Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Da li treba prihvatiti ponudu?

Da,naravno.
22
81%
Ne,nikako.
1
4%
Treba dobro razmisliti.
4
15%
 
Total votes: 27

Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Cika_toma wrote:"golgeterom medju stativama"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
STOP MAFIJI!!!
limanfkv
Posts: 2839
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Sto se tice Kahrimana nikad nisam bio zadovoljan, ali hteli vi ne hteli on zasigurno napreduje. Njegove odbrane na sampionatu za mlade, jebi ga koliko ga god vi ne voleli, su bile i vise nego odlicne.Cak je i u finalu kada su nas silovali Holandjani dosta dobro branio + penal. Usao je i u idealnih 11 ep za mlade pa vi gledajte.Sumnjam da je to mogao da mu neko namesti... Nisu njega sigurno gledali u Vosi nego na tom prvenstvu.
A ako postoji takva ponuda naravno da je prihvatljiva na svacije zadovoljstvo!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Ma moze on da brani kako oce za reprezentaciju,kad za Vosu brani mnogo lose! I juce nas je kostao 3 boda...
STOP MAFIJI!!!
limanfkv
Posts: 2839
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Stvarno neznam kako neko ko ima 39 juce, moze danas da brani...Ali dobro jer u fudbalu je sve moguce :shock:
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Mislim da je veoma glupo sto za Damira govorite da je prodana dusa,i sto zelite da takav golman ode iz Vojvodine.Damir ne samo sto je fantastican golman,on je samouveren i uvek na pravom mestu.Setite se samo prvenstva za mlade u holandiji,da nije njega bilo ne bi bilo ni srebrne medalje.Za golove u Madridu nije samo on kriv,isto kao ni za ove u revansu u Novom Sadu.Jedini gol za koji je kriv jeste onaj u utakmici protiv Partizana kad je loptu zakacio nogom i bukvalno je uneo u gol.On je zaista super golman i gledacete ga u Vojvodini jos 18 meseci(hvala Bogu).Ta ponuda koju je dobio nije za bacanje,izuzetno je velika,cena mu je bila 755.000 eura a sad je 1.200.000 eura jer je on veliki kvalitet.Svako bi tu ponudu prihvatio oberucke ali on je odbio jer zeli da ispostuje klub.NAPRED DAMIRE IMACES VELIKOG USPEHA I OVDE I U INOSTRANSTVU!!!UZ TEBE SAM.JEJA
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

E ako mi jos neko spomene kako on dobro brani za reprezentaciju,odlepicu nacisto! STA MENE BRIGA KAKO ON BRANI ZA MLADU REPREZENTACIJU,KAD JE ON LOS U VOJVODINI!!! Kriv je samo za gol protiv partizana,a? A prosla sezona???
STOP MAFIJI!!!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Damir je klasičan "kiks" golman, koji će odbraniti sve moguće i nemoguće, a na kraju primiti gol koji ni dete od šest godina neće primiti.

Pored toga, veoma dobro brani jedan na jedan, ali jednostavno ne zna da proceni izlazak na visoku loptu i upravo zbog toga često ostane na liniji ili promaši loptu kada (jednom u deset utakmica) odluči da izađe na nju. Odatle i gol sa dva metra protiv OFK-e.

