Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Pripreme

Post by laki »

Jel to "Zak Svemocni" primio gol iz penala ili me oci varaju?! Ne, ne, to se nije dogodilo!!
Image
ssnigd
Posts: 3358
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Jovanic je bio na golu cini mi se po konstituciji.

Inace pocinje da mi ide na zivce ovo potenciranje kako su njima sudije pomogle da nas pobede. Cak i da jeste tako, koga briga za prijateljske utakmice, imam utisak kao da se odmah trazi neko opravdanje za poraz. Nadam se da nam to nece postati praksa i u prvenstvu. Naravno, razlika je u nameri i slucajnim greskama koje se desavaju.

PS. Bilo bi lepo kada bismo cesce igrali prijateljske sa klubovima iz zapadnih zemalja. Poznati smo i u Holandiji, Samardzic, Govedarica, Tadic,...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
srkins
Posts: 1431
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/2 ... -borusijom" onclick="window.open(this.href);return false; Koji naslov :D ja pomislio sa Borusijom Dortmund :)
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Molim ukoliko neko sazna termin ovoga meca, da ovde napise, pretpostavljam da ce biti odigran na SC Vujadin Boškov, a ne na Karadjordju, a gre'ota je propustiti da se ne pogleda ovakav biser od sparing partnera, ravan onim Ganjanima od pre par godina, koji su imali i svog pandana Lazi Bakmazu na tribinama u Veterniku koji je preko mobilnog izvodio (jedina pogodna rec) direktan radio prenos za publiku u maticnoj zemlji.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Zvanicni sajt javlja da je mec sa nizelgasem Borusijom sutra (19.7) u 18:00 na terenu SC Vujadin Boskov.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4776
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Utakmica Vojvodina-SC Borussia 04 Fulda igraće se na stadionu „Karađorđe“ u subotu 19. 07. 2014 sa početkom u 18:00 časova.
Ulaz na stadion je besplatan.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Očiju mi da je pisalo da se igra na Veterniku. Još bolje ako je na Karadjordju. Molim nekoga da potvrdi kad sa sigurnošću budemo znali gde se igra.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Pripreme

Post by Schteph_F89 »

Daljac wrote:Očiju mi da je pisalo da se igra na Veterniku. Još bolje ako je na Karadjordju. Molim nekoga da potvrdi kad sa sigurnošću budemo znali gde se igra.
Ja sam citao vest danas i pisalo je da se igra na Veterniku. Sad vidim da pise na Karadjordju. Il smo oboje ludi il je stvarno bilo ovako :deal:
srkins
Posts: 1431
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

4:0 smo pobedili. I jel zna neko ko su nam Simic i Vujosevic ? http://www.dnevnik.rs/sport/rutinska-pobeda-vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Pripreme

Post by Daljac »

Лично сам делеко од импресионираног партијом против ових немачких аматера. Време јесте било тешко, спарно и то јесте наравно утицало на играче оба тима, али не дати оваквом гостујућем тиму барем пет голова, велики је подбачај. Имали смо шансе, али нису ни гости били све време у одбрамбеном грчу, па је неколико пута Срђан Жакула истрчавањима ала Мануел Нојер спашавао наш гол. Линије тима поново неповезане, два гола последица директних кардиналних грешака гостију, много алављења у самој завршници... Асани ми се готово једини поново допао као играч, и мислим да заслужује да буде џокер који би прилику добијао на сваком мечу.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1456
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Da li je otvoren ulaz danas na tekmu sa Politehnikom?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Pripreme

Post by Nevernik »

Kazu ljudi da smo razbili mocne Rumune.

http://int.soccerway.com/matches/2014/0 ... _MS_219_45" onclick="window.open(this.href);return false;
srkins
Posts: 1431
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Pripreme

Post by srkins »

http://www.dnevnik.rs/sport/uspela-generalka-vojvodine" onclick="window.open(this.href);return false; sad je neki Mojsilovic izgleda na probi
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Pripreme

Post by lazarr »

Mojsilović je na probi i uopšte nije bio loš danas. Igra na poziciji koju igra Mijat i igrao je od početka dok je Mijat bio na klupi. Znači, stvar je jasna. Traži se zamena za Gaćinovića. Prvi put gledam dečka i ima štofa. Dosta je brz, prodoran, zna sa loptom. Mana mu je što je nizak i ne preterano fizički jak, ali to i nisu mane za krilnog (spoljnjeg) igrača. Babić je igrao od početka u paru sa Pekarićem. Makarić je u startnoj postavi, ali ja za sada ne vidim mesta za njega.... Ivanić može biti otkrovenje sezone, jer ako se opusti može izrasti u lidera ovog tima. Poletanović je sedeo u civilu na tribinama. Raduje me igra Puškarića. Njega, gde god da staviš, snaći će se. Prvo je igrao desnog beka, bez greške, a onda i štopera. Mislim da on može da pokrije bilo koju rupu koja nam se pojavi zbog povreda ili kartona. Rumuni, u rangu Javora i sličnih ekipa, tako da se ne može realno oceniti naša snaga.
User avatar
Turija
Posts: 10647
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

lazarr wrote: Makarić je u startnoj postavi, ali ja za sada ne vidim mesta za njega.... Ivanić može biti otkrovenje sezone, jer ako se opusti može izrasti u lidera ovog tima.quote]
Makarić ne može igrati to što igra, možda može zadnjeg veznog (jer se pokazalo da ne može ni u špic, što mi se u prvi mah učinilo da može, zbog snage i konstitucije, ali fali mu tehnika i brzina)?
Ivanić mora da prelomi u glavi da mu je pružena jedinstvena prilika da se nametne posle odlaska Sergeja.
Odlazak Sergeja se pokazao nenadoknadiv za naš vezi red i ispada da cela ekipa iz predhodne sezone ne liči na sebe, jer nema taj kohezioni faktor u organizaciji igre.Sergej je imao , vic", hrabrost i pas loptu; mogao je da izigra i dvojicu-trojicu protivnika ili zadrži loptu u takvom okruženju.To sada nemamo, a na Ivaniću je da preuzme dirigentsku palicu, ako ima taj kapacitet o kome se priča.
Po meni (za sada) Ivanić ga ima samo u nekim naznakama i zato mora brzo promeniti način igre, razmišljanje i stav.Drugim rečima, mora hitno karakterno očvrsnuti i preuzeti lidersku odgovornost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply