Kup UEFA - sezona 2007/08

Locked
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Jan wrote:Da li je danas i promocija JOMA dresova ?!

crveni ili
CRVENO BELI ?
Jeste,danas je promocija JOMA dreseva. Ali,u Zurnalu pise da,posto gosti nastupaju u beloj opremi, mi nastupamo u plavoj.....
:shock: :shock: :shock: :oops: :roll: :twisted:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

O, Boze, oprosti im, ne znaju sta cine... :roll:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

5:2 final?
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Brane wrote:5:2 final?
5:1 8)
Despotovic hat-trick,Djuric,Kacar.
Sudija lopov.
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8848
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Bravo Ranko, samo napred!
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Gorak ukus pobede. Kao kada sam jeo kretoš na slavi u Nadalju. Kao slatkiš a nije.
Sve se čini da je OK jer je rezultat mnogo ubedljiv kao i naš pojedinačni kvalitet. Igrom nisam zadovoljan jer se sve svodilo na pojedinačno probijanje zadnje linije,tačnije pretrčavanje, u završnom pasu a to kod ozbiljnijih ekipa neće ići tako lako. Odbrana nije bila na visokom zadatku svo vreme (na početku, 33min i 48min) kada je protivnik promašio nepromašivo.
Sada kažem : Oprez!
Sankcionisati greške koje nas mogu skupo koštati i konačno naći neku igru.

Leo nije bio na visini zadatka ali ono što mi se sviđa kod njega je što nesebično deli lopte bokovima a to napad čini brzim, nema onog davljenja. Mora popraviti igru i to drastično-ako je to uopšte moguće. (Ako se na njega računa kao zamena za Davida)
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

sve, sve ,sve je bilo donekle na nivou...
al' novosadski "plavi" mi nekako neide !

Jel' to ta slast ili gorcina ?!
VOŠA ZAUVEK !!!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Izmene su i juce,po ko zna koji put,bie katastrofalne:Buac iako najgori,odigra celu,Leo izasao kasno,usao Sarac :shock: .A da ne govorim o tome kako posle svake izmene bar 2 igraca menjaju poziciju :roll: ....
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Cika_toma

Post by Cika_toma »

mislim da je to sasvim u redu, jer treba eksperimentisati i uigravati, probati nove stvare i varijante upravo u ovakvim duelima, pogotovo kada je pobednik poznat...

ali, opet, videcemo :)
Kikinda-
Posts: 6
Joined: Thu Jul 19, 2007 4:44 pm
Location: Kikinda

Post by Kikinda- »

Ja sam zadovoljan!Ovo je prva zvanicna utakmica, ekipa je jos u fazi priprema, i mislim da cemo ponovo imati mocan tim!Vreme je bilo tesko za igru i treba naci motiv za igranje protiv ovakve ekipe...
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

ps Dresovi užas!
" Dečko je pun zmajova! "
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Cause wrote:ps Dresovi užas!
8)
Ajd' još, na kraju krajeva i da smo igrali na strani sa tim dresevima, ali kod kuće :oops:

Moram da priznam da je rezultat bolji od onoga kojeg sam očekivao.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm wrote:
Cause wrote:ps Dresovi užas!
8)
Ajd' još, na kraju krajeva i da smo igrali na strani sa tim dresevima, ali kod kuće :oops:

