Pokušaji nametanja teme privilegovanog suđenja Voši

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sta drugo reci, tako to biva kad je prvenstvo "iz godine u godinu sve regularnije" :lol: :lol: :lol:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Evo sta izmedju ostalog kaze Dobrivoje za B92 nakon napustanja cerge:

"Za razliku od drugih, nismo dali ni evro na sudije"

Komentarišući katastrofalne rezultate "crveno-belih" ove sezone Tana je ukazao na korupciju u domaćem fudbalu.

"Od kada sam ja u klubu nismo potrošili nijedan evro na sudije, kao neki drugi. Iliji su govorili kada je dolazio da ovde ništa ne može da se uradi bez sudija. Od mene nije izašao nijedan evro..."
I jos samo da dodam:

JEBEM IM JA MATER BEZOBRAZNU U USTA. DOK SU ONI KRALI SVE JE BILO U REDU. SAD KAD KRADE BRAT BLIZANAC, SAD IM SMETA.

Izvinjavam se na recniku, idemo dalje.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Приметили смо сви ову смешну жалбу црвене петокраке, наиме у питању је лоше осветљење (и голман Напредка је лоше видео па се не буни хахаха), неки пенал, нерешен резултат...најавили су обуставу тв преноса (претпостављам да би могли што више да краду), наизглед наиван потез њихове управе, а ја тако размишљам и прво што ми пада на памет је да они то не припремају терен за окршај са Војводином, поред тога што желе олакшану крађу против малих тимова. Наиме, везано за расвету они су унапред били обавештени о јачини флукса и шта ти ја знам, отприлике су и пре утакмице знали да ће се доста лоше видети. Тада им није сметало да се на Тв Сос шепуре и диче са утакмицом код свог друг Бинића... На Карађорђу ће се против звезде претпостављам играти под истим условима као у Крушевцу, али иако се буде играло у дневном термину неће бити тв преноса, ми ћемо их претпостављам одвалити и онда следи медијски линч Војводине, те покрадени смо за пенале, те гол из офсајда и слично. Ово звучи као теорија завере али... :devil:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Bice sad duplo sladje kad ih odvalimo.
sam svoj najveci neprijatelj
Locked