Lično, mislim da ga treba prodati, jer kod nas očigledno niko ne ume da ga nauči taj segment branjenja.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Inace stvarno da li je "JEJA" Damir licno? :)
Posto su jedina dva posta sa dva topika o njemu gde ga brani :)
na temu:
Mislim da ovaj prosli post najbolje opisuje, ima neverovatno blistave momente, ali onda primi glup gol. Mislim da na njega ne treba vrsiti pritisak ove vrste, posto ne pomaze. Cinjenica je da je na EP U21 branio odlicno, mnogo bolje od proseka za Vosu. Mada ja kod fudbalera dosta cenim i odnos prema ekipi, tako da po tom pitanju mislim da je Brkic u prednosti, jer imam osecaj da Kahriman Vosu vidi vise kao odskocnu dasku, i da se vuse trudi da bude primecen nego da brani svim srcem zbog kluba.
U sustini Damir je dobar golman, ali moze dosta da se poboljsa, mada ja sam uvek protiv prodaje igraca prvom prilikom.
Takodje neko je ranije spominjao da se za 1 mil e treba svako iz naseg kluba prodati. Pa skoro je "Dnevnik" pisao, ako se ne varam, o jednoglasno odbijenom ponudom za Despotovica od milion evra, koju ja potpuno podrzavam. Nije milion dovoljan za njega.
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Anonimus wrote:E ako mi jos neko spomene kako on dobro brani za reprezentaciju,odlepicu nacisto! STA MENE BRIGA KAKO ON BRANI ZA MLADU REPREZENTACIJU,KAD JE ON LOS U VOJVODINI!!! Kriv je samo za gol protiv partizana,a? A prosla sezona???
Sto se prosle sezone tice Damir je bio nov u klubu,kao i svakom novom igracu trebalo mu je vremena da se prilagodi.Isto koliko mi je bitno da Vosa dodje na prvo mesto,da iza nje budu i Zvezda i Partizan isto toliko mi je bitno da i nasa reprezentacija napreduje i osvaja medalje kao npr.srebrna medalja u Holandiji.Jeja
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Keva wrote:Inace stvarno da li je "JEJA" Damir licno? :)
Posto su jedina dva posta sa dva topika o njemu gde ga brani :)
na temu:
Mislim da ovaj prosli post najbolje opisuje, ima neverovatno blistave momente, ali onda primi glup gol. Mislim da na njega ne treba vrsiti pritisak ove vrste, posto ne pomaze. Cinjenica je da je na EP U21 branio odlicno, mnogo bolje od proseka za Vosu. Mada ja kod fudbalera dosta cenim i odnos prema ekipi, tako da po tom pitanju mislim da je Brkic u prednosti, jer imam osecaj da Kahriman Vosu vidi vise kao odskocnu dasku, i da se vuse trudi da bude primecen nego da brani svim srcem zbog kluba.
U sustini Damir je dobar golman, ali moze dosta da se poboljsa, mada ja sam uvek protiv prodaje igraca prvom prilikom.
Takodje neko je ranije spominjao da se za 1 mil e treba svako iz naseg kluba prodati. Pa skoro je "Dnevnik" pisao, ako se ne varam, o jednoglasno odbijenom ponudom za Despotovica od milion evra, koju ja potpuno podrzavam. Nije milion dovoljan za njega.
Ne Damir nije Jeja,zar ne bi bilo glupo da se on potpisuje tudjim imenom kad ima svoje!!!JEJA
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

van der iV a.k.a Totti wrote:Ako je ova vest istinita,ne znam sta cekaju!?
Po cemu si zakljucio da je Damir 'prodana dusa' ?
Cika_toma

Post by Cika_toma »

jeja wrote:Mislim da je veoma glupo sto za Damira govorite da je prodana dusa,i sto zelite da takav golman ode iz Vojvodine.Damir ne samo sto je fantastican golman,on je samouveren i uvek na pravom mestu.Setite se samo prvenstva za mlade u holandiji,da nije njega bilo ne bi bilo ni srebrne medalje.Za golove u Madridu nije samo on kriv,isto kao ni za ove u revansu u Novom Sadu.Jedini gol za koji je kriv jeste onaj u utakmici protiv Partizana kad je loptu zakacio nogom i bukvalno je uneo u gol.On je zaista super golman i gledacete ga u Vojvodini jos 18 meseci(hvala Bogu).Ta ponuda koju je dobio nije za bacanje,izuzetno je velika,cena mu je bila 755.000 eura a sad je 1.200.000 eura jer je on veliki kvalitet.Svako bi tu ponudu prihvatio oberucke ali on je odbio jer zeli da ispostuje klub.NAPRED DAMIRE IMACES VELIKOG USPEHA I OVDE I U INOSTRANSTVU!!!UZ TEBE SAM.JEJA
Jao, kad zene (cast izuzecima) komentarisu fudbal...Sta je, ima Kahriman lepu frizuricu, jel tako? Najjaca mi je ipak fraza "da je uvek na pravom mestu". To se, inace, u sportskoj terminologiji, koristi da bi se opisao ucinak golgetera, ali ni u ovom slucaju nije daleko od istine - uvek je, zaista na pravom mestu da protivnickom centarforu spusti loptu na glavu (i to ne bilo cijem centarforu) ili da ugura loptu u mrezu (i to, opet, ne protiv bilo koga).