Moram da priznam da je rezultat bolji od onoga kojeg sam očekivao.
Posle rezultata 5:1 nije logično reći da si nezadovoljan viđenom predstavom.
Međutim, jesam zadovoljan rezultatom, zalaganjem i navijanjem, ali sve ostalo je daleko od ružičastog i ne treba da ostane pokriveno sa tih 5:1.
Prvo sam iznenađen kada sam video Kačara na klupi, a Kahrimana na golu.Istina, Rajevac je obećao da će dati prednost igračima koji su prošli celokupne pripreme.Ali, šta ovo znači?Kahriman ispred Kačara?Za Kačara važi Odluka, a za Kahrimana ne važi.E, to kod mene ne može proći, pa makar Kapelo izdiktirao takvu startnu jedanaestoricu Vojvodine.A, tek kako je branio? Sreća njegova što su Maltežani promašili te šanse iz peterca, kada je on bio skamenjeni posmatrač. Inače, bio bi debelo prozivan.
Drugo, isto pitanje, samo drugo ime u njemu. Otkud,, rasklopljeni,, Šarac, pre Stevanovića u 18? Mladi reprezentativac je odličan i perspektivan igrač sredine terena, a matori Šarac se naočigled protežira.Vidi se to iz aviona.Bruka. Van svake pameti.U ove 2 utakmice meni je potpuno jasna slika njegovih mogućnosti.Smešan je i žalostan.Zašto onda on na teren PRE SMILJANIĆA?
Leo?
Više bih o toj poziciji, nego o Leovoj partiji.Mi vrlo brzo moramo rešiti šta hoćemo i kome da dodelimo to mesto u timu.Novokupljenom igraču ili praviti igrača od nekog našeg deteta ( za tu ulogu)?Ne može na ključnom mestu igrati neko ko nije spreman da izdrži u visokom ritmu, bar 70 minuta meča.
Da li ponovo žrtvovati Kačara ili Popovića (Pop je danas tehnički i u svim drugim elementima naš najjači igrač i najpre i najbolje bi to odigrao).Međutim, pošto su obojica postali ODLIČNI na svojim pozicijama, mislim da je šteta.
Ja bih, ipak na tom mestu, probao STEVANOVIĆA.I, od njega pravio igrača tog profila.Čovek, po kvalitetu, ima mesto u timu, a nema ga ni u 18.Da li nekog, osim mene, početak Stevanovićeve Vošine priče podseća na Despotovićev put po trnju?
Koliko sam potrošio postova, godina i živaca da dokažem da je DESPOTU MESTO U PRVIH 11, A KOME NIJE (VUKELJA I MARKO)?Da li, opet, treba da prođu godine dokazujući to isto za Brkića, Kesića, Stevanovića, Drakulića (sigurno je korisniji i opasniji u tandemu sa Despotom od Stojčeva)?
Da li opet treba da nam se dogodi prošlogodišnja jesen, kako bi se, tek na kraju nje i u proleće urazumili i odstupili od tvrdoglavog inata ili nečijeg interesa?Zar opet treba probati 27 igrača u Prvom timu, da bi se izabralo 11 najboljih.A, sve to posle godinu dana zajedničkog rada?
Ta pitanja i brigu, otvorila je ova utakmica sa Hiberniansom.Inače, rezultat je daleko bolji od igre, koju na protivničkoj polovini, uopšte, nemamo.Napred nas čupa samo Despot.Jako, jako tanko.Šta kad ga udvoje i zatvore?Kako stići do gola? A, primićemo ga lako, pogotovo kako nam sada duva promaja u 16m.No, mislim da ćemo nju brzo iskoreniti, kad se ponovo ,,uhvate,, Pekarić i Đurić.Ali, da bi to funkcionisalo bolje nego prošle godine, njih dvojica moraju iza sebe imati mnogo jaču zaleđinu na našem golu.
Ono što smo već trebali uraditi je prodaja Kahrimana.Neshvatljivo je držati 3 mlada reprezentativca, od kojih će samo 1 na teren. Drugi na klupu, a treći na tribine.Ovakva situacija je za ČISTU JEDINICU, pre svega onima koji vode brigu o timu, a svakako i onima zaduženim za plan i strategiju Kluba (u avgustu se polažu popravni) Zar ne?
PS
Iskreno pozdravaljam povratak Kizita na Stadion.Za sada na tribine, a što pre, voleo bih i na teren.Tamo nam tek nedostaje.
Prolazimo u sledeće kolo, ali onaj Nigerijac može da nam napravi velike probleme (ako dobro ne odreagujemo na toj strani).Brz je i opasan je.Oprez.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Turija, potpuno se slazem sa tobom u svim segmentima, osim u jednom! Naime, radi se o Drakulicu...Mozda gresim, ali meni se taj decko nikako ne dopada...Lopta se od njega odbija kao od drveta, previse se krece u prazno (tj. nikad ne otvori dobro prostor), a i tehnicki mi se cini da nije dovoljno potkovan. S obzirom na visinu, mora mnogo vise da skida visoke lopte i da uvek, kod prodora po boku, bude u srcu 16-erca. To nisam primetio, nekako je uvek bio odsecen.

Ostavljam mogucnost da sam pogresio, vreme ce pokazati. Dobro, momak je tek stigao, mozda mu treba vise vremena za adaptaciju i uigravanje...Nemam pojma...Voleo bih da mi neko kompetentniji (jer ja sam, ipak, fudbalski laik) malo pojasni njegove kvalitete, posto ih sigurno ima, inace ne bi bio u Vojvodini. :?:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Džaba mi kidamo živce kada se to radi planski. Nisu se Stojčev, Šarac i Leo izvlačili iz šešira pa da kažemo:Ej, baš nismo imali sreće. Igrači koji su dovedeni, došli su za DŽ ili za sitnu paru ili ih plaća neko sa strane(menadžer,sponzor...) i prodaće se za malo više. Razumem i to ali da se malo realnije onda priča o nekakvim uspesima i jurišima na titule koje se tako lako izgovaraju. Realna je odbrana trećeg mesta i napad na drugo, što dalje u kupu i to je to. Sa ovakvim timom i ovolikim budžetom je i previše. Kada za igrača koji ti treba, koji je proveren ti nemaš nešto malo para da mu daš a na njegovo mesto guraš duplo lošijeg šta onda očekivati?
" Dečko je pun zmajova! "
Locked