Ponuda za Zvezdine i Partizanove igrace - pobeda ili poraz?

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9735
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Ponuda za Zvezdine i Partizanove igrace - pobeda ili poraz?

Post by Voja »

Svedoci smo svega sto se desavalo po zavrsetku sezone,basnoslovnih i gromoglasno najavljivanih ponuda igracima zvezde i partizana.Zanima me vase misljenje posle svega.Gledajuci akciju sa vise aspekata i iz vise uglova (tipa marketingski potez isl.),da li nam je ta akcija uopste bila potrebna,da li je uspela ili smo doziveli potop'Da li smo tom akcijom stali rame uz rame sa beogradskim klubovima,ili smo (izjave njihovih igraca koji redom ne zele u Vosu,jer je mali klub) vraceni jos 5 koraka unazad?Kako vi gledate na sve to?Nisu li nas igraci beogradskih ekipa koji iole vrede na trzistu omalovazili i cak ni u razmatranje uzeli ponude.Igraci koji trazezadnji voz mi nisu interesantni u ovom slucaju,jer zna se na koji nacin oni razmisljaju... dosta nam je Lukica,Puaca isl.... koliko smo mi u ovom trenutku "veliki klub"?Koje to vrednosti ima nas klub kad se kapiten odlucuje da predje u Partizan koji je u rasulu?Da je Zvezda u pitanju,pa da i razumem,sportski motivi isl,ali..... izvolite,da cujemo vase stavove:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Pa naravno da je poraz,jer mi nijednog igraca nismo doveli iz ova dva kluba.Treba malo staviti prst na celo,ja sam veoma razocaran dogadjanjima po zavrsetku sezone :!:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Post by Nikola »

Mislim da smo trebali da nastavimo svojim putem...Onako smekerski kako je to nasa Vosa uvek i cinila!Zasto bi se mi stavljali u isti kos sa vestackim tvorevinama!?Nuditi milione za medijski "nappumpane" igrace, a ne ponuditi ugovor coveku koji je svaku utakmicu odigrao srcem za nas pola beli, pola crveni dres!Primarni cilj treba da bude ocuvanje NASE DECE...Kacara,Smiljanica,Aleksica,Vukobratovica,Medojevica,Topcagica...A ne dovodjenje Nadja(isluzene rage)Kralja(vecitog talenta)Cirkovica(atleticara)Rnica(promasio profesiju)Marinkovica(novi Simon)El tady(najavljen kao zvezdin Robinjo)Raskovic,Basta,Pantic...

Mislim da ce dalja sudbina Pekarica pokazati da li je ovo pobeda ili poraz!Ako kapiten ostane Bata ce potvrditi svoju velicinu i snagu kluba,ali ako ode onda ce se izgubiti u sopstvenom lavirintu :!:
User avatar
021
Posts: 857
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Definitivno PORAZ, iz više razloga. Prvo, svi smo svesni da je to bio pre svega marketinški potez. Međutim, cela priča je ostala prilično neispraćena od strane medija, mnogi čak to nisu ni objavili, znamo svi zašto. Drugo, možda i najvažnije, došli smo u apsurdnu situaciju. Predsednik je tvrdio da može isplatiti milione u sekundama za igrača koji ne vredi ni blizu toliko, a s druge strane Davidov odlazi bez postignutog dogovora, a možda i Pekarić. Sasvim je logično da se sada nameću neka neprijatna pitanja u vezi toga.
Igrali smo tuđu igru, a takve stvari nisu za našu Vojvodinu. Ne trebaju nama medijske bombe kada smo svesni da ćemo na tom planu uvek biti u senci. U glavi mi je jedan Turijin post u vezi ovoga, mislim da je napisao da se igramo sa vatrom. E, pa opekli smo se.
Naravno, nije sve negativno. Činjenica je da se o nama sve više priča, da je ovo koliko-toliko uzburkalo javnost, a svaki publicitet je dobar. Treba i dalje nastaviti, samo sa malo drugačijim pristupom. Nama treba pravi marketing, a prodaja magle i blefiranje tu ne spadaju.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

