Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

U utorak na Karađorđu prijateljska utakmica protiv ruskog Superligaša Urala iz Jekaterinburga.
Utakmica bi trebala da počne u 17:00, koliko sam uspeo da istražim po netu, pošto na zvaničnom sajtu još nema najave...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

А појачаћемо се кад на врби роди грожђе.
User avatar
Milan
Posts: 4156
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Milan »

O tome konstantno vapi i nas trener, ali ga, izgleda, niko ne slusa. Zabole ih...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Mi kvalitetnog centarfora mozemo videti u crveno belom dresu, samo ako ga stvorimo, nikako drugacije.Zato mali Gajic mora ostati i mora dobiti sansu.Nazad moramo pod hitno da se pojacamo,inace ima bruka da puca kao prosle godine.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Pripreme

Post by Danilo »

Nekad su igraci trcali u Vojvodinu , a sad beze od nje.Mnogo smo zagovn...zadnjih godina.
Cujem da i kod omladinaca ne igraju najbolji vec je fudblaska skola privatizovana, kombinacije varijacije
User avatar
Turija
Posts: 10670
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

churguzijanac wrote:Mi kvalitetnog centarfora mozemo videti u crveno belom dresu, samo ako ga stvorimo, nikako drugacije.Zato mali Gajic mora ostati i mora dobiti sansu.Nazad moramo pod hitno da se pojacamo,inace ima bruka da puca kao prosle godine.
Apsolutno se slazem sa tobom.
9ka i 10ka se moraju stvoriti, jer oni su najskuplji igraci u fudbalskom timu i mi ih, sa ovakvom poslovnom politikom, nikad necemo moci kupiti.
Ili u podmlatku stvoriti ili dovesti mladog talenta sa strane i izbrusiti ga u Novom Sadu.
Medjutim, ni to nema ko, nazalost. Kako je vec napisao Danilo- preko veze i dilova ulazi se i u podmladak. Katastrofa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Beonic wrote:U utorak na Karađorđu prijateljska utakmica protiv ruskog Superligaša Urala iz Jekaterinburga.
Utakmica bi trebala da počne u 17:00, koliko sam uspeo da istražim po netu, pošto na zvaničnom sajtu još nema najave...
Utakmica je u 17:00 kao što sam i najavio.
http://www.fkvojvodina.rs/2018/07/vojvo ... 17-casova/" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo wrote:Nekad su igraci trcali u Vojvodinu , a sad beze od nje. Mnogo smo zagovn...zadnjih godina.
I ranije i u budućnosti trče samo zbog toga što je Vojvodina bila ili će biti uspešan klub. U državi od pedesetih na vamo važi pravilo da ujak pita malog na slavi za koga od blizanaca navija ko da ne postoji niko drugi...... Pomirili se ili ne sa tim, takav nam je mentalitet, svi bi da navijaju za pobednika i ne trpe poraze.
Nego, skrenuli ste malo sa teme, a evo i ja sa vama. Pripreme ljudi, o tome je rec. :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9686
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Djumi wrote:Milane izvini ali Vosa mora da se pojača !
Ma sta nam rekoste? :mrgreen: To i mi znamo,nego ajd malo detaljnije i konkretnije da vidimo,gde skripi? U upravi,struci,na golu,odbrani,veznom,napadu,administraciji? :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodina-u-problemu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeste da je ovo napisano na butasport.com, ali mislim da je ovo na nasu veliku zalost potpuno tacno.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2038
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Voja wrote:
Djumi wrote:Milane izvini ali Vosa mora da se pojača !
Ma sta nam rekoste? :mrgreen: To i mi znamo,nego ajd malo detaljnije i konkretnije da vidimo,gde skripi? U upravi,struci,na golu,odbrani,veznom,napadu,administraciji? :mrgreen: :cheers:
Ma u Cecinoj kuhinji skripi 100% :lala:
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

Poluvreme vodimo 2:1.Strelci Fofana i Zlomislić.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

Kraj 2:1.Od pojačanja Milojević-odličan,Đorđević na štoperu-odličan,Zlomislić sem gola neprimetan,Đurić stalno tražio loptu,ima precizan pas,može biti dobar.Fofana jak,dobro gradi ali tehnički ne baš potkovan.Stojković,nemam pojma šta bih rekao.Mirkov premalo igrao za neku konkretniju ocenu.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Kažem ja može fina ekipa da sklopi sa još dva dobra pojačanja. Naši dve klase u tehnici ispred Rusa. Antić izgleda i definitivno odlazi. Sedeo je u ''civilu'' na zapadu.

Onaj semafor me jako nervira. Ili neka ga poprave ili neka ga ugase. Svaki put kada odem na stadion on u sve gorem stanju. Pred očima nam crkava, a niko ništa da preduzme po tom pitanju.
Sramota.

