RK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

Pobedili smo sinoc slovacki Tatran, najvise zahvaljujuci golmanu Verkicu, koji je odbranio vise suteva, nego sto je primio golova i na samom kraju meca nam spasao pobedu od 1 razlike.
Mnogo gresaka smo pravili, ali ovom pobedom bicemo najmanje 4-ti, a pod srecnim okolnostima mozemo biti i drugi, sto bi bilo fantasticno.
Nikako da skockamo ekipu koja se imati tecnu igru, bez velikih gresaka i oscilacija.
Imamo par dobrih igraca, vrlo perspektivnog mladog Nikolica i Tomica ali santamo u organizaciji napada. Tu se mucimo i gresimo.
U svakom slucaju:
Bravo, momci :!:
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: RK Vojvodina

Post by torrente »

dobijen Partizan juce
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

Vise od 2 godine bez posta na topiku novosadskog sampiona, samo govori da nema Vojvodine, ni u jednom sportu, ako je nema znacajnije prisutne u Evropi.
Rukometasi jesu tamo, ali kao autsajderi i za balkanske okvire.

Sve to samo govori koliko je Novi Sad postao sportska provincija, tj. jedna velika spavaonica bez kvalitetnog sadrzaja.
Grad drzi jedino IT sektor, u neku ruku, sire prepoznatljivim.
Premalo za velicinu grada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: RK Vojvodina

Post by torrente »

Druže to ja i govorim i pisem na temi Košarke,nemoguće da toliki grad i da u mesto koje isto radi kao i Bg,tj.centralizuje sve u pokrajini i kojem svi gravitiraju,nema kosarkaski klub ekvivalent gradu,a ima milion skola klosarke...
malo promasena tema jer smo u odeljku rukometa,ali...
poenta je bitna !
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: RK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Nakon skoro 7 godina (10 poraza zaredom) pobeda nad ekipom Vardara. Ekipi Vardara je falilo cak deset igraca ali ni to ne bi trebalo da umanjuje nasu pobedu.
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: RK Vojvodina

Post by torrente »

cestitke ekipi na pobedi velikog Vardara!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

U svakom slucaju, cestitka za pobedu. :cheers:

PS
Vardar je napustio ruski biznismen i glavni finasijer RK i FK.
FK Vardar se grcevito bori za opstanak u Prvoj makedonskoj ligi, posle njegovog odlaska.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: RK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Cestitke Rukometasima na devetoj tituli. Postali smo prva ekipa iz Srbije koja je osvojila osam titula zaredom. :cheers:
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: RK Vojvodina

Post by ssnigd »

Cestitke rukometasima! :thankyou:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: RK Vojvodina

Post by Turija »

ssnigd wrote:Cestitke rukometasima! :thankyou:
Pridruzujem se. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: RK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Честитам,свака вам част.Мислим да растемо као клуб,раније смо у Сеха лиги били топовско месо,а данас играмо плеј оф.Надам се ускоро и кораку са Европом.Честитке Ројевићу, играчима,Ђукићу и Јефтићу.
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: RK Vojvodina

Post by Go west »

vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: RK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

Да ли неко преноси Шафхаузен и Војводину.
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: RK Vojvodina

Post by fare »

Mogli bi nekada naši fudbaleri da odu da odgledaju utakmicu naših rukometaša da vide kako se bori za svoj klub. Gubili su 3 razlike u Kragujevcu ali nisu odustajali ginuli su na terenu, Radnički je imao penal 25 sekundi do kraja pri rezultatu 20:20 golman odbranio mi dajemo gol 5 sekundi do kraja Radnički ima još jednu kontru za izjednačenje i golman ponovo brani a onda neopisivo slavlje skakanje u publiku kao da su titulu osvojili, a moram pohvaliti imali smo i veliku podršku naših navijača još jednom svaka vam čast momci :thankyou:
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: RK Vojvodina

Post by fare »

Evo polako počeli i rukometaši da štekću izgubili finale kupa od Metaloplastike.
Post Reply