Prodavnica navijačke opreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Ljubomir1996 »

Da li neko zna gde se u NS-u može kupiti dres Vojvodine??? Unapred zahvalan!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Passion »

Имаш у Муркету на СПЕНС-у преко пута улаза на затворен базен и колико сам чуо на пијаци.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
masterNS
Posts: 571
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by masterNS »

Ali naravno sa obrnutim bojama...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Schteph_F89 »

Ljubomir1996 wrote:Da li neko zna gde se u NS-u može kupiti dres Vojvodine??? Unapred zahvalan!
Bio sam na pijaci da vidim o kakvim je dresovima rec i imaju tri vrste.Prva,1200din crveno-beli (boje stoje kako treba),ali je kvalitet srazmeran ceni...Druga i treca su Jomini,crveno-beli (obrnute boje) i skroz crveni,gostujuci.Cena je 2000din ( :?: ) Ne znam na koju foru su duplo jeftiniji ali mogu reci (posto imam plavi Jomin orginal) da su ovi na pijaci takodje orginal, i isti je kao u Murke sopu na Spensu stim sto je tamo 4500din...Naravno trebalo mi je vremena da ih nadjem na pijaci,posto su svi izbacili u prvi plan wc papir u bg nijansama... :evil:
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Ljubomir1996 »

Hvala puno. Poslužiće mi vaše informacije! :)
FIRMA TEELEP
Posts: 1
Joined: Thu Dec 06, 2012 9:51 pm

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by FIRMA TEELEP »

e braco ima neki sajt shopa gde pisu cene ??? :?
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by ernesto »

Uh sta bih dao da mogu da nadjem,lotto dres, kad je jos Krasic bio,mislim da je to njegova poslednja sezona bila kod nas.....dresovi su bili odlicni!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Daljac »

ernesto wrote:Uh sta bih dao da mogu da nadjem,lotto dres, kad je jos Krasic bio,mislim da je to njegova poslednja sezona bila kod nas.....dresovi su bili odlicni!
Dresovi su bili jako lepi, ali mislim da su bili vrlo lošeg kvaliteta, neka me neko ispravi ako grešim, mislim da smo se vratili na NAAI nakon jedne sezone samo (?). Doći do tih dresova mislim da je misaona imenica, jer koliko se sećam, a moguće je i da sam pomešao nešto, mislim da je jednom Milan Belić morao da taj lotto dres naruči direktno iz Italije, kada ga je bacio navijačima, putem DHL ili sl. kurirske službe, i da ga je koštalo boga oca, što govori da je i sam ekonomat raspolagao sa max 5 garnitura dresova za ceo taj period u kojem smo nosili lotto...
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by ernesto »

Mislim da je vec neko spomenuo to ranije,mozda si i ti ''Daljac''!
uh kad bi potpisali ugovor sa ''Umbro-m'' ili opet ''Lotto'' i sa ''Pumom'' se ne bi bunio! :deal:
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by torrente »

matori samo PUMA!!!vrhunski dresovi sa zadovoljavajucim pratecim promo materijalom od kluba uz... 8)
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by ernesto »

Slazem se, ''puma'' je vrhunska!
User avatar
ernesto
Posts: 1208
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by ernesto »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... zdi-ponudu" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by njaks »

РАСПРОДАЈА!!!

У сусрет празницима, група је одлучила да све своје чланове и све љубитеље Ф.К. Војводина обрадује великим снижењем у навијачком бутику на северној трибини стадиона Карађорђе!
Свесни да је економска ситуација доста тешка, као и да шоп треба да ослободи простор за неке нове артикле, наведене производе почевши од понедељка 17 ог децембра моћићете да купите по следећим ценама:

Навијачка пропусница за север (стара цена 1200 дин) НОВА 600 дин!

Mајица Космет,црне 1989 и беле 1914. (стара цена 1200 дин) НОВА 800 дин!

Шалови, бели и црвени бар. (стара цена 1000 дин) НОВА 600 дин!

Дуксеви, сиви, 1989. (стара цена 3400 дин) НОВА 2800 дин!
vlajko
Posts: 3
Joined: Thu Dec 20, 2012 6:55 pm

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by vlajko »

Nedavno sam dobio Vošin original crveno beli dres sa brojem 22 ACA, napred je Aleksandar-gradnja-joma.Na levom rukavu je znak lige.Verovatno je od omladinaca pošto je u prvom timu 22 Miroslav Vulićević.Dali neko zna nešto više o dresu?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Prodavnica navijačke opreme

Post by Grba_NS »

Dres nije od omladinaca, jer omladinci koriste dresove prvotimaca, a dres koji ti posedujes je stampan po privatnoj zelji.
Post Reply