Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1107
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Pripreme

Post by naseljekolumbija »

Neizlecivi wrote:Trebalo bi da smo dobili 2:0 ( 0:0 poluvreme), po rezultati.com sajtu...
Ono sto mene zanima jel nam sve ok sa sajtom, vec par dana nesto ne sljaka? Makar meni...
Da li mislis na zvaničan sajt kluba? Ni meni ne sljaka
User avatar
Turija
Posts: 10671
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Verovatno je zvanicni sajt u pitanju?
Ni meni ne radi taj link.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 820
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by Pera Centar »

Izvestaj sa zvanicnog sajta:
Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu OFK Bačke rezultatom 2:0 (0:0), u prijateljskom meču odigranom u sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi.

Strelci za Vošu bili su Trujić u 60. i Paločević u 75. minutu.

Crveno-beli su nastupili u sastavu: Perić (od 45. Rockov) – Lazarević (od 45. Lakićević), Andrejević (od 45. Planić), Puškarić (od 45. Kovačević), Ponjević (od 30. Hrubik, od 45. Antić) – Zličić (od 30. Šćepanović, od 45. Vukasović), Đurišić (od 30. Jović, od 45. Jovančić) – Spremo (od 45. Babić), Stamenić (od 30. Nešković, od 45. Paločević), Knežević (od 45. Trujić) – Krstevski (od 30. Bačanin, od 45. Malbašić).

U prvom poluvremenu, viđena je ujednačena igra dva tima, pri čemu su obe ekipe imale stopostotne prilike da dođu u vođstvo iz jedanaesteraca. Međutim, u osmom minutu, šut Darka Puškarića završio je preko gola, dok je u 22. sjajno intervenisao Nikola Perić, koji je odbranio udarac Igora Đurića.

U drugom delu meča, Vojvodina je bila mnogo bolji tim na terenu, što je krunisala pogocima Trujića, na isteku jednog časa igra, odnosno Paločevića, koji je fantastično izveo slobodan udarac i postavio konačan rezultat utakmice.

Nema Kordica mozda ga je kupio Mehelen.
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Pripreme

Post by ДушанСП »

Био.Одгледао друго полувреме.Рутинска победа много боље Воше.Деловали смо моћно на терену,сигурно, Бачка није могла ништа.Леп гол Палочевића, а највећи утисак -Роцков делује за класу бољи од Кордића.Није имао нешто посла, али стално виче, излеће, прати утакмицу,стално је у покрету.
fare
Posts: 2792
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Pripreme

Post by fare »

Evo izveštaja iz Ružnala http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/43964 ... palocevica" onclick="window.open(this.href);return false; vidim u sastavu nema Makse , da li to znači da se pakuje da ode ? :( .
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

Nema ni amera,toliko o njima...Nadam se da je Mehelen uvideo svoju predjasnju gresku :beg:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1463
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Pripreme

Post by Neizlecivi »

Koliko znam Maksi je ovo poslednja sansa da se zaradi na njemu... Ugovor istice na leto, pa osim ako ne produzi ugovor, necemo imati neku korist finansijsku. Zna li se zasto Meleg i Kordic nisu igrali?

Izgleda da nam preostaje jedino da sacekamo sutra i spisak putnika za Budvu, pa da vidimo sta se ocekuje :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9686
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Image
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

Gubimo 2:0 od Sutjeske posle 15 minuta.
Golove smo dobili u 13 i 15 minutu.

Imagepicture hosting
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Pripreme

Post by slanina »

Završeno 2:1.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1270
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

slanina wrote:Završeno 2:1.
Po izvestaju Spremo, najbolji. Kako je bilo uzivo?
Izjava trenera:
Posle poraza njegovog tima od Sutjeske, šef stručnog štaba Vojvodine Dragan Ivanović izjavio je da nije zadovoljan izdanjem crveno-belih u prvom poluvremenu ovog meča i istakao da će neke stvari sa pojedinim igračima brzo biti raščišćene.

Vojvodina je danas poražena od Sutjeske rezultatom 2:1 (2:0), u prvom prijateljskom meču na pripremama u Budvi.

- Videli smo dva različita poluvremena. Ekipa koja je nosila prvenstvo u jesenjem delu prikazala je ležernu i prepotentnu igru, ali to ćemo brzo raščistiti sa pojedincima koji su pomislili da im je dres Vojvodine zagarantovan. U drugom poluvremenu, protiv identične ekipe Sutjeske, mlađarija koja je ušla u igru je odigrala odvažnije i odgovornije. Dali su gol, promašili penal, nisu dozvolili Sutjesci da se razmahne i to je Vojvodina koja je izgledala dobro i organizovano. Sa igračima koji su nastupili u prvom delu ću imati sastanak i pojedinci će sigurno biti kažnjeni zbog ovakvog pristupa. Nemaju nikakvog razloga da se tako prepotentno ponašaju i tako se ne predstavlja Vojvodina – kaže Ivanović.