On je zaista super golman i gledacete ga u Vojvodini jos 18 meseci(hvala Bogu) - mislis hvala Bogu sto ce biti SAMO 18 meseci, ja se uplasio da nece i duze, kako je krenulo...

On je ponudu odbio ili zato sto nije ni postojala, osim u nasim nadasve objektivnim medijima ili zato su menadzeri jos halaviji (a mozda Cvetko i Rabren nisu bili zadovoljni provizijom, ko zna...), tesko da njega bilo ko sta pita
Cika_toma

Post by Cika_toma »

A najjaca je ipak izjava, kako mu je trebalo vreme da se privikne...Jebote, pa jel on sa Antartika uci, pa se navika na kulturu, jezik i mentalitet, pa mu treba sezona i po da se privikne i pokaze kako su Tafarel, Lav Jasin i Dika Stojanovic zajedno mala deca za njega ili sta?
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Cika_toma wrote:A najjaca je ipak izjava, kako mu je trebalo vreme da se privikne...Jebote, pa jel on sa Antartika uci, pa se navika na kulturu, jezik i mentalitet, pa mu treba sezona i po da se privikne i pokaze kako su Tafarel, Lav Jasin i Dika Stojanovic zajedno mala deca za njega ili sta?


E cika Tomo,pa ti mislis da su zene glupe sto se fudbala tice,e pa nisu,ja sam jedan od izuzetaka.Fudbal pratim jos od svoje 5 godine i savrseno se razumem u njega! To sto branim Damira jeste zato sto ga svi pljujete ni krivog ni duznog.Sto niko od Zvezdasa nije pljuvao njihovog golmana kad je protiv cini mi se Levadije primio gol sa pola terena.Neko kada je vatreni navijac on ne omalovazava igrace,vec svim srcem navija za njih.Niko nije savrsen,nijedan igrac,nijedan golman,ma niko nije savrsen.Tako ni Damir nije savrsen ali je veoma dobar golman.Sto ne pitate Rajevca zasto ne daje sanse Brkicu ili Kesicu,zasto Damir stalno brani,bolje to da uradite nego da ga pljujete.A istina je Damir fantasticno izgleda,nema nesto lepu frizuricu za moj ukus ali ima prelepe okice!!! Ali ja za Vosu ne navijam da bi sebi nasla muza,vec zato sto je Vojvodina za mene najbolji klub,i navijacu za nju i kad bude na 10-om mestu.Poozzz.Jeja
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

jeja wrote:Ali ja za Vosu ne navijam da bi sebi nasla muza,vec zato sto je Vojvodina za mene najbolji klub,i navijacu za nju i kad bude na 10-om mestu.Poozzz.Jeja
Pošto si se sad deklarisala kao žensko, pozdravio bih te jer se zaista retko devojke uključuju u ovakve diskusije, a za ovu citiranu izjavu samo Image Image Image
jeja wrote:Sto ne pitate Rajevca zasto ne daje sanse Brkicu ili Kesicu,zasto Damir stalno brani,bolje to da uradite nego da ga pljujete.
Evo da te ja pitam. Da nije možda zbog "dobrog" uticaja njegovog menadžera? Fantastični refleksi nisu dovoljni za jednog golmana, pogotovo za onoga koji ne zna da proceni let lopte. I Žilić je imao taj problem, ali je konstantnim radom sa trenerom golmana Popovićem otklonio taj nedostatak. Kod ovog momka se taj napredak ne vidi, ali zato svi vide kikseve koji skupo koštaju tim.
jeja wrote:A istina je Damir fantasticno izgleda,nema nesto lepu frizuricu za moj ukus ali ima prelepe okice!!!
Image Ja bih rekao da sediš na zapadnoj tribini tamo bliže severu (ne tražim odgovor, neka ostane u domenu pretpostavke Image )
Locked