Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Pa da smo toliko vremena utukli da smisljamo kako da startujemo Skarlet Johanson, do sada bismo zajednicko dete upisivali u vrtic preko SNS veze :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Pogledah skraceni izvestaj drugog poluvremena meca koji izgubismo. Lele pa njihov prenos lopte, preciznost, ostrina, brzina je nesto sto nasi nece nauciti ni 100 godina jos da treniraju fudbal. Inace posto ste diskutovali ko je kriv za prvi gol, po meni ni Carevic ni Jovanovic ni gruzijac u tolikoj meri kao ona dva solitera sto su pre njih izbijali lopte, prvo onaj glavom, pa onaj nogom... smejurija

edit: i da dodam da mi se dopala Jovanoviceva asistencija kod ponistenog "gola" :mrgreen: Fenomenalna reakcija juniora, a uz to nije cak ni ofsajd bio
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Ne mora svaki gol biti necija krivica.
Prosto je nekad u pitanju splet okolnosti. Niti su ispucavanja bila dobra, niti je bilo ko izasao na sut na vreme, a ni Carevic nije najsjajnije intervenisao. To sto je neko naleteo na odbitak ispred Gruzina je dodatan minus. Timski gol, desava se.

Mene iskreno mnogo vise brine to sto Carevic deluje mnogo manje agilno nego ranije, a vec u samom startu nije bio bas neki ''panter''. Oba gola jesu prosla kroz ''sumu nogu'' iz daljine, sto se ne brani lako, ali je opet bio prespor.
User avatar
rykerfcv
Posts: 729
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Pripreme

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Mon Jan 29, 2024 1:52 pm
gospodinFKV wrote: Mon Jan 29, 2024 11:53 am
Maki wrote: Sun Jan 28, 2024 10:46 pm Ne bih se složio, jer se na terenu lepo videlo postavljanje igrača kod Ranka, a sada na prenosu vidim drugačiju taktiku kod Bandovića. Možda kad vidim uživo promenim mišljenje, jer onlajn utisak može da vara.
Budući da si me bio pokolebao ovim postom, otišao sam na Transfermarkt da pogledam naše formacije ove jeseni, ali sam samo potvrdio da smo igrali sa 2xDM.
Onlajn se neretko bolje vidi nego uzivo.
Indio je vrlo jasno igrao iza Milosavljevica, a mi nismo mogli da igramo duple sestice, jer smo imali maltene jednu klasicnu sesticu.
Milosavljevic je igrao nesto izmedju osmice i deep lying playmaker-a na zadnjem veznom, ali svakako mnogo vise klasicnu osmicu, sto objasnjava mnogo vece njegovo ucesce u zavrsnoj fazi. :cheers:
Шта уради ФМ од човека :mrgreen:
Vojvodina i FM ubitacan duo,ako nema tekme taj dan pali se save sa Vojvodinom :mrgreen:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jan 29, 2024 4:51 pm Pogledah skraceni izvestaj drugog poluvremena meca koji izgubismo. Lele pa njihov prenos lopte, preciznost, ostrina, brzina je nesto sto nasi nece nauciti ni 100 godina jos da treniraju fudbal. Inace posto ste diskutovali ko je kriv za prvi gol, po meni ni Carevic ni Jovanovic ni gruzijac u tolikoj meri kao ona dva solitera sto su pre njih izbijali lopte, prvo onaj glavom, pa onaj nogom... smejurija

edit: i da dodam da mi se dopala Jovanoviceva asistencija kod ponistenog "gola" :mrgreen: Fenomenalna reakcija juniora, a uz to nije cak ni ofsajd bio
Vojo, nisam hteo da mracim, pa da napisem isti takav utisak koji sam i ja stekao.

Jovanovic junior je ostavio lep dojam, sto bi rekli susjedi, ali kako je vec napisao kolega @Savcic Luka, mora mnogo borbenije i tako nonsalantno moze (mu se) igrati samo u Vojvodini, zbog okolnosti u Klubu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Pripreme

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Mon Jan 29, 2024 11:53 amIndio je vrlo jasno igrao iza Milosavljevica, a mi nismo mogli da igramo duple sestice, jer smo imali maltene jednu klasicnu sesticu.
Milosavljevic je igrao nesto izmedju osmice i deep lying playmaker-a na zadnjem veznom, ali svakako mnogo vise klasicnu osmicu, sto objasnjava mnogo vece njegovo ucesce u zavrsnoj fazi. :cheers:
Zahvaljujem na objašnjenju, i @MiSmoFKV mi je to rasvetlio post-dva ranije. Očigledno me je zavelo Rankovo harizmatičko pro*eravanje, kako je @Rabba pravilno ukazao, pa sam video ono što se ne dešava u stvarnosti na terenu. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jan 29, 2024 7:38 pm
Voja wrote: Mon Jan 29, 2024 4:51 pm Pogledah skraceni izvestaj drugog poluvremena meca koji izgubismo. Lele pa njihov prenos lopte, preciznost, ostrina, brzina je nesto sto nasi nece nauciti ni 100 godina jos da treniraju fudbal. Inace posto ste diskutovali ko je kriv za prvi gol, po meni ni Carevic ni Jovanovic ni gruzijac u tolikoj meri kao ona dva solitera sto su pre njih izbijali lopte, prvo onaj glavom, pa onaj nogom... smejurija