Crveno-beli su ovu utakmicu počeli u formaciji 3-4-3, ali su, nakon dva brzo primljena gola, prešli u sistem sa četvoricom igrača u odbrani.

- To nema nikakve veze, jer smo i drugo poluvreme odigrali u formaciji 3-4-3. Ekipa koja je nastupila u drugom delu je pravila konstantan pritisak, imala dosta ubačenih lopti u šesnaesterac, postigla sjajan gol, iznudila penal… Međutim, sve to nema veze sa formacijom. Posle drugog primljenog gola, igračima sam rekao da igraju sa četvoricom pozadi kako bih ih psihološki stabilizovao i stavio do znanja da nije problem u tome. Problem je bio u duel igri, čvrstini, slaboj količini trčanja i tome što su mislili da ćemo danas lako dobiti Sutjesku, koja se stegla i igrala sasvim korektno, čvrsto i odgovorno, kao i mi u drugom poluvremenu – rekao je Ivanović.

Fudbaleri Vojvodine već sutra nastavljaju sa ritmom od po dva treninga dnevno, a naredni prijateljski meč odigraće u subotu, kada će im protivnik biti ekipa Grblja.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Pripreme

Post by Stexman »

MiSmoFKV! wrote: Po izvestaju Spremo, najbolji.
Po kom izvestaju? Ja nisam nigde uspeo da nadjem ni sastav ekipe koja je igrala.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8840
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

3-4-3 je izrazito ofanzivna formacija, meni licno (kao totalnom fudbalskom laiku) jedna od omiljenijih. Samo nisam siguran da imamo 3 krstena stopera (a da jedan od njih nije Puskaric koji je silom prilika prekomandovan na stopersku poziciju), niti da nasi bocni igraci imaju kapaciteta da igraju u oba pravca 90 minuta. Sto se tice spiceva, njih svakako nemamo pa sa trojicom "priucenih" u napadu valjda to bude delovalo opasnije nego samo s jednim. Ostaje i pitanje koliko su dvojica sposobni drzati sredinu (prvo da vidimo ko nam tu ostaje uopste a ko odlazi), no sa tri stopera iza njih to mozda i ne bude toliko kriticno.

Mi vec jako dugo igramo 4-2-3-1 i na kontru, plasi me kako ce se igraci navici na promenu, pored ovih primedbi koje sam naveo gore, ali u svakom slucaju ako prodje ovo sa novom formacijom ja sam za. :dedica:

U svakom slucaju - videcemo uskoro kad pocne drugi deo sezone...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1270
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Pripreme

Post by MiSmoFKV! »

Stexman wrote:
MiSmoFKV! wrote: Po izvestaju Spremo, najbolji.
Po kom izvestaju? Ja nisam nigde uspeo da nadjem ni sastav ekipe koja je igrala.
http://www.fkvojvodina.rs/2017/01/vosa- ... -sutjeske/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina: Kordić (od 46. Perić) – Lakićević (od 46. Andrejević), Planić (od 46. F. Babić), Puškarić (od 46. Bureković) – S. Babić (od 46. Lazarević), Jovančić (od 46. Vukasović), Zličić (od 46. Jović), Antić – Malbašić (od 46. Iloski), Knežević (od 46. Stamenić), Trujić (od 46. Spremo).
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Pripreme

Post by Ken mahniti »

MiSmoFKV! wrote:
Stexman wrote:
MiSmoFKV! wrote: Po izvestaju Spremo, najbolji.
Po kom izvestaju? Ja nisam nigde uspeo da nadjem ni sastav ekipe koja je igrala.
http://www.fkvojvodina.rs/2017/01/vosa- ... -sutjeske/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina: Kordić (od 46. Perić) – Lakićević (od 46. Andrejević), Planić (od 46. F. Babić), Puškarić (od 46. Bureković) – S. Babić (od 46. Lazarević), Jovančić (od 46. Vukasović), Zličić (od 46. Jović), Antić – Malbašić (od 46. Iloski), Knežević (od 46. Stamenić), Trujić (od 46. Spremo).
hehehe,ja po ovom izveštaju stvarno ne bih mogao da izvučem da je neko bio najbolji :mrgreen:
Post Reply