Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Hvala na informaciji!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Beonic wrote: Mesarović – Kako je Đurić obeležio utakmicu u dobrom smislu, tako me je Meske razočarao. Jeste asistent kod drugog gola, ali toliki broj loših dodavanja skoro nisam video. Nije da je pokušao nešto teško, čovek stoji pored njega na metar ovaj ga promaši i da protivniku u noge... Mora mnogo, mnogo bolje, ovo danas preloše.
L. Zličić – Slabo. Danas se opet pokazalo ono što ga krasi od prvog dana, poražavajuća duel igra.
Sto se trola starog tice,ovo nisi morao ni pisati :wink: Godinama vec ista prica
Image
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Pripreme

Post by newnowapv »

Ko je bio kapiten na danasnjoj utakmici?
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Pripreme

Post by Teleptabis »

Emil
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Koliko smo brzo igrali juce? Ekipu iz prosle sezone sam mrzeo zbog toga. Brzina fudbala, otvaranja, lopte u prostor, tacnost pasova... to je bilo za hospitalizaciju svih ljudi na stadionu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Pripreme

Post by Danilo »

Beonic, hvala na informacijama za nas sto nismo stigli da odemo na utakmicu
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Dobro je da smo pobedili, posebno da smo to ucinili posle vodjstva gostiju.
Hvala svima na iscrpnim izvestajima.
PS
Da li je bio Gajic na klupi ili ga trener planira za utakmicu sa Becejom? Ovo pitam, jer ne smemo perspektivnog napadaca staviti u treci plan. Mnogo smo se opekli sa odlivom kvalitetnih centarforova.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Pripreme

Post by Teleptabis »

Nije Gajic bio ni na klupi, gledao je utakmicu sa tribina :x
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

ssnigd wrote:Koliko smo brzo igrali juce? Ekipu iz prosle sezone sam mrzeo zbog toga. Brzina fudbala, otvaranja, lopte u prostor, tacnost pasova... to je bilo za hospitalizaciju svih ljudi na stadionu.
U nekim trenucima prvog poluvremena je to delovalo pokretno. Ali u većem delu meča stara monotonija. Kod gola Fofane to je delovalo tečno i taman kada se ponadaš da će tako da nastave tu i stanu... Đorđević je recimo podigao brzinu iznošenja lopte, deluje da ima dobru kontrolu.
Turija wrote:Da li je bio Gajic na klupi ili ga trener planira za utakmicu sa Becejom?
Nije bio ni na terenu, sa tribina gledao. Da li je u planu za Bečej ne znam, nije naglašavao u intervjuu posle trener. :frown:
Danilo wrote:Beonic, hvala na informacijama za nas sto nismo stigli da odemo na utakmicu
Nema na čemu i drugi put. :lala:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Pripreme

Post by Karlsson »

Jel istina da će meč sa Katarom biti odigran bez publike?
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Igramo upravo protiv Bečeja na Vujadinu. Poluvreme 1:1, stelac za nas je Nešković.
Karlsson wrote:Jel istina da će meč sa Katarom biti odigran bez publike?
Koliko sam ja čuo utakmice neće ni biti.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Izgleda slaba vajda od našeg 2 tima izgubismo 2:1 :shock:
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Utakmica protiv SC Qatar se održala ipak danas na Vujadinu. Vraća se stara moda, generalna proba bez publike. Pobedili smo 2:0 (poluvreme 1:0), strelci golova su Fofana i Eze. :lala:
ssnigd
Posts: 3364
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Beonic wrote:Utakmica protiv SC Qatar se održala ipak danas na Vujadinu. Vraća se stara moda, generalna proba bez publike. Pobedili smo 2:0 (poluvreme 1:0), strelci golova su Fofana i Eze. :lala:
Zvanican sajt? Dnevnik? Nikakav izvestaj... :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Отварамо првенство у петак у 8, противник- дужник од прошле сезоне Младост из Лучана. Срећно нам било и видимо се на Карађорђу :cheers:
Post Reply