EDIT: Šta je sa Arsićem da li neko zna?
User avatar
N13
Posts: 2030
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Stigao sam pred kraj prvog poluvremena (taman od naseg drugog gola).
Ne znam kakvo je bilo prvo poluvreme, ali drugo je bilo blagi uzas (sto se kvalitetavtice, na obe strane).
Raduje sto smo orgaizovaniji u defanzivi... Ali od sredine sam vise ocekivao. Mozda sa Arsicem bude to bolje.

Eze najbolji nas igrac... Jos bolji nego na prolece. Mali Milojevic odlicno barata loptom, volim takve igrace... Jednim potezom stvore sansu i podignu publiku.
Fofana jak, ima zelju, stasom podseca na Abua, ali sa loptom u nogama slabo... Nadam se da ce i to doci na svoje.

I jos jedan utisak: sad sam siguran da od Zlicica fudbalera nece biti nikada... Makar ne onakvog koliko je bio izvikan prethodnih godina. Decko ne ide na loptu, ceka da mu dodje, uzasno los prijem, i gomila nepreciznih pasova... Previse razocaravajuce. Imao je i jedan lep prodor, ali po meni je to pretanko i nedovoljno. Voleo bih da me demantuje u toku sezone.
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Karlsson wrote:...
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vos ... 09-07-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
- Због повреде листа неће моћи да наступи Лазар Арсић.Такође, због последице ударца, који је добио у утакмици са Звијездом, паузираће и капитен Никола Антић, а замениће га Милан Лазаревић. Остали момци су спремни и од њих очекујем да се, верујем бројној публици преставе у лепом издању и покажу да смо на добром путу – казао је Веселиновић.
Beonic wrote:Moja procena utakmice
Rockov – Ne previše posla. Gol nikako nije mogao da zaustavi, intervenisao dva puta, ali su igrači Urala šutali pravo u njega.
Stojković – Solidna partija. Pomagao je dosta po strani i nije se štedeo, posle jednog duela nisam mislio da će da ustane, nisu Rusi bili blagi.
Veselinović – Kao i do sada, siguran u sebe što je najbitnije.
Đorđević – Mislim da je on ono što je Stolica tražio u Vukasoviću na poziciji štopera, a ovaj to nije mogao u potpunosti da iznese zbog manjka visine. Loptu je fantastično iznosio do centra igrališta gde bi prilično sigurno davao pas unapred. Deluje sigurno na lopti, videćemo posle nekog vremena da li če se adaptirati na štoperu, ali ovo danas je delovalo dobro.
Lazarević – Trudio se i pomagao mnogo više napadu nego Stojković. Imao je u dva navrata jako dobra protrčavanja.
Zlomislić – Jedini koji je zamenjen na poluvremenu, verovatno zbog manjka spremnosti. Ono što je radio u prvom je bilo korektno, ali se nije previše video. Građom deluje kao neko kome je tu mesto i uz dobru fizičku pripremu može da dominira u vazduhu svih 90 minuta. Gol je dao posle srećnog spleta okolnosti.
Milojević – Pravo osveženje. U prvom driblinzi i prodori koji obećavaju. Peta Lazareviću je bila posebno lepa. U drugom dosta pasova u prazno i mnogo manja angažovanost.
Đurić – Po meni igrač utakmice. Na tacni je dao pas Fofani kod prvog gola. Bar meni deluje kao najspremiji na terenu, pošto se svih 90 minuta odlično kretao, tražio loptu i upošljavao saigrače. Imao je par dugačkih pasova u prazno, ali tu možemo da okrivimo i saigrače.
Mesarović – Kako je Đurić obeležio utakmicu u dobrom smislu, tako me je Meske razočarao. Jeste asistent kod drugog gola, ali toliki broj loših dodavanja skoro nisam video. Nije da je pokušao nešto teško, čovek stoji pored njega na metar ovaj ga promaši i da protivniku u noge... Mora mnogo, mnogo bolje, ovo danas preloše.
Eze – U polusezoni smo već videli njegove mogućnosti koje je sada i potvrdio. Snalazi se dobro i u špicu i na krilu i nadam se najboljem ove sezone.
Fofana – Rutinska završnica golmanu kroz noge. Deluje da je brz i jak, ali slab tehnički. Kod njega se danas mogla videti najslabija komunikacija sa saigračima, koji su mu u par navrata davali upotrebljive lopte, ali je on prosto mnogo ranije ili kasnije kretao u trk.
L. Zličić – Slabo. Danas se opet pokazalo ono što ga krasi od prvog dana, poražavajuća duel igra.
M. Zličić – Igrao na krilu, nije nešto preterano imao loptu u nogama. Mislim da je napravio više faula nego pasova.
Saničanin (premalo na terenu da bi se dao sud)
Mirkov (premalo na terenu da bi se dao sud)
Pantelić (premalo na terenu da bi se dao sud)

Malo duže, ali koga zanima neka pročita. Neko moje viđenje igrača danas.
Post Reply