Gojko Kačar

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

SPORTKLUB+ 01.02(subota) najavio prenos Herta - Ajntraht, u pitanju je prvo kolo nastavka bundeslige. Mozda prva prilika da vidimo Gojka. 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Kacar je danas odigrao svoju prvu utakmicu za Hertu.Doduse,nezvanicnu,prijateljsku protiv Kaiserslauterna. Odigrao je 60 minuta,prvo poluvreme na poziciji zadnjeg veznog,a 15 minuta drugog je igrao kao centarhalf. Na sajtu navijaca Herte pise da je Gojko sasvim dobro odigrao i imao dve prilike za gol. 8)
STOP MAFIJI!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Nas Gojko je odigrao svoju prvu utakmicu u Bundesligi i nazalost njegov tim se nije proslavio.Izgubili su od Ajntrahta 0:3,a Kacar je igrao prvu postavu!
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

mihailov wrote:Nas Gojko je odigrao svoju prvu utakmicu u Bundesligi i nazalost njegov tim se nije proslavio.Izgubili su od Ajntrahta 0:3,a Kacar je igrao prvu postavu!
mogao bi pogledati u neke druge topice,vec se pisalo o tome :wink:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Voja wrote:
mihailov wrote:Nas Gojko je odigrao svoju prvu utakmicu u Bundesligi i nazalost njegov tim se nije proslavio.Izgubili su od Ajntrahta 0:3,a Kacar je igrao prvu postavu!
mogao bi pogledati u neke druge topice,vec se pisalo o tome :wink:
Ne pise kolko je zavrsilo :mrgreen: Sorry,nisam pregledao topik gde su,sta rade ovih dana :oops:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne znam da li ste juce culi Kacarevu izjavu na sosu...Rekao je da je mnogo ljut i besan zbog situacije sa Vojvodinom, jos je dodao da bi pobedili bilo ko da im sudi, da Vosa ima najjaci tim u zemlji i da zeli osvajanje titule!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Gojkov intervju za Hertin sajt, posle prve dve utakmice u Hertinom dresu: :arrow: :arrow:

http://www.herthabsc.de/index.php?id=15 ... 1c49864aae
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
mihailov wrote:Nas Gojko je odigrao svoju prvu utakmicu u Bundesligi i nazalost njegov tim se nije proslavio.Izgubili su od Ajntrahta 0:3,a Kacar je igrao prvu postavu!
mogao bi pogledati u neke druge topice,vec se pisalo o tome :wink:
Ne znam Vojo, treba da se dogovorimo.
Međutim, moje je mišljenje da Gojko ipak zalužuje da se u njegovom topiku prate njegove igre u Herti.
Možda jeste u pitanju neka pozitivna diskriminacija prema njemu, ali mislim da niko od naših bivših igrača ne bi trebalo da se zbog toga ljuti.
Gojko je naše dete (a doneo Vojvodini 3,2 miliona evra) i vidiš koliko ga i u Berlinu zanima Vojvodina, i koliko staje u njenu odbranu.Čini mi se da nijedan njegov intervju našim novinama, kao i kod legendarnog Boškova, neće proći bez Voše.Ja kad god sam čitao Vujketove intervjue u vezi bilo čega u našem fudbalu, znao sam da ću naći bar jedna rečenicu i o Voši :D .

Izvor B92:

Herta je nakon pet mečeva bez uspeha, zabeležila i drugu pobedu u nizu. Arminija u Berlinu nije pobedila čak 30 godina, a tradicija je nastavljena i na ovoj utakmici.

U startnoj postavi Herte bili su Marko Pantelić i Gojko Kačar. Pantelić je odigrao svih 90 minuta, a Kačar je zamenjen tokom drugog dela.

Domaćin je napadao tokom celog meča, ali Arminija se sjajno branila, i činilo se da će meč biti završen bez golova. Ipak, veliku radost domaćim navijačima doneo je Rafael u nadoknadi vremena. Herta je sada 11. na tabeli sa 26 bodova.

