Ocekivanja od "pojacanja" Pante, Krivog i Markovic

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Ocekivanja od "pojacanja" Pante, Krivog i Markovic

Post by Voja »

Ja licno najvise ocekujem od Pantelica.Mislim da za Krivokapica nema mesta u ionako losem veznom redu,a sto se Markovica tice,coveka nikada pogledao nisam,tako da me moze samo prijatno iznenaditi.
Image
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pantelić je sigurno dobar igrač isto kao i Marković. Pre je imao problema sa kondicijom tj. nije mogao da izgura celu utakmicu u približnom tempu. Valjda se to promenilo.
" Dečko je pun zmajova! "
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Jedino od Markovica nesto ocekujem...
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

limanfkv wrote:Jedino od Markovica nesto ocekujem...
Uze mi reč iz usta.
Na žalost, ja očekujem (na osnovu do sad nam prezentovanog) da će prva dvojica imati rezervisana mesta u prvoj postavi, uz maksimalnu logistiku svih relevantnih faktora, dok će Mareta (opet) čekati trnoviti put do prve jedanaestorice i da će samo ,,krpiti rupe,, u našem sastavu.A, da je pravde, trebao bi da bude, uz Davidova i Kačara, glavna poluga i prevaga na sredini terena u organizaciji naše igre.Ali, fudbal je danas više od igre.Bez obzira na njihovo iskustvo, gledajući šire interese Voše, za mene su povratnici iz CZ prvi loš potez u dosadašnjoj dobroj šahovskoj partiji uprave.Ja čak strepim ovog proleća i za Kačara.Daj Bože da ne budem u pravu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Od pantelica ocekujem da ce ustupiti mesto Smiljanicu. A od Markovica ocekujem probijnost na desnoj strani zajedno sa Nasticem
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Znaci otprilike,od Markovica se najvise ocekuje!?
Image
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Mislim da je tako. Pantelić i Mare imaju inostrano iskustvo i mnogo, mnogo prvoligaških utakmica u nogama a i tamo gde su igrali ostavili su dobar utisak.
Kačar,Marković, Davidov i Pantelić. Konačno obgris normalnog veznog reda.
p.s. Bio sam u krivu za Davidova.
p.s. 2 - Jedina mana sadašnjeg veznog reda je slaba defanziva.
Videćemo kako će se stvari odvijati u subotu.
" Dečko je pun zmajova! "
Locked