Novi dresevi

Da li vam se svidjaju novi dresovi

Poll ended at Sun Jul 08, 2007 3:53 pm

Da
0
No votes
Ne
29
100%
 
Total votes: 29

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Novi dresevi

Post by van der iV a.k.a Totti »

Kakve su ovo gluposti??Kome smeta naše pola crveno-pola belo??Da menjamo pesme i svih 90 godina tradicije zato što je nekom Špancu(ili našem)tako dunulo.Lično sam jako protiv ovih dreseva i ne pada mi na pamet da kupim bilo koji od ova tri.I zašto su treći dresevi potpuno identični Seviljinim??VOJVODINA NIJE KLUB OD JUČE DA SVAKO MOŽE DA RADI SA NJOM ŠTA HOĆE!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

SAMO:
POLA BELA- POLA CRVENA :!:
VRATITE NAM NAAI! (kad vidim ovaj dres za domaći teren, sve im opraštam)
Ne prodaje se BREND za 150 hiljada novaca.Il nek Španci prave naše dreseve ili raskid.Pa, zar ovakav klub da kupuje opremu na buvljaku.Ako imamo novaca za Bastu i kompaniju, valjda imamo za NAŠE dreseve.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Turija wrote:SAMO:
POLA BELA- POLA CRVENA :!:
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:SAMO:
POLA BELA- POLA CRVENA :!:
VRATITE NAM NAAI! (kad vidim ovaj dres za domaći teren, sve im opraštam)
Ne prodaje se BREND za 150 hiljada novaca.Il nek Španci prave naše dreseve ili raskid.Pa, zar ovakav klub da kupuje opremu na buvljaku.
8)
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ne mogu da verujem, uvek neko sranje... Ovo je ravno katastrofi!
Prva asocijacija na Vošu su crveno-beli dresovi. Treba biti žešći bolid i odbaciti skoro čitav vek tradicije zarad bednih 150.000. Baš bih voleo da vidim taj ugovor i da li je u njemu precizirano kakvi će biti dresovi. Ma, ipak je to suviše ozbiljna marka da nisu u stanju da oboje dres POLA BELO POLA CRVENO. Rešiće se ovaj problem sigurno, ovako nešto jednostavno ne može proći. U suprotnom ima da odgovara tehnički direktor! :evil:

P.S. Nešto razmišljam-na sajtu Jome se može pronaći više varijanti dresova, možda se naš sjajni webmaster (koji ažurira sajt jednom u 2 meseca) malo igrao i samoinicijativno odabrao te dresove, čisto kao moguće rešenje :?:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Jel se ovo neko zjbv sa nama?!?!? Ne znam sta pise u ugovoru ali moras biti konj da bi pristao na ovakve dresove!
Ako se ne varam OFK je s njima potpisao ugovor i njima su dali neke SH dresove pa su oni rekli kakve hoce tojest prugaste belo nebesko-plave.
Ipak se nadam da ce sve biti na kraju ok.
A ako ne ,protest i to zestok!!! Ko ima pravo na takvu odluku da menja dizajn dresa tako duge tradicije??

ps imali smo mi i ranije dresove stranih proizvodjaca ali su uvek bili pola belo a pola crveno!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ovo je katastrofa. Gospode pomozi im, neznaju sta rade...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Turija wrote:SAMO:
POLA BELA- POLA CRVENA :!:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Pa sta drugo ocekivati od brkatog Rabrena. Cim je video da ovi nude ugovor od $150.000, samo je zinuo i pitao gde da sarne :oops: A o detaljima ugovora, sta oni nude i sve ostalo, nije ga ni zanimalo...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

