Ratko Buturovic podnosi ostavku?

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Majo kurvo.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Mnogo nam je neobaveštena naša Maja...Po njenim odgovorima ne bi se reklo ni da živi u Novom Sadu, a kamoli da je gradonačelnik.To ne iznenađuje, s obzirom da je ona ionako na tom mestu samo da bi figurirala, a glavnu reč vode drugi (Mirović & co).Da je njima bar malo stalo do tog stadiona, oni bi već za ove 3 godine koliko su na vlasti uradili nešto.A sad kao-ne dam stadion!Pa naravno, to je prilika da se još malo uzmu pare.Ne daj Bože da nam radikali renoviraju stadion, ima da popločaju teren behatonom.
Mislim da bi se mogla iskoristiti trenutna situacija u gradu i veliki pritisak na gradsku vlast(štrajk glumaca i ostalo), da se ubaci ova priča oko stadiona.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Nije mesto,ni ne treba da bude za politiku,ali lepo reče Cause.....
Cause wrote:Ko nas j..e kada smo glasali za radikale :D
STOP MAFIJI!!!
Bockanac 71
Posts: 28
Joined: Sun Oct 29, 2006 9:01 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Bockanac 71 »

Anonimus wrote:Nije mesto,ni ne treba da bude za politiku,ali lepo reče Cause.....
Cause wrote:Ko nas j..e kada smo glasali za radikale :D
Jos gore, za NASU MAJU :lol:
Walk on, walk on,
With hope in your hearts,
And you'll never walk alone,
You'll never walk alone!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sutra 13.februara u 18h u amfiteatru na SPENSu u se odrzava Skupstina FK.
Skupstina je otvorenog tipa i trebalo bi da prisustvuje svako kome je Vojvodina na srcu.
>Tema-Usvajanje ili ne usvajanje ostavke kompletnog UO.

Mi smo jedno,to je nasa snaga!!!!
Vidimo se!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

BUTOROVIĆ OSTAJE!?

Skupština Vojvodine u utorak, najverovatnije, neće usvojiti ostavku predsednika i UO
Prihvatiću svaku odluku, ali ako budu tražili da ostanem javno i precizno ću da saopštim
šta je potrebno da se obezbedi da Vojvodina postane evropski klub, kaže čelnik lala

Novi Sad – Ostaje li Ratko Butorović ne mestu predsednika Vojvodine, ili će na njegovo mesto, ipak, doći neko drugi, glavno je pitanje na koje odgovor treba da daju članovi Skupštine stare dame našeg fudbala, koji će se okupiti večeras, u 18.00 časova, u amfiteatru SPC Vojvodina u Novom Sadu.

Butorović je, kako je Sport u više navrata pisao, ostavku kovertirao pre otprilike tri nedelje, a kao osnovni razlog naveo je neodgovarajući tretman Vojvodine od strane novosadske lokalne samouprave. U znak podrške čelnom čoveku, ostavke je, neposredno posle toga, kovertirao i kompletan Upravni odbor našeg najstarijeg superligaša, pa će i one biti tema večerašnjeg zasedanja.

- Prihvatiću svaku odluku skupštine kao najvišeg klupskog organa – kaže Butorović za naš list. – Ali, ako od mene bude traženo da ostanem na mestu predsednika, većeras ću, javno i vrlo precizno, da saopštim i šta sve treba da bude obezbeđeno da Vojvodina postane evropski klub, a sebe vidim samo u takvoj Vojvodini.

O čemu je tačno reč, Butorović ne želi da govori pre zasedanja, ali je izvesno da je reč upravo o onom što Vojvodina očekuje od grada Novog Sada, odnosno njegove lokalne samouprave.

- Naravno, reč je isključivo o sportskim, odnosno fudbalskim zahtevima, a da bi bile eliminisane sve špekulacije kojih je, u poslednje vreme, bilo mnogo, Skupština će večeras zauzeti nedvosmislen stav da Vojvodina gradski stadion ne traži ni u vlasništvo, ni na upravljanje, ali da traži da na njemu budu stvoreni svi uslovi za normalno odigravanje domađih i međunarodnih utakmica – dodao je Butorović.

Sudeći po nepodeljenoj podršci koju Butoroviću pružaju igrači, klupske strukture i navijači, nije teško pretpostaviti da njegova ostavka večeras neće biti prihvaćena, posle čega bi trebalo da uslede razgovori sa predstavnicima lokalne samouprave o, kako Butorović to formuliše, stvaranju uslova da Vojvodina bude evropski klub. Sa kooperativnošću i međusobnim razumevanjem, ili sa suprotstavljenih pozicija na već otvorenom frontu, ostaje da se vidi.

Večerašnje zasedanje skupštine će biti otvoreno ne samo za javnost, nego i za, kako naglašavaju u Vojvodini, i za sve ljude kojima je ona na srcu.

PODRŠKA NAVIJAČA

MORA DA OSTANE

- Mi ne želimo ni da razmišljamo o varijanti u kojoj bi gospodin Butorović otišao sa sadašnje funkcije, pa će naši predstavnici u skupštini glasati protiv prihvatanja njegove ostavke – izričit je Ognjen Krsmanović, jedan od vođa Firme, najveće navijačke formacije Vojvodine. – Klub je, konačno, na pravom putu da se vrati u vrh srpskog fudbala i izađe u Evropu. Za to je neophodan i odgovarajući tretman od strane gradske vlasti, pa se nadamo da će se stvari i tu promeniti.

