Naš predsednik

Locked
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Samo skrecem paznju. Ne branim ja nikom da kaze sta misli.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Samo jos jedna mala zapazanje. Istrazni ograni su mesecima pratili jednog fudbalskog sudiju ubedjeni da ce on dobiti "pecenje" od naseg predsednika. To je podrayumevalu fizicko pracenjei prisluskivanje telefona i to sve o trosku poreskih obveznika. Evo gledam kroz prozor kako deca kupuju heroinu i normalno ovde milicije nema. Nasoj miliciji moze da pobegne Marko Milosevic, Bogoljub Karic drugima poput Radomana Bozovica ,Nedeljka Sipovca, Ace Bulica ne mogu ni da primirisu .... ali je zato bilo od izuzetne vaznosti napraviti akciju u kojoj bi dolijale sudije koje "navlace" za Vojvodinu! sramotno i tuzno
Ostaje nam da cekamo i da gledamo kako ce raziseri ove drame odluciti kako ce izgledati njen ishod.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

1892 wrote:
Turija wrote: Ja u vezi toga imam da kažem samo par reči.Pre Batinog dolaska Vojvodina je bila davljenik kojem niko nije hteo da pruži ruku (osim Govedarice, spram svojih mogućnosti).Onda je stao jedan crni auto i iz njega izašao jedan čovek i izvukao utopljenika iz reke.Šta za utopljenika znači taj čovek, čak i ako sazna sve najgore o njemu?Da li ga on vidi isto, kao ostali svet sa obale?Ne, za njega je on uvek Spasilac.Ulogu spasioca niko mu ne može oduzeti a da li će se taj utopljenik (Vojvodina) ponovo daviti (sa njim ili bez njega), to niko ne može unapred znati.
Turija svaka cast za ovaj post, usao si u srz i mislim da ovo oslikava sadasnja osecanja i misljenja vecine navijaca...
Nisam zeleo da na ovu temu bilo sta pisem ali ovo Tuirja sto si napisao jeste iskreno razmisljanje.Sticajem okolnosti radio sam u tom "davljeniku" i mislim da veoma dobro znam kako je to.Dolaskom Bate mnogi od golobradih su postali igraci,mnogi od anonimusa su postali treneri , mnogi od baraba su postali sportski radnici.Jednom recju vecini prethodnika je pokazao koliko su bili nesposobni.
Nemislim da je ovo neka ujdurma Beograda ali da neko stoji iza ovoga................... :!:
Razumem i PRIJATELJA i RED FIRM-a ali mislim da ste Vas dvojica veliki nostalgicari i da se to vreme za kojim Vi zalite nazalost nikada vratiti nece.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Djumi, mislim da gresis u poslednjoj konstataciji bar kad sam ja u pitanju. Moj protest je do sada uvek bio uperen samo protiv nepostenja, radnji ispod zita, sicarenja, nedoslednosti, i svake vrste nepravde koja je stetila svima, a ponajvise klubu. Tolerisanje svega gorenavedenog je i dovelo fudbal do onoga gde je sada, a verujem da ne moram u to mnogo da te ubedjujem. E sad, ja ne mislim da je nemoguce da se klubovi dovedu do stanja gde postoji kakva-takva transparentnost, da stvarno kvalitetni igraci dobijaju angazmane, da ne postoji toliko ucena, prljavih zakulisnih igara koje iskrsavaju niotkuda... Moj je stav da tome treba teziti pa i ako se nikad ne ostvari u potpunosti, jer covek u sustini moze samo za svoje postupke biti odgovoran. Nema ovde nikakvog govora o nepovratnoj proslosti, vec o nastojanju da buducnost bude bolja.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nazalost,kako se stvari odvijaju ne pise nam se dobro.Ocigledno da neki ljudi sve rade sa namerom i bojim se da nas klub i Juventus nece vise spajati samo naziv "Stara dama"...s tim sto mi mozemo proci jos gore(treca liga).Kriterijumi su jako strogi,mislim da klub ne treba biti kaznjavan zbog greske pojedinaca!Setimo se da su uz Juve namestali i Milan i Redjina i Lacio,al su kaznjeni "samo"oduzimanjem bodova.E sad javlja se gospon Jankovic sa konstatacijom da nas treba odma slati u "Beton ligu"ko da smo seoski klub.I sad ce liga biti ociscena od mafije!Najveca je ona mafija koja vodi savez... :roll:
Napred Voso!
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

