Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Jel mož negde pročitati izveštaj sa utakmice sa kabelom ko je dao golove koji sastav igrao kako su igrali ništa? :shock:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

fare wrote: Mon Feb 05, 2024 8:59 pm Jel mož negde pročitati izveštaj sa utakmice sa kabelom ko je dao golove koji sastav igrao kako su igrali ništa? :shock:
Имам само инфо да је Борак бранио целу, играо је Кораћ већину утакмице ако не и целу и Јовановић је дао 2 гола...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Od ove utakmice se napravila takva misterija, kao da za vikend Vosa igra finale LS, a ne utakmicu protiv Lucana u Novom Sadu.
Nisu izgleda dozvolili ni novinarima Bakmazu, Predojevicu , Milosevicu...da napisu ni rezultat. Tragikomicno je.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Turija wrote: Mon Feb 05, 2024 10:21 pm Od ove utakmice se napravila takva misterija, kao da za vikend Vosa igra finale LS, a ne utakmicu protiv Lucana u Novom Sadu.
Nisu izgleda dozvolili ni novinarima Bakmazu, Predojevicu , Milosevicu...da napisu ni rezultat. Tragikomicno je.
4-3 је било, свакако је доста изротирано било, није ми јасно што не би смели да напишу извештај, Кабел играо у најјачем саставу, свакако оно што радује 2 гола Јовановића видећемо да л ће добити неку већу минутажу у првенству...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

Ako je bilo 4:3 onda je jasno sto ne zele da se zna rezultat! Dobiti 3 gola od Kabela... :oops:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Skoro da covek pomisli da pokusavaju da prikriju da rezimske pripreme na Kipru ku**u nisu valjale... :greenbutt:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Pripreme

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

"Реч је о тројици фантастичних људи и играча и убеђен сам да су људи из фудбала, а посебно они који воле наш клуб, у то могли да се увере у ТВ преносима с Кипра."
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Нисам знао где да ставим па рекох ајде овде

Војводина - Спартак 2-2, наводно је судија продужио утакмицу 6 минута и ако је пријатељска и логично да смо примили гол у 95. минуту за 2-2, сад ко је играо, ко је давао голове и остало немам инфо, имам само ово па реко да поделим...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Fri Mar 22, 2024 11:52 pm Нисам знао где да ставим па рекох ајде овде

Војводина - Спартак 2-2, наводно је судија продужио утакмицу 6 минута и ако је пријатељска и логично да смо примили гол у 95. минуту за 2-2, сад ко је играо, ко је давао голове и остало немам инфо, имам само ово па реко да поделим...
Taman smo poceli davati golove u poslednjim minutima utakmice, samo da se sada, posle priprema, ne vratimo na ,,fabricko podesavanje".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 334
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Pripreme

Post by Savcic Luka »

Da prepišem Rabbin upis i ovde koji u velikoj meri objašnjava naša “fabrička podešavanja”.

“Nama treba struka, ljudi. Igrače za ove poljane smo očigledno navukli, ali nemamo kako to da materijalizujemo. Dolazi Evropa, koju možemo da zaboravimo ove godine(opet), jer će nas oduzeti neki kiparski/gruzijski/azerbejdžanski gigant. Mi smo ove tri utakmice dobili na čisti kvalitet igrača i dubinu ekipe. Neće to potrajati, jer ekipe nauče i od toga da se brane. Nama je struka trebala i pre ovih (za nas) basnoslovnih ulaganja, pa su možda i ona mogla biti bolje usmerena.”
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1890
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Pripreme

Post by Grbavica.021* »

ВОША ОДИГРАЛА СА СПАРТАКОМ: Капитен најавио завршницу сезоне „по мери“

Војводина и Спартак одиграли су пријатељску утакмицу на терену ФЦ „Вујадин Бошков“ у Ветернику.
Једини нама доступан податак био је тај да су у постави били играчи који су имали скромнију минутажу у првенственим сусретима. Отуда и претпоставка да су се знатно важнији детаљи дешавали изван терена на коме је утакмица играна.

Наиме, упоредо са контролном утакмицом, шеф Вошиног стручног штаба Божидар Бандовић увежбавао је тактичке варијанте са играчима који су изнели терет у претходним искушењима и донели резултат какав би свако Војводини близак желео да види.

Што се резултата у минулим колима тиче свакако да јесмо у позицији да одржимо позитиван низ, али ако је о игри реч Војводина може не само да одржи ниво, можемо ми још боље и још убедљивије – цени капитен тима Дејан Зукић. – Најважније је да смо ставили тачку на низ резултата испод нашег нивоа. Тешко је било, играмо добро, а резултати изостају... Сада, када резултати прате утисак о игри, када смо ухватили залет, сада смо у позицији да најавимо завршницу првенства какву смо и планирали. Имамо довољно разлога да верујемо у то јер имамо добар тим и квалитетне играче, барем по двојицу за свако место у тиму. Само нам је самопоуздање требало. Верујем да ће наши навијачи, којима се у име колектива захваљујем на свесрдној подршци и кад нам није ишло, моћи да у свакој утакмици препознају квалитет достојан врха суперлигашке табеле.

Због двонедељне паузе у првенству играчи су одмарали четири дана. Време до гостовања у Сурдулици за осам дана предивиђено је за уигравање стила који је и донео резултат за поштовање.

Три дана касније уследиће и сусрет са Чукаричким на Карађорђу, који ће, баш као и пре годину дана, у великом проценту вероватноће, дати одговор на питање „или јесмо, или нисмо“.
Post Reply