ODGOVOR NA ŠPEKULACIJE

BEZ SENKE POLITIKE

U novosadskoj javnosti se, naročito poslednjih dana, mnogo špekuliše i sa navodnim pokušajima političkih oponenanata aktuelne gradske vlasti da događanja oko Vojvodine iskoriste za političke obračune.

- Dajem vam reč da sa ljudima iz sveta politike ni lično, ni telefonom, ni na bilo koji drugi način, nisam razgovarao – kategoričan je Butorović. – Uostalom, izbegavanje bilo kakve političke senke bio je razlog što se, uprkos njihovim najavama da su spremni da razgovaraju o problemima Vojvodine, pre održavanja skupštine nisam obratio ni predstavnicima aktuelne gradske uprave.

STADION IPAK MENjA IME

KONAČNO KARAĐORĐE

Skupština Vojvodine će, prema Butorovićevim rečima, večeras sigurno pokrenuti zvaničnu inicijativu da se gradskom stadionu u Novom Sadu vrati naziv Karađorđe, koji je nosio od izgradnje 1924. do mađarske okupacije 1941. Konačnu reč o tome treba da da Skupština grada Novog Sada. Zanimljivo je da je istovetnu inicijativu, pre otprilike dve godine, što će reći znatno pre Butorovićevog dolaska u klub, izglasao i tadašnji saziv klupske skupštine, ali ona, očigledno, nikada nije prosleđena institucijama koje o tome donose konačnu odluku.
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

jedna mi stvar nije jasna gde je anfiteatar ?
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

kuzma liman wrote:jedna mi stvar nije jasna gde je anfiteatar ?
Na spratu,
iznad kadice,
tu gde je bio bi(j)oskop...

mislim da neces pogresiti, osecam da ce biti dosta sveta pa ce te masa povesti na pravi put.

Pozdrav
VOŠA ZAUVEK !!!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

I....Sta je bilo na skupstini?
STOP MAFIJI!!!
Bockanac 71
Posts: 28
Joined: Sun Oct 29, 2006 9:01 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Bockanac 71 »

Bata ostaje :D ! Jednoglasno

Sad nam ostaje da se nadamo da maja opet ne izmisli nesto...
Walk on, walk on,
With hope in your hearts,
And you'll never walk alone,
You'll never walk alone!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Tako to biva kada se jebu "gora" i "mis",pa od svog tog silnog seksa dobije se jedno veliko nista :roll: :!:
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Veceras u emisiji KONTRANAPAD na RTV Jesenjin u 20.30h najavljeni su kao gosti Jakovljevic(gen.direktor SPENSA),Vucevic(predsednik Skupstine grada NS),Milosevic(gradski sekretar za sport) i Bata. Ocekujem da ce se posle te emisije krenuti sa mrtve tacke,a za dobrobit Vojvodine.Naravno,ako se svi navedeni pojave u emisiji.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala Miroslavu Vislavskom za brigu i energiju koju ulaže u Vošu.Neverovatno je, ali istinito, da od tolikih ,,televizija,, u Novom Sadu o Voši se priča samo na onoj na kojoj radi gospodin Vislavski.
Neverovatno je i to da oni koji su izabrani da brinu o društvenom životu Grada razmišljaju o rešavanju njegovih problemima, samo povodom nekih događaja koji treba da se u njemu održe i to na način da se drugima dopadnemo, dok kako ćemo sami sebi izgledati svakog dana, manje je važno.
Zato je Bata bio apsolutno u pravu kada je rekao da treba razmišljati o nama, tj Voši koja je tu stalno, a ne događajima koji traju 1 ili više dana i, prođu.
Posle njih nama ostaje gorki ukus stihova Panonskog mornara (jer svi svoje sa sobom nose): ,,odlazi cirkus iz našeg malog grada, širokim drumom što izlazi na most i ja se pitam tada: KO JE BIO DOMAĆIN, A KO JE BIO GOST.
Toliki nedostatak ambicije, u situaciji kada se ima para, zaista ne shvatam.Nadam se da će pristup i filozofija biti promenjena posle ovih inicijativa i poseta Gradskoj kući.
Kakvi reflektori sa 4 stuba?Što rekao Viki dakle, onda ćemo umesto 2 imati 4 stuba!?
Možda se to računa kao stopostotni napredak?Pa, u kojoj mi to godini živimo?Šesetpetoj?
Ono što sam još čuo u emisiji, a jako je važno je to da je Predsednik najavio još jednu pobedu u Beogradu, za nekih 12 dana.
Nadam se da će postignuti rezultati FK Vojvodine imati snagu da povuku u akciju uspavane obe Administracije u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Cujem da Maja zbog "iznenadnih onaveza" ipak nije primila delegaciju FKV,hteli su da ih prime Vucevic i ovaj Milosevic,medjutim delegacija ih je odbila sa obrazlozenjem da imaju mandat od skupstine FK da razgovaraju samo sa njom.

I sta sad misliti o celoj problematici?

Da li to direktiva za "slucaj FKV" nije stigala iz Bg-a pa nije smela na svoju ruku nista,da li su "obaveze" stvarno bile "neodlozne",ili nesto trece...
:?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

j**e lud zbunjenog...
Locked