da li je pobeda ili poraz saznacemo vremenom. rat jos traje... jos uvek se batrgamo a pekarin odlazak bi bio prvi poraz,prva izgubljena bitka.
sto se tice omalozavanja kluba od ponekih bg shabana od njih vise nisam ni ocekivao i ne zelim ni da komentarisem.
ali evidentno je jedno: pokusavamo preko noci da igramo na veliko. vojvodina je bila veliki klub ali sada na nasu zalost to vise nije iako ima sve predispozicije za come back. nasa vosa je u krizi godinama (do ove sezone) i posle jedne i te kako uspesne sezone pokusavamo da preskocimo par stepenica. sto je brzo to je i kuso. sve mi se vise cini da nemamo ama bas nikakav plan i da zivimo haoticno iz dana u dan. a to je problem.
neko rece "smekerski" kako smo umeli i to je ono sto nam fali. mi,nase,vojvodina,pola belo pola crveno i pod tim mislim na sve (nacin rada, organizacija, igra, sve)

pozz svima iz u malo nam zlatne holandije i koliko mi se cini sa lica mesta kahriman je odusevio mnoge
...ti si nasa prva ljubav...
Cika_toma

Post by Cika_toma »

meni licno se to cini kao jako, jako smekerski potez Bate, koji je pokazao da Vosa vise nije mali klub.

Sto se Pekarica tice, bio sam 90% siguran da nece u Partizan, a kada je Mondo napisao da ipak hoce, sada sam 99% siguran da od tog transfera nema nista. Zivi bili, pa videli.

A prelazni rok jos traje - videcemo hoce li neko iz vecitih u Novi Sad...

Zapravo, nije cak ni bitno hoce li neko njihov doci kod nas. Bitno je hoce li neko nas otici kod njih - a nece.
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

[quote="Cika_toma"]meni licno se to cini kao jako, jako smekerski potez Bate, koji je pokazao da Vosa vise nije mali klub.quote]

meni ne,jer je to pucanje u prazno. malo se dobija. po meni bi monogo vec medijska pompa bila ako bi sutra procitao vest: mlade snage tosic i pavlovic u vojvodini nego iskustvo na karadjodju:nadj i kralj potpisali ili ne daj boze cirkovic. ja jos uvek ne mogu da verujem da covek sa iole mozga moze da ode u partizan s obzirom na stanje u kom se on nalazi jer bi mi logicnije bilo da ode i u mrtvu ofku u ovom momentu (mislim i na pekaru i na tosica). jednostavno,nama je potrebnija zdrava sredina nego prazna prepucavanja po stampi. a da li je mali ili veliki klub pokazace vreme. ja sam optimistican ali i svestan da jedna sezona nije merilo i da vojvodina tek treba da ostvari dobre rezultate. vojvodina dugo nije imala kontinuitet dobrih rezultata a to je ono sto najpre cini klub velikim.
...ti si nasa prva ljubav...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Znate li kolko mi je ljudi koji nemaju veze sa fudbalom spomenulo ponudu za Bastu? Videti Nadja u crveno belom dresu bio bi zanimljiv prizor. No ja licno na ovo gledam kao na marketing i kako ga mi koristimo mogu i drugi (primer Pekaric ili izjave nekih igraca bg klubova tipa ma kakva Vojvodina). Videti svakodnevno pozitivne vesti o Vojvodini u raznim medijima svakako prija i podize rejting kluba, zatim nas malo spuste i to je to. Nadam se da cemo u tom medijskom ratu izaci makar malo u plusu. Odlazak Pekarica u partizan za mene licno bio bi jako bolan i razbio bi mi nadanja koja gajim u zadnjih par meseci.

i mali off

ovo
Cika_toma wrote: Inace, ne znam kako ce ovo sad proci ovde, ali privatno navijam za Partizan, premda mi je Vojvodina bliska srcu, ipak sam Novosadjanin.
i sad ovo
Cika_toma wrote: Zapravo, nije cak ni bitno hoce li neko njihov doci kod nas. Bitno je hoce li neko nas otici kod njih - a nece.
neka lepa promena :?: :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8858
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Nikola wrote:Mislim da ce dalja sudbina Pekarica pokazati da li je ovo pobeda ili poraz!Ako kapiten ostane Bata ce potvrditi svoju velicinu i snagu kluba,ali ako ode onda ce se izgubiti u sopstvenom lavirintu :!:
E to je otprilike to.