ljudi budimo realni..u velikom smo problemu. :!: pozadina ovoga je mnogo veca i hajka na batu je takva da se ne bira sredstvo ko ce pre i koga ce pre (da li nas ili njega). Nekome se ocigledno neke stvari ne dopadaju. Kako drugacije objasniti to da se psiholoski,dakle putem medija utice na javno mnjenje :!: (Batina je stvar kakvu kucu ima a na TV-u se prvo prikazuje vila,pa on,pa zatvoreni bazen bez ikakvog razloga,osim naravno razloga da se stvori slika "ej vidi kako je bogat,sigurno je neposteno stekao ovo a mi nemamo helb da jedemo,kriv je sigurno")...
Sve ovo uzimajuci u obzir kao i produzenje pritvora,cini mi se da bismo morali glasnije da razmisljamo o fudbalskim stvarima. :roll: :!:
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Pa zasluzili smo... jeste vi svesni da je neko izgubio desetine miliona evra jer mi nismo hteli kacara u zvezdu da damo i da oni preprodaju nego smo morali mi...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Keva wrote:Pa zasluzili smo... jeste vi svesni da je neko izgubio desetine miliona evra jer mi nismo hteli kacara u zvezdu da damo i da oni preprodaju nego smo morali mi...
Kazi jasno i glasno, Gazda Misko, a ne "neko". Vlasnik 62% svega u Srbiji, ukljucujuci i gace sa vasih dupeta.

Mislite li da ce dlaka sa glave da mu pofali u celoj ovoj prici? Da ima ko sme na njega?

Zato se i plasim da ce prica da se zavrsi na Bati i Vojvodini - i resen problem, mafije vise nema, svi sretni i zadovoljni, biznis ide po starom...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Pozajmica, a ne mito
05.02.08. 10:30

Mihajlo Jeknić, naš fudbalski arbitar koji je minule sedmice uhapšen u akciji u kojoj je policija privela i predsednika FK Vojvodina, tvrdi da je novac od Ratka Butorovića uzeo kao - pozajmicu.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Stara Gardo,Sta je bilo na skupstini.Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Stara Garda wrote:Pozajmica, a ne mito
05.02.08. 10:30

Mihajlo Jeknić, naš fudbalski arbitar koji je minule sedmice uhapšen u akciji u kojoj je policija privela i predsednika FK Vojvodina, tvrdi da je novac od Ratka Butorovića uzeo kao - pozajmicu.
E ovaj Jeknic je definitivno idiot.Pa sve i da je to istina bas nasao od Bate da pozajmljuje.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uhapsise i Dzaju i Cvetkovica, ali ne zbog namestanja nego zbog pronevere. Znaci ne smeju da diraju u osinje gnezdo, jer zbog ovoga se ne izbacuje iz lige a kad bi gane izbacili izbila bi revolucija u drzavi. Tako da ispada veci greh jedan nedosudjeni penal (ako ga je i bilo) nego pronevera nekoliko desetina miliona evra... samo u zemlji Srbiji, nigde drugde na svetu... :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Eh da, a jeste li primetili da od pocetka ove price Z&B grobarski dvojac bez kormilara niko ni da pipne? :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

5. februar 2008. | Izvor: B92, Beta
Direktor SC "VB" ostaje u pritvoru

Vanraspravno veće Okružnog suda u Novom Sadu odbilo je žalbu o odredjivanju pritvora direktoru "Vujadin Boškov" Milanu Čabriću, osumnjičenom da je dao mito sudijama za nameštanje utakmice. Kako se navodi u saopštenju Okružnog suda, Čabrićev advokat Ljubomir Apro žalio se na rešenje istražnog sudije o pritvoru, dok se ostali osumnjičeni, medju kojima i predsednik Vojvodine Ratko Butorović, nisu žalili.

Tužilaštvo se žalilo jer je jedan od osumnjičenih, kako je navedeno, ranije osudjivan zbog krivičnog dela za koje je optužen, ali je žalba odbačena kao "nedozvoljena".

Okružni sud u Novom Sadu ranije je saopštio da su Butorović, Čabrić i fudbalske sudije Mihajlo Jeknić i Borislav Kašanski, kao i bivši sudija Goran Kovačić osumnjičeni za nameštanje utakmica zadržani u pritvoru zbog mogućeg uticaja na svedoke.

U saopštenju se navodi da su Butorović i Čabrić privedeni zbog osnovane sumnje da su davali mito. Sudije Jeknić i Kašanski osumnjičeni su za primanje mita, dok se Kovačić tereti za davanje mita u pomaganju.

Butorović, Čabrić, Kovačić i Kašanski nisu pred istražnim sudijom Ankicom Kurjački priznali delo za koje su osumnjičeni, dok Jeknić iz zdravstvenih razloga nije želeo da iznosi svoju odbranu, navodi se u saopštenju.

Predsednik Vojvodine i ostali osumnjičeni uhapšeni su 29. januara zbog osnovane sumnje da su "namestili" rezultat na utakmici 16. kola Meridijan super lige izmedju Mladosti iz Lučana i Vojvodine krajem prošle godine, koju je Vojvodina dobila sa 1:0.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Pa dobro ljudi sta je ovo.Danas je na Veterniku odrzana skupstina,sastanak ili sta vec,a niko nece da kaze sta je bilo.Da li je to DRZAVNA TAJNA,o kojoj ce mo mi smrtnici biti obavesteni kad bude pogodno vreme ili je neka Mucka u pitanju.Pozdrav p.s.prevesca vas zedne preko vode
Locked