Nova odela

Locked
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Nova odela

Post by Turija »

Deo teksta iz Dnevnika
VOJVODINA U PONEDELJAK PUTUJE NA REVANŠ HIBERNIJANSU

Fudbaleri Vojvodine trude se da prema svim kriterijuma liče na članove ozbiljnog kluba. Tako su za revanš u kvalifikacijama za Kup UEFA na Malti, koji ih očekuje 2. avgusta, dobili nova odela: crveni sako i bele pantalone, majice, kaiš i cipele. I to je sitnica koja fudbalski život znači, ali je još vrednije to što će pored novih odela na revanš Hibernijansu poneti zalihu od četiri gola u plusu (u Novom Sadu 19. jula bilo je 5:1).


Pozdravljam potez.
Pretpostavljam da je odelo veoma lepo i elegantno. Pogotovo leti.
Da li u kompletu imamo i klupske košulje (ne spominju se u tekstu) i kako one izgledaju?Ili li će se sako, ipak, nositi samo na letnju majicu?Dobro bi bilo da neko (u)slika igrače u novom odelu i postavi na sajt.Verujem da u njima igrači izgledaju veoma upadljivo i vrlo impresivno.
Nadam se da su nam stigli i dresevi POLA BELA-POLA CRVENA, pa da istrčimo u njima, već 11 avgusta, protiv partizana u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Re: Nova odela

Post by Buca »

Turija wrote:Dobro bi bilo da neko (u)slika igrače u novom odelu i postavi na sajt.Verujem da u njima igrači izgledaju veoma upadljivo i vrlo impresivno.
Nadam se da su nam stigli i dresevi POLA BELA-POLA CRVENA, pa da istrčimo u njima, već 11 avgusta, protiv partizana u Novom Sadu.
U zurnalu pise da ce se slikati u ponedeljak(14:30h) pre polaska na aerodrom na SC"Vujadin Boskov",mada bi mozda i Red Firm mogao da doda koju slicicu(ako moze naravno) 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Image
Baš izgledaju svetski :!:
Red Firm, nadam se da se ne ljutiš? Nisam mogao da sačekam da ih Ti postaviš (ja sam ovu odabrao, a Ti postavi ostale)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Bas izgledaju sabanski!!! :shock:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Red Firm, nadam se da se ne ljutiš?
Taman posla. Preduhitrite me i u buduće 8)
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Meni su odela skroz dobra.
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Cause wrote:Meni su odela skroz dobra.
Retro elegancija, kao pre 50 godina.
Locked