Sto se tice ponuda cergarima i groblju, to i nije bila losa ideja da se pokaze da i mi mozemo njima da rovarimo kao sto oni svima rovare. Naci igraca koji je nezadovoljan parama koje dobija pa mu ponuditi vece pare cisto da se izvrsi pritisak. Pa se onda plati malo nekom novinaru da pusti pricu kako eto mladi partizanovac ili zvezdas izjavljuje da mu je oduvek bila potajna zelja da zaigra u klubu sa tako bogatom tradicijom kao Vojvodina, ili vec neka takva fora (svejedno da li je ovaj to stvsrno rekao ili nije)... Tako se destabilizuje protivnik, ubacuje se crv sumnje ne samo u igraca koji je meta nego i u ceo ostali tim.

Samo sto je problem sto se na ovakav nacin treba napadati najbolji i najperspektivniji deo protivnickog (umalo napisah neprijateljskog :lol: ) tima, a ne matore drtine na samom zavrsetku karijere.

(Doduse vec sam rekao da bi Nadj jos i mogao da koristi da donese iskustvo ekipi za Evropu; ali Kralj nam ne treba ni pod razno).

Moja ocena je da smo u ovom odmeravanju snaga postigli nesto malo - to je da smo beogradskima stavili do znanja da imamo ozbiljne namere. Sto se tice cigana oni su nas 'ladno iskulirali (poen za njih) dok su grobari zagrizli udicu (poen za nas). Vec sama cinjenica da neki od igraca patlidzana razmatraju ideju da predju u Vojvodinu, makar do transfera i ne dodje, je nesto sto se do pre godinu dana nije moglo ni zamisliti. Tu bi se video novi odnos snaga - cigani su mozda jos uvek prejaki, ali sa grobarima vec mozemo ravnopravno da se nosimo.

A koji ce biti konacni rezultat videcemo, zavisi kuda ce Pekara da ode. Ako ode u BG - ispusili smo. Ako ostane ili ode napolje - onda se ova Batina ujdurma bogami isplatila...

Nego mene nesto drugo zdravo mlogo jedi ovi zadnji dana, a to su dresovi braco moja draga...
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

[quote="Radoye"]
Nego mene nesto drugo zdravo mlogo jedi ovi zadnji dana, a to su dresovi braco moja draga...[/quote]

to nas sve mlogo jede :evil: :?: :evil: :?:
...ti si nasa prva ljubav...
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

lesa wrote:
Radoye wrote: Nego mene nesto drugo zdravo mlogo jedi ovi zadnji dana, a to su dresovi braco moja draga...
to nas sve mlogo jede :evil: :?: :evil: :?:
" Dečko je pun zmajova! "
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Cause wrote:
lesa wrote:
Radoye wrote: Nego mene nesto drugo zdravo mlogo jedi ovi zadnji dana, a to su dresovi braco moja draga...
to nas sve mlogo jede :evil: :?: :evil: :?:
Cika_toma

Post by Cika_toma »

[quote=":)

ovo
Cika_toma wrote: Inace, ne znam kako ce ovo sad proci ovde, ali privatno navijam za Partizan, premda mi je Vojvodina bliska srcu, ipak sam Novosadjanin.
i sad ovo
Cika_toma wrote: Zapravo, nije cak ni bitno hoce li neko njihov doci kod nas. Bitno je hoce li neko nas otici kod njih - a nece.
neka lepa promena :?: :wink:[/quote]

ne, nikako ne napustam brod koji tone. Do kraja uz Partizan. Ali, kao sto stoji, kao rodjenom Novosadjaninu, Vojvodina mi je uvek bliska srcu, pa se i ovakve izjave omaknu :) premda ko zna, mozda me i prevaspitate ovde :))
Locked