Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Karlsson wrote:Treba uzeti u obzir i da te pripremne utakmice blizanaca prati više hiljada ljudi. Naše bi pratilo 300 ljudi u vrh glave i to ako nam se baš posreći. Možda ljudi u Klubu to znaju i zbog toga ne žele da pokreću nešto takvo.

Za početak ja bih bio zadovoljan i snimkom, a kao što neko reče za tako nešto nije uopšte potreban veliki novac. Volja je najbitnija.
Ne zaboravi da bi tu utakmicu gledali i ljudi koji prate protivnički klub. Protiv Slovana je bilo konstantno oko 400 gledalaca, a mi koji navijamo za Vošu smo jedva i saznali da će biti prenosa.
Da se na vreme najavi, skromno izreklamira ovde na forumu i na sajtu (to bi preneli i mediji), ubeđen sam da bi svaku utakmicu, posebno sa timovima poput Maribora, gledalo bar 1000 ljudi. :mafia:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2049
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Pripreme

Post by churguzijanac »

Nego ko nam je sledeci protivnik na pripremama I kad pocinje mec?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

churguzijanac wrote:Nego ko nam je sledeci protivnik na pripremama I kad pocinje mec?
Maribor bi trebalo da je sledeci protivnik, sutra. Ne znam u koliko sati pocinje. Navodno bi trebalo da se igra 2 poluvremena po 60 minuta.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Pripreme

Post by ŠoneVoša »

Radoye wrote:
churguzijanac wrote:Nego ko nam je sledeci protivnik na pripremama I kad pocinje mec?
Maribor bi trebalo da je sledeci protivnik, sutra. Ne znam u koliko sati pocinje. Navodno bi trebalo da se igra 2 poluvremena po 60 minuta.
Mislim da igramo sa Mariborom sutra od 13.00 casova. Moram jos jednom da proverim. Ovi iz marketinga i PR su nesposobni. Ne mogu ni vreme utakmice da napisu a kamoli da obezbede prenos utakmice. Pa mi nemamo ni ozbiljan Jutjub kanal gde bi bio video izvestaj sa svih meceva, a fotografa nisu ni poveli na pripreme. Plus sajt nam lici kao da igramo u trecoj ligi...
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Pripreme

Post by ŠoneVoša »

Butasport piše da je sutra utakmica od 17.00 časova po turskom odnosno 15.00 časova po našem vremenu.
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: Pripreme

Post by Novosacki Garisha »

lazarr wrote:Snimanje i prenošenje utakmica.....??? Suviše je to velik zalogaj za naš klub.... Oni nisu sposobni ni na mail da odgovore. Neki dan sam pitao da li još može da se uzme pretplatna karta ali možda eventualno polugodišnja ulaznica i nisam dobio odgovor. Posle niza godina nisam ove sezone želeo da je kupim iz bojkota prema upravi. Sad sam dobio neku (lažnu) nadu da može biti bolje pa sam hteo da obnovim tradiciju. Ali, odgovora nema....
Са клупског сајта:

Сезонске улазнице ФК Војводина за сезону 2017/18. продају се у просторијама клуба на западној трибини стадиона “Карађорђе” и то сваког радног дана између 10 и 15 часова.

У односу на прошлу сезону, фудбалски клуб Војводина је за своје навијаче омогућио куповину сезонских улазница по још нижим ценама, па ће се тако сезонске карте продавати по ценама 2.000 (запад), 1.200 (исток) и 1.000 динара (север).

Власницима сезонских улазница биће омогућен улазак на све утакмице ФК Војводина у Супер лиги и Купу Србије на “Карађорђу” до краја сезоне.
You can not stop us!
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Pripreme

Post by PelezinhoFkv »

"Аврамовски без утакмица у Турској, Радовановић лакше повређен"

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 30-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Pripreme

Post by ŠoneVoša »

Butasport izbacio link za Maribor. Utakmica je od 15.00 časova.

http://www.butasport.rs/fudbal/vojvodin ... ve-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Pripreme

Post by newnowapv »

Nisam video gol, ali sam video sta je Mihajlovic promasio... :shock: :shock:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Pripreme

Post by AntonioKasano »

Da li se mozda zna ko je doveo drvo od Mihajlovica i ko ga gura toliko iako momak nema blage veze sa fudbalom niti deluje kao sportista uopste
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Od 5. minuta vodimo 1:0 autogolom mladog Žana Kolmaniča posle centaršuta Lakićevića. Mnogo smo bolji nego protiv Slovana, sada smo bar imali 2-3 pokušaja u prvih 20 minuta.

Svako poluvreme trajaće po 60 minuta, a evo još jednom linka:
https://youtu.be/5N8V-xA9Tjc" onclick="window.open(this.href);return false;
Cane
Posts: 1036
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Pripreme

Post by Cane »

Dobismo ovu prvu četvrtinu 8) videćemo kako će biti dalje i s drugim postavama. Za sada utisak da se malo popravljamo. Borbenost i zalaganje na nivou, ostalo već tako tako.
Golmani nam prave nedopustivo mnogo grešaka u predaji lopte, prečesto to izgleda panično.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9729
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

igramo bez dva profesionalna igraca (vezni i napadac) i rekao bih da se odlicno drzimo,mnogo bolje nego pre dva dana
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Pripreme

Post by Radoye »

Jel' se to meni samo cini ili mnogo vise forsiramo bokove nego ranije? Pre nam je igra uglavnom isla kroz sredinu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Pripreme

Post by Beonic »

Kako je objasnio komentator, odva dva poluvremena od 60 minuta se gledaju kao dve utakmice, kojima poluvremena traju 30 minuta.

Znači prvu smo dobili 1:0.

Oni su u drugoj izašli sa nešto zvučnijom postavom, dok smo mi sa druge strane izažli sa više rezervista, ajde sada da vidimo kako ćemo stojati na terenu.
Post Reply