PS
Kačar još nije dovoljno fizički spreman i to je jedini razlog što ga trener u drugom poluvremenu povlači iz igre. Dakle, uzrok izmene nije njegova slabija igra, što se kao zaključak, vešto nudi iz novinskih izveštaja Bg medija.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Večeras Gojko odigrao odlično. :!: :D
Vidi se da dolazi u svoju prepoznatljivu formu.Pohvaljen nekoliko puta i od strane komentatora.Zamenjen u 88 minutu iz taktičkih razloga.
Dosta dobro funkcioniše sa Pantelićem koji je zamenjen desetak minuta ranije, jer vidljivo je da nema snage za više od 60-70 minuta utakmice, kao i Rafael i Ebert.
Herta ima dosta mladih igrača i vrlo je perspektivan tim.Jedan od mladih je i Lusterberger (19 godina) koji je zaista odličan na sredini terena.Okoronkvo isto mlad igrač (21) ali fali mu tehnike i snalažljivosti.
Videćemo.Pratimo i dalje Gojka i Hertu :lol:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Po meni mozda i najbolja njegova utakmica u Herti do sada.Steta sto posle onog kornera u kod 0-0 lopta nije isla u gol.Ali nema veze docice i golovi ovakvom igrom.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Sjajni,sjajni Kacar. Prosto je neverovatno sa kojom se lakocom uklopio u novi tim.Cak se vidi da je vec poceo tamo i da komanduje.Svaka cast!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sport klub;

20.30 Fudbal: Dortmund - Herta
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dortmund - Herta 1:1

Kačar odigrao čitavu utakmicu.U prvom poluvremenu utakmica dosta slaba i sa puno grešaka na obe strane.Domaći poveli, a rezultat je izjednačio Marko Pantelić.Drugo poluvreme daleko sadržajnije i puno tempa.Konačan rezultat je realan.
Gojko solidan :!: .Još uvek igra u grču.U prekidima nikako da dobije valjan centaršut iz kojeg bi postigao svoj prvi gol u dresu Herte.Iz igre teško da će se skoro naći u pravoj gol prilici, pošto prvenstveno ima defanzivne zadatke.
Dobro je.Stalno počinje utakmicu i napreduje.Ja očekujem da će posle prvih kompletno odrađenih priprema sa Hertom početi i da se ističe.A, možda se to desi već i ovog proleća :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
slavko085
Posts: 187
Joined: Wed Mar 08, 2006 5:54 pm
Location: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post by slavko085 »

Ljudi,znamo gde su isli prethodnih godina najbolji igraci titovih.. Rusija,Ukrajina,eventualno ako upadne holadnija...
Nemacka je medju 4 najjace lige u evropi. Realno,Gojko se izborio za status,imam utisak da tamo igra za pocetak,vrlo bitnu ulogu,zamislite kada prodje pripremni period sa njima,kada bude dobio vise slobode...ihhhh..to je jedini igrac za kog sam siguran da ce se vinuti u zvezdane visine. :lol:
Decko igra zadnjeg veznog,a poznajuci nemacki fudbal,tu i nema nesto prostora da se postigne pogodak. Realno,ovo je za njega korak od 7 milja,jer ni najnormalniji covek ne moze a da ne oseti posledice toga da igra kod brljavaca u lucanima ili sa bezanijom a da posle ode na vestfalen pred 70.000 navijaca... Gojko samo napred!
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

slavko085 wrote:Decko igra zadnjeg veznog,a poznajuci nemacki fudbal,tu i nema nesto prostora da se postigne pogodak. Realno,ovo je za njega korak od 7 milja,jer ni najnormalniji covek ne moze a da ne oseti posledice toga da igra kod brljavaca u lucanima ili sa bezanijom a da posle ode na vestfalen pred 70.000 navijaca... Gojko samo napred!
Gde su sad oni pametnjakovici(mislim na velike trenere iz skole) sto su pricali da je GOJKO Stoper :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Post Reply