:oops:
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ovo sa novim dresevima postaje veoma ozbiljna stvar.Ozbiljnija od prelaznog roka.Ne sme se, nipošto, dozvoliti da se na mala vrata proguraju tuđi dresevi za naš teren.Ako se to dogodi, onda to više nije moja Vojvodina.Ja gaženju TRADICIJE, sigurno, neću prisustvovati.
Hoćemo li sutra za 300 hiljada promeniti, grb, ime?Sa mojim osećanjima ne može niko trgovati.(Kad je jedanput menjano ime kluba Gospodin Kosta Hadži je otprilike rekao: osnovaćemo novi klub i zvaće se Vojvodina.Ne zadugo klubu je vraćeno staro ime).Ja ću radije biti navijač kluba kojeg više nema, nego prodati Veru za večeru.
Klub se mora opredeliti i biti jasan, kao i navijači.Za stvari koje ruše temelje FK Vojvodine, nema pogađanja.Ako jedna ,,renomirana,, firma ne može da napravi dres za naš Klub, onda i dalje igramo u NAAI.Ili, igramo u dresevima firme koja to može da uradi.
TAČKA :!: (bez trunke dileme).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Turija je sve rekao.

p.s DAvidov otisao,a da ga niko nije ni pitao da li bi ostao. Da li je Bata znavao za ovo? Ja mislim da nije... :oops:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

slavko085 wrote:Turija je sve rekao.

p.s DAvidov otisao,a da ga niko nije ni pitao da li bi ostao. Da li je Bata znavao za ovo? Ja mislim da nije... :oops:
A zasto Bata ne bi znao za ovo? A i za dresove?
Necu ovde da pljujem, niti da hvalim doticnog, ali ne razumem pisanje mnogih ovde na forumu. Prozivate Rabrena za dresove, a kao ne znate ko je vratio Rabrena (kada ga je Djumi oterao).
I sta ako Davidov ne ode u neki inostrani klub (i uzme dobru lovu), vec zavrsi u nekom Cacku, Ofki, Bezaniji. Ko ce biti kriv? Jotan ekonom?
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

mile bronx wrote:
slavko085 wrote:Turija je sve rekao.

p.s DAvidov otisao,a da ga niko nije ni pitao da li bi ostao. Da li je Bata znavao za ovo? Ja mislim da nije... :oops:
A zasto Bata ne bi znao za ovo? A i za dresove?
Necu ovde da pljujem, niti da hvalim doticnog, ali ne razumem pisanje mnogih ovde na forumu. Prozivate Rabrena za dresove, a kao ne znate ko je vratio Rabrena (kada ga je Djumi oterao).
I sta ako Davidov ne ode u neki inostrani klub (i uzme dobru lovu), vec zavrsi u nekom Cacku, Ofki, Bezaniji. Ko ce biti kriv? Jotan ekonom?

U pravu si. Verovatno su kritike na račun brkatog stvorenja usledile zbog činjenice što je upravo on potpisao taj famozni ugovor, ali to nikako ne umanjuje Batinu odgovornost. Naprotiv. Posle Batinog dolaska u klub, svi smo se ponadali da ćemo videti leđa Cvetku i Rabrenu. Međutim, desilo se upravo suprotno. Zbog čega, ja lično ne znam (možda neko ima više informacija o tome), ali je činjenica da je za te ljude vezan period najveće krize u istoriji FKV, i mnoge druge negativne stvari, a da su obojica sada na najvišim funkcijama u klubu. Bata jeste uradio puno, ali ne smemo dolaziti u situaciju da od njega pravimo Boga i da žmurimo na neke stvari.
Danas su to dresovi, a sutra - ko zna...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Turija wrote:Ja ću radije biti navijač kluba kojeg više nema, nego prodati Veru za večeru.
Klub se mora opredeliti i biti jasan, kao i navijači.Za stvari koje ruše temelje FK Vojvodine, nema pogađanja.Ako jedna ,,renomirana,, firma ne može da napravi dres za naš Klub, onda i dalje igramo u NAAI.Ili, igramo u dresevima firme koja to može da uradi.
TAČKA :!: (bez trunke dileme).
:!:
Šta više reći osim ovoga. Gospodo iz kluba, na vama je sledeći potez, nadam se pametan i dostojan FK Vojvodine.
Locked