Da li je u redu bojkovati Pantu?

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Da li je u redu bojkovati Pantu?

Post by Voja »

Ajd da na brzaka malo prodiskutujemo,da li je u redu bojkovati Pantelica u ovom nasem glasanju?Razumem ja sve vas,ali opet.... koliko vidim coveku se aplaudiralo na stadionu,a ovde bojkot.Moje misljenje je:

ovu akciju sam pokrenuo da bi mi navijaci i simpatizeri kluba predstavili realnu sliku javnosti prikazanog i ucinjenog od svakog igraca ponaosob u toku sezone.Dakle,zeleo sam da se na neki nacin kaze STOP nekoj vrsti placenih ili kobasica i cevap (znate na sta aludiram) novinarima i da se da realan uvid u mogucnosti svakog od igraca.A da li cemo stvarno stanje prikazanog postici bojkotovanjem nekog od igraca? Mislim da ne.Evo,ovim putem pokusavam da otvorim temu u kojoj bi se dogovorili sta da radimo sa ovim problemom,jer ja pre svega zelim da se ovde boduje znanje i zalaganje.U ovakvoj akciji,ljudskost me bas i ne zanima.Mozemo se dogovoriti da na kraju sezone diskvalifikujemo Pantu ili tako nekako,ili mu oduzmemo deset bodova ili bilo sta kao znak neslaganja sa njegovim postupcima,ali zbog ostalih igraca,zbog sto realnijeg stanja na listi,apelujem da se ne bojkotuje ne samo Pantelic nego nijedan nas igrac.Neka se u ovoj akciji vrednuju samo trud,znanje i kvalitet.

Vi imate rec:
Last edited by Voja on Fri Jun 01, 2007 11:00 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Slazem se sa tobom Vojo. Ne treba bojkotovati igrace koji na terenu pruzaju sta se od njih trazi zato sto mogu da izgube motivaciju a onda ce samo Vojvodini da se naskodi jer nemamo mi bas toliko kvalitetnih igraca. Onima koji su nas u proslosti izneverili i uvredili treba jasno staviti do znanja da im nije zaboravljeno i oprosteno ali da ce sve dok pruzaju svoj maksimum u dresu naseg kluba njihovi dobri potezi biti nagradjeni aplauzom.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Citirajući Staru Gardu izneo sam lični stav.Ne vidim da je time bilo ko od nas dvojice pozivao na bojkot u izboru igrača sezone.
Pantelićev povratak u Novi Sad, kao i Mihin više vidim kao produkt nečiste savesti probuđene velikom vremenskom distancom i životnim sazrevanjem. Ali, to mene, odavno, uopšte više ne interesuje.Sa tim problemom, oni treba da se suoče i žive (dok Krivi po mom utisku nije ni za razmatranje, jer njegov igrački trag u Voši ne postoji).Za njih ja ne mogu dati nikakav glas.Iz moralnih razloga, a ne fudbalskih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Citirajući Staru Gardu izneo sam lični stav.Ne vidim da je time bilo ko od nas dvojice pozivao na bojkot u izboru igrača sezone.
Pantelićev povratak u Novi Sad, kao i Mihin više vidim kao produkt nečiste savesti probuđene velikom vremenskom distancom i životnim sazrevanjem. Ali, to mene, odavno, uopšte više ne interesuje.Sa tim problemom, oni treba da se suoče i žive (dok Krivi po mom utisku nije ni za razmatranje, jer njegov igrački trag u Voši ne postoji).Za njih ja ne mogu dati nikakav glas.Iz moralnih razloga, a ne fudbalskih.
Ne mislis li da time nasa tabela najbolje ocenjenih igraca gubi smisao????
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Ne mislis li da time nasa tabela najbolje ocenjenih igraca gubi smisao????
Vojo, zar Ti stvarno misliš da sa eventualnim mojim glasom i glasom Stare Garde, Panta može prestići Kačara, Despotovića, Davidova, Kizita....u izboru igrača sezone, te da je time ugrožena regularnost?
Što se mene tiče, nema nikakvih problema da Panta kad zasluži bodove, njih i dobije na ovom forumu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Kao sto su svi dati bodovi izraz nase licne volje i procene,tako je i NE glasanje za doticnog.Moj i Turijin glas,naspram jos 10tak koji redovno glasaju bice u manjini ako svi procene da je zasluzio odredjeni broj bodova i on ce dobiti pripadajuci broj na konacnoj listi.Mi smo mogli i da precutimo taj nas stav.Mislim da ne gubimo nista na regularnosti.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ja mu necu dati nijedan nikad.Realno protiv Vozdovca bi mu dao 3 boda, jer je dosta pretrcao,cak bio jedan od `trcljivijih`,dao je gol,par puta pokazao iskustvo na terenu (tipa kod 1-0 terao despotovica i sikimica da zajedno pritiskaju odbranu Vozda).Medjutim ja njemu jednostavno nemogu da dam bod. Jebi ga,jako malo sam ga gledao,cak se ni ne secam tog cuvenog gola,ali TO sto je uradio ne da se nemoze oprostiti nego...

Samo neka se on pokaze kao protiv Vozda na svakoj koju bude igrao,i bodovi ce biti najmanji problem 8)
Locked