15. kolo: Partizan-Vojvodina 0:1

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

15. kolo: Partizan-Vojvodina 0:1

Post by Dejan »

mesto:bg
stadion:jna
vreme:nedelja 26.11.2006. 13h.


RANKO DESPOTOVIĆ

Sve je moguće

Iako je, pre svega pobedonosnim golovima protiv Hajduka i Bežanije, izrastao u otkrovenje Vojvodine ove jeseni, centarfor Ranko Despotović je i dalje čvrsto na zemlji. To, međutim, ne znači da mogućnost da "lale" trijumfuju protiv Partizana smatra nerealnom.

- U fudbalu je sve moguće, naročito kad date sve od sebe, kad na terenu iscedite i poslednju kap znoja. Uradimo li svi to u nedelju u Beogradu, nijedan rezultat neće biti iznenađenje - najavljuje Despotović.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Ja ne ocekujem nista posebno,racunam na moguci umor partizana,zbog igranja u uefa kupu u izraelu......Mislim da bi bod bio veliki uspeh,ali bice jako tesko da ga izborimo ako primimo gol,jer ne verujem da ga mozemo dati....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Anonimus wrote:Mislim da bi bod bio veliki uspeh,ali bice jako tesko da ga izborimo....
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ajd polako...
O kome mi pricamo?
Dokle ce igraci vise da se plase pobede u gostima?Dokle ce se plasiti iznenadjenja?Oni utakmice protiv partizana i zvezde MORAJU da odigraju najbolje sto znaju.
Ajde neka mi neko napise ko je to u partizanu toliko kvalitetniji?ko?Mozda 2 igraca maksimalno.

Pa ljudi kuci smo ih dobili,sutnuli su 2 puta na gol,a mi smo tada igrali mnogooooo losiji fudbal.

Igraci i rukovodstvo treba da shvate da taj partizan nije vise toliko jak (nadam se da ce od sada samo da tonu,jer to zasluzuju),ni blizu!

Pa dajte ljudi o kojim mi igracima pricamo?

One njihove cuvene "bebe" ??Oni retardi?Pa onaj lazic nezna loptu da primi.Samo da zatvore onog Marinkovica,on je bio jedini problem u Novom Sadu.

Ostatak ekipe su izlizani kao moje patike za fudbal :lol: Pa pogledajte Kralj , Mirosavljevic,Nadj...

Inace oni ce biti umorni od utakmice u cetvrtak.Posto u svom timu pored ovih mladih debilcica (koji ce da se zesce skenjaju kada popuse od makabija) imaju drtine matore ne verjem da ce moc da nas nadigraju,a posebno ne bi smeli da budu snazniji i agilniji od nas.Ako nas i tada nadtrce onda smo stvarno...

Posto predpostavljam da ce ovi izraelci da zgaze partizana(nije to petah tikva,ovi su dosta bolji), ima da padnu psihicki kao i uvek kada su gubili u evropi.I tu je jos jedna nas sansa!!!

I na kraju gospodin Jesic...mislim sta covek moze reci za njega?

OK,znam da ce se sad svi fino nasmejati nakon ovog sto sam napisao,ali stavite na papir tim partizana i nas tim?Gde su oni toliko jaci?Nigde...
Jebi ga mozda se ja tripujem ali mislim da imamo fine sanseda ih dobijemo,ALI NASI IGRACI MORAJU DA SHVATE DA SE I SA GOSTOVANJA MOGU DONETI BODOVI I DA BI IH DONEO MORAS DA DAS BAR GOL (VISE).

Ajd uzdravlje!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ono, iz tvojih usta u bozije usi ali...
limanfkv wrote:Ajde neka mi neko napise ko je to u partizanu toliko kvalitetniji?ko?Mozda 2 igraca maksimalno.

Pa ljudi kuci smo ih dobili,sutnuli su 2 puta na gol,a mi smo tada igrali mnogooooo losiji fudbal.
Jebiga, nije ni Cacak kvalitetniji od nas, pa jos nije ni publike bilo, i opet su nas dobili. Jednostavno lose igramo u gostima, ne znam sta je razlog ali tako je. Voleo bih ja da dobijemo partizane, ali s obzirom koliko smo ukupno bodova doneli sa strane ove sezone, ne mogu da budem optimista.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

VOJVODINA GOSTUJE PARTIZANU
Iznenađenje nije isključeno

U predposlednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, fudbaleri Vojvodine idu na megdan fudbalerima Partizana.U prvom delu prvenstva ekipa Vojvodine je pobedila Partizan u Novom Sadu minimalnim rezultatom i osvojila važne bodove. Motiva u novom okršaju biće na pretek.

Trener Novosađana Milovan Rajevac svoje izlaganje na redovnoj konferenciji za štampu počeo je osvrtom na igru Partizana u Izraelu i rekao:
- Crno- beli su odigrali veoma dobro i bili ravnopravan rival domaćinu. Dosta su trčali i vidi se da su u dobroj formi, neguju prepoznatljivu pas igru. Mi ćemo probati da iskoristimo umor igrača Partizana, da dođemo do naše igre i iznenadimo ih. Imali smo sedam dana da osvežimo ekipu, a u Beograd idemo da se nadigravamo- istakao je Rajevac.

Prvotimac Vojvodine Igor Đurić izneo je svoje viđenje pred utakmicu sa crno-belima:
- Nadam se da ćemo u nedelju pružiti dobru igru. Vrebaćemo šansu iz kontranapada i pokušati da trijumfujemo. Najveća opasnost preti nam od Odite i na njega moramo posebno pripaziti - naglasio je prvotimac Vojvodine.

U ekipi sigurno neće biti povređenog Nastića, a Kizito je pod znakom pitanja. Utakmica se igra sutra na stadionu Partizana sa početkom u 13 sati.
centar

Post by centar »

Vojvodina sutra jednostavno nema sansi.

Moja prognoza 2:0 za P.F.C.
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

centar wrote:Vojvodina sutra jednostavno nema sansi.
Moja prognoza 2:0 za P.F.C.
Alo, za koga ti navijaš?Ako imaš nameru da širiš pesimizam, odabrao si pogrešno mesto.Većina na ovom forumu je svesna da situacija nije baš sjajna, ali takvim komentarima ništa se ne može postići.
Da se vratim na temu.Ako ništa drugo, onda mi daje nadu činjenica da se ponovo neke stvari poklapaju.Zvezda je pala tačno pre godinu dana, partizani su ponovo igrali pre nas Uefa kup, i to će se sigurno osetiti.Slažem se sa limanfkv, jedino se bojim da ćemo igrati suviše povučeno,a ako prvi primimo gol neće biti dobro.