?Sta cekaju?
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Ako je ova vest istinita,ne znam sta cekaju!?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:Ako je ova vest istinita,ne znam sta cekaju!?
Baš ga ne voliš :mrgreen:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:Ako je ova vest istinita,ne znam sta cekaju!?
Baš ga ne voliš :mrgreen:
Ma ko ce ga voleti?!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Anonimus wrote:
Red Firm wrote:
van der iV a.k.a Totti wrote:Ako je ova vest istinita,ne znam sta cekaju!?
Baš ga ne voliš :mrgreen:
Ma ko ce ga voleti?!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Valjd ga mama voli? :wink:
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Plašime me samo da nije milionče kao za Bastu.
On bi da ide u veliki bogati svet, a taj svet teško da će da plati, po cenovniku medija, idole od papira.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Radoye wrote:
Anonimus wrote:
Red Firm wrote: Baš ga ne voliš :mrgreen:
Ma ko ce ga voleti?!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Valjd ga mama voli? :wink:
Volecu ga i ja,samo da ode iz Vose! 8)
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Re: Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Post by Stoik »

Anonimus wrote:Spominje se i njegov odlazak,cifra od 1.2 miliona eura.
A što se ne saopšti ime zainteresovanog kluba ako je to zaista tako? Da nije ovaj tekst samo još jedna manipulacija svima nama kako bi se Kahrimanu podigla cena u očima menadžera?
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Re: Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Post by Anonimus »

Red Firm wrote:
Anonimus wrote:Spominje se i njegov odlazak,cifra od 1.2 miliona eura.
A što se ne saopšti ime zainteresovanog kluba ako je to zaista tako? Da nije ovaj tekst samo još jedna manipulacija svima nama kako bi se Kahrimanu podigla cena u očima menadžera?
Nije nemoguce,ali verujem da se svi na ovom forumu nadamo da je zaista pristigla ponuda.Samo se pitam koji bi to klub platio 1.2 miliona eura za njega...A i pitanje je koliko bi klub zaista zaradio na njemu. Koliko dobija njegov menadzer,koliko ce dva direktora sebi da prigrabe...
Koliko god para dobili,mene ce njegov odlazak veoma obradovati!
Glupo je da dva talenta kao sto su Brkic i Kesic sede na klupi sve vreme.
STOP MAFIJI!!!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pa, kad je Biševac otišao iz zvezde za 2,5 mil e što da za Kahrija neko ne da 1 point two :D
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Iz Dnevnika
Damir Kahriman savladan je u Zrenjaninu sa bele tačke, a Ranko Despotović doneo je Vojvodini vredan bod. Ne toliko zbog zbira, već zbog samopouzdanja koje je Novosađanima trebalo posle dva poraza od snažnih rivala, Partizana na domaćoj i Atletika na evropskoj sceni.

- Po mnogo čemu ova utakmica s Banatom podsetila me je na prošlogodišnju. Kada to kažem, pre svega mislim na veoma loš teren. Na takvoj poljani loptu smo teško kontrolisali. Kada se na to nadovežu vrućina i naš imperativ posle dva poraza, onda je krajnji učinak zadovoljavajući - smatra golman Vojvodine.

Vojvodina je u Zrenjaninu pokazala da ume i da napada.
- Posle slabog prvog dela u svlačionici smo se pogledali u oči. Znali smo da se od ekipe kojoj je cilj sam vrh tabele mnogo više očekuje. Pokazali smo snagu kolektiva, opsedali gol domaćina ali nagrada u vidu pobedonosnog pogotka nije stigla. Ipak, i ovim treba da budemo zadovoljni - veli Kahriman.

Ako je neko profitirao u nedavnom porazu na „Visente Kalderonu“ onda je to čuvar mreže novosadskih crveno-belih.
- Pohvale stižu sa svih strana. U meču s Atletikom odbranama sam nastavio tamo gde sam stao u prošloj sezoni i na EP za mlade u Holandiji. Gode mi priznanja, ali kao da me više cene u inostranstvu nego kod kuće. Nisam od onih što se reklamiraju preko medija. Trudim se da radim što bolje svoj posao, pa neka tako čine i drugi - apeluje golman Vojvodine.

Iznenađen
Nedavno se u jednom sportskom listu pojavila informacija da je neimenovani inostrani klub ponudio za golmana Vojvodine 1,2 miliona evra.
- I sam sam se iznenadio kada sam to pročitao. Niti mi je iko iz kluba šta rekao, a o tome ne zna ništa ni moj menadžer. Slične informacije više mi štete nego što od njih imam koristi. Nisam ja za „avione i kamione“. Moje je da dobro branim u Vojvodini, a kada stigne ponuda kojom ćemo biti svi zadovoljni, lako ću promeniti klupske boje - kaže Kahriman.

U subotu je novi veliki ispit za tim Milovana Rajevca. Na „Karađorđa“ stiže OFK Beograd.
- Romantičari su se zaukali, ali mi nemamo izbor. Želimo da se s Partizanom i Zvezdom borimo za sam vrh, a to podrazumeva da kod kuće moramo da pobeđujemo. U meču s Partizanom potrošili smo kredit. Dakle, samo pobeda nad timom s Karaburme značiće da smo na dobrom koloseku - veli Kahriman.

S. Savić
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cika_toma

Post by Cika_toma »

Cause wrote:Pa, kad je Biševac otišao iz zvezde za 2,5 mil e što da za Kahrija neko ne da 1 point two :D
Bisevac je bio car na terenu i van njega, imao sam tu privilegiju i da ga gledam uzivo i da ga upoznam...Njega sa "golgeterom medju stativama" ne mozes porediti!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ma bilo ni dobro samo da ga prodamo, a sto vise dobijemo to bolje!Mada sam ubedjen da bi veliki procenat isao nekom menadzeru...

Sto se tice Bisevca moguce da je car van terena, ali po meni ne znam da li bi mogao da dodaje lopte na treningu Pekaricu :wink:
Locked