Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 946
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Отказан меч са Чуком због невремена. Након тренинга се враћају за Нови Сад.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Pripreme

Post by VošaNS »

Kakav užas od priprema. Ovo su jedne od najgorih priprema u zadnjih dosta godina, a znamo kakvi smo sa pripremama. Kipar-čist promašaj. Nadam se da se više nećemo vraćati ovde.
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Mozda i bolje ovako. Manje cemo da mracimo :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jebao ih Kipar :x
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Inace smo posle Antalije izgledali TOP na terenu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Tako to ide kad slušaš vlast gde da ideš na pripreme. Nepogrešivi put u provaliju.
Io odio Belgrado
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Pripreme

Post by Wild Srem »

Red Marquis wrote: Wed Jan 31, 2024 3:13 pm Tako to ide kad slušaš vlast gde da ideš na pripreme. Nepogrešivi put u provaliju.
Dok prave aktivne saveze i ozbiljno naoruzavaju okupiranu teritoriju nase drzave, treba bojkotovati maksimalno usranu tursku, od mene veliki plus za potez kluba ili
ako je drzavni apel, svejedno.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Wild Srem wrote: Wed Jan 31, 2024 5:55 pm
Red Marquis wrote: Wed Jan 31, 2024 3:13 pm Tako to ide kad slušaš vlast gde da ideš na pripreme. Nepogrešivi put u provaliju.
Dok prave aktivne saveze i ozbiljno naoruzavaju okupiranu teritoriju nase drzave, treba bojkotovati maksimalno usranu tursku, od mene veliki plus za potez kluba ili
ako je drzavni apel, svejedno.
Hahaaha, pa ti misliš da toj ekipi je to bilo rezonovanje? Čisto poslovno, najlakše se smuljati aranžman na Kipru, to je Meka za pranje novca. E blago nama dok ima vas koji misle da je njih briga za Srbe i Srbiju.
Io odio Belgrado
User avatar
N13
Posts: 2027
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Wild Srem wrote: Wed Jan 31, 2024 5:55 pm
Red Marquis wrote: Wed Jan 31, 2024 3:13 pm Tako to ide kad slušaš vlast gde da ideš na pripreme. Nepogrešivi put u provaliju.
Dok prave aktivne saveze i ozbiljno naoruzavaju okupiranu teritoriju nase drzave, treba bojkotovati maksimalno usranu tursku, od mene veliki plus za potez kluba ili
ako je drzavni apel, svejedno.
Veliko protiv za mesanje politicke situacije u sport.
Na pripreme se ide zbog sportskih motiva, nikako politickih.
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Pripreme

Post by Wild Srem »

Red Marquis wrote: Wed Jan 31, 2024 6:03 pm
Wild Srem wrote: Wed Jan 31, 2024 5:55 pm
Red Marquis wrote: Wed Jan 31, 2024 3:13 pm Tako to ide kad slušaš vlast gde da ideš na pripreme. Nepogrešivi put u provaliju.
Dok prave aktivne saveze i ozbiljno naoruzavaju okupiranu teritoriju nase drzave, treba bojkotovati maksimalno usranu tursku, od mene veliki plus za potez kluba ili
ako je drzavni apel, svejedno.
Hahaaha, pa ti misliš da toj ekipi je to bilo rezonovanje? Čisto poslovno, najlakše se smuljati aranžman na Kipru, to je Meka za pranje novca. E blago nama dok ima vas koji misle da je njih briga za Srbe i Srbiju.
Sva sreca pa se za tursku nisu odvajali basnoslovni iznosi za pripreme :wink: ,a da ne mislis da mi je super ili likujem sto na Kipru imamo pripreme, meni licno bi bilo okej za sledece letnje da se pogledaju i razmotre Spanija,Portugal ili neka druga zemlja, ima ih gde bi bile odgovarajuce pripreme, ja sam samo rekao da mi je sasvim legitimno sto se bojkotuje turska, nista vise :lala:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Мислим да сам негде прочитао, да ће генералка пред старт сезоне бити 4. фебруара у Новом Саду, јел има неко ближе информације? Ако клуб чита, могли би на време и да објаве (кад,где и са ким), а не да читамо у недељу у Дневнику.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Uvek sa tobom wrote: Wed Jan 31, 2024 7:05 pm Мислим да сам негде прочитао, да ће генералка пред старт сезоне бити 4. фебруара у Новом Саду, јел има неко ближе информације? Ако клуб чита, могли би на време и да објаве (кад,где и са ким), а не да читамо у недељу у Дневнику.
Više puta objavljeno od strane kluba, kao i medija. Bilo je samo da se pronađe adekvatan protivnik. Po svemu sudeći, nije pronađen.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Pripreme

Post by Red Marquis »

Znači preostaju nam Kabel i Proleter...
Io odio Belgrado
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Pripreme

Post by Marko93 »

nek naprave generalku protiv 11 navijaca rabicemo ih :dance2:

Ja cu da navijam za kozlic
User avatar
Mare_Liman
Posts: 946
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Биће генерална проба против Кабела, 4.02 од 15-00
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Post Reply