Sta nam je ciniti?

Locked
PRIJATELJ_

Sta nam je ciniti?

Post by PRIJATELJ_ »

Evo docekasmo posle duzeg vremena da nam opet u zurnalu bude posveceno pola stranice,jest da je peta strana ali pola je pola.Ali sto je najgore opet sam se najedio.Ovaj put nisam zbog trenerovog intervjua jer sam resio da pustim da vreme pokaze ko je bio u pravu vec zbog pisanije Mise Gavrilovica.Sa kojim pravom covek koji nije nijednom napiso ni jednu stvar o desavanjima u klubu(a znam pouzdano da zna sve)odjednom on licno favorizuje pojedine kandidate.Da se razumemo,nisam trenutno ni za ni protiv ikoga(osim ovih prevaranata koji su u klubu)ali da li je to pocela predizborna kampanja a stara slihtara M.G. je osetio dobitnu kombinaciju i poceo da lobira za Kosana i Popa.Iako imam i losih i dobrih secanja na obojicu voleo bi da cujem od njih ali i od nekih drugih(ako ih bude bilo)konkretno obecanje oroceno nekim rokom,kako misle da izvuku klub iz krize.I jos nesto:pun mi je kufer Toleta Karadzica.Odjednom je zabrinut za Vosu.Pa koliko znam on je i sad u Vosi pa nas nije spomenuo do sad nigde a sad ce bas da se angazuje na spasavanju.Nadam se da cu ubrzo saznati ko su njegovi favoriti jer ce oni biti 100% izabrani.Pozdrav i molba vodjama navijaca da se podobrano izdogovaraju za dobrobit Vojvodine i da im ne prevagne licni interes.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Prijatelju reci nam ti tvoje kandidate i favorite za dobrobit Vojvodine da i njih uzmemo u obzir u pripremi Sabora!

Unapred hvala
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sve u vezi Sabora pisite u topiku Sabor!
Locked