TV Jesenjin, emisija o FK Vojvodina

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

TV Jesenjin, emisija o FK Vojvodina

Post by Владика »

Nova emisija o stanju u klubu!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zamolio bih nekog ko pogleda emisiju da prenese dogadjaje iz nje?
Posto nemamo svi nazalost TV Jesenjin :cry: :!:
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Dali se zna ko gostuje?I ja nemam Yesenjin. :roll:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Re: Milan Djuricic

Post by Stoik »

Djumi wrote:Dali se zna ko gostuje?I ja nemam Yesenjin. :roll:
Jedini gost emisije je novinar Mladen Bulut,inace i clan drustva za zastitu i prosperitet FK Vojvodina.Centralni deo emisije zauzimaju snimci sa Skupstina kluba od Sabora 20.02.2001.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Bogami, opljuvase Vislavski i Stefanovic po citavoj garnituri koja je grejala fotelje u klubu od petooktobarskih promena. U sustini, receno je ono sto se vec zna, ali sa mnogo vise gorcine i mnogo otvorenije nego prethodnih puta.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Nista niste propustili! Emisija je obilovala dokumentarnim materijalom koji je podsecao na desavanja sa proslih sednica skupstine F.K.V., ali vidno montiran u smislu kako bi se naglasilo da je glavni kreator svih ovih desavanja je Miodrag Kostic i njegovi poslusnici.Narocito me je prestravila tvrdnja da bi nas Kole uz pomoc Pantelic mogao lako da otkupi posle donosenja zakona o privatizaciji jer mu je klub duzan ogromne pare(fakticki privatizacija za 3 EVRA)! Nijedan optimisticki ton, da li je moguce da srljamo ka crnom ponoru? Posle te bila je jedna jos zanimljivija emisija na TV Apolo u kojoj je kod Kurtesa gosti bio Misha Kosanovic. Kosan javno nije ni prihvatio ni odbio poziciju celnog coveka upravnog odbora!?
p.s. Narocito su me nasmejale poruke koje su emitovane tokom trajanja emisije na Jesenjinu u kojoj su neki nasi sugradjani pokazali sav svoj primitivizam!
Kome je lose ovde MARS u BEOGRAD!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

podbara wrote: p.s. Narocito su me nasmejale poruke koje su emitovane tokom trajanja emisije na Jesenjinu u kojoj su neki nasi sugradjani pokazali sav svoj primitivizam!
Kome je lose ovde MARS u BEOGRAD!
takve smatras sugradjanima? Ma to su neki cobani, budale, sto bi rekao bata stojkovic u balkanskom spijunu kad mu projektor prikaze slajd sa onim ciganima :lol: To je nedefinisana grupa gradjana samo, naglasavam samo, fizicki prisutna u nasem okruzenju (mislim retko ko od njih zivi u delu koji zaista smatramo Novim Sadom)
Locked