edit: i da dodam da mi se dopala Jovanoviceva asistencija kod ponistenog "gola" :mrgreen: Fenomenalna reakcija juniora, a uz to nije cak ni ofsajd bio
Vojo, nisam hteo da mracim, pa da napisem isti takav utisak koji sam i ja stekao.
A kako to da ti (koji uvek kuka na sudije) nisi primetio da nam je ponisten cist gol!? :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Voja wrote: Mon Jan 29, 2024 7:44 pm
Turija wrote: Mon Jan 29, 2024 7:38 pm
Voja wrote: Mon Jan 29, 2024 4:51 pm Pogledah skraceni izvestaj drugog poluvremena meca koji izgubismo. Lele pa njihov prenos lopte, preciznost, ostrina, brzina je nesto sto nasi nece nauciti ni 100 godina jos da treniraju fudbal. Inace posto ste diskutovali ko je kriv za prvi gol, po meni ni Carevic ni Jovanovic ni gruzijac u tolikoj meri kao ona dva solitera sto su pre njih izbijali lopte, prvo onaj glavom, pa onaj nogom... smejurija

edit: i da dodam da mi se dopala Jovanoviceva asistencija kod ponistenog "gola" :mrgreen: Fenomenalna reakcija juniora, a uz to nije cak ni ofsajd bio
Vojo, nisam hteo da mracim, pa da napisem isti takav utisak koji sam i ja stekao.
A kako to da ti (koji uvek kuka na sudije) nisi primetio da nam je ponisten cist gol!? :mrgreen:
Mozda jeste, mozda nije. Ja napisem samo kad sam ubedjen u odluku sudija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Turija wrote: Mon Jan 29, 2024 7:58 pm
Voja wrote: Mon Jan 29, 2024 7:44 pm
Turija wrote: Mon Jan 29, 2024 7:38 pm
Vojo, nisam hteo da mracim, pa da napisem isti takav utisak koji sam i ja stekao.
A kako to da ti (koji uvek kuka na sudije) nisi primetio da nam je ponisten cist gol!? :mrgreen:
Mozda jeste, mozda nije. Ja napisem samo kad sam ubedjen u odluku sudija.
:mrgreen: Bez obzira na ofsajd, fora je sto gol uopste nije postignut, lopta je prosla pored gola :mrgreen:
Image
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Све што смо радили у минуле три недеље, нарочито део који смо реализовали на Кипру, мени делује као стабилан основ за напад на врх табеле – цени Лазаревић. – Од почетка је било извесно да тренер тражи нешто ново у нашој игри, успостављајући систем који нама апсолутно одговара. Свима је јасно шта је то на чему шеф инсистира, са тројицом позади. Кренем напред, Букинац се враћа да буде уз штопере, ако је он кренуо лево, ја сам уз Гилета (Јеличић) и Црног(Црномарковић) и тако све време.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... nani-30-01
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Kako vi tumacite ovo napisano u Dnevniku?
Почетак утакмице заказан је за 13,30 часова по нашем времену. Нема ТВ преноса. Повратак у Нови Сад планиран је за први фебруарски дан.

Л.Бакмаз
Da li nema samo tv prenosa ili nema ni prenosa na YT kanalu?
Ne bi me iznenadilo ni ovo drugo, tj. da nema prenosa ni na YT.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Ово са тројицом назад је генијално, па ми смо са 4 позади примили 32 гола :mrgreen: још ако двојица од те тројице буду Јеличић и Бјековић, нек се чува звезда.

А што се преноса мислим да га неће ни бити, а шта и кога да гледамо.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Uvek sa tobom wrote: Tue Jan 30, 2024 5:21 pm Ово са тројицом назад је генијално, па ми смо са 4 позади примили 32 гола :mrgreen: још ако двојица од те тројице буду Јеличић и Бјековић, нек се чува звезда.

А што се преноса мислим да га неће ни бити, а шта и кога да гледамо.
Mislim da nisi shvatio šta je on hteo da kaže, poenta je da samo jedan bek sme u napad da ide, drugi u toj situaciji postaje treći štoper(u fazi napada). U fazi odbrane i dalje igramo sa 4 pozadi.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Pripreme

Post by ssnigd »

Opet nema prenosa :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

Pogledajte program za Arenu 2 premium, dan 31.01. od 13:30 h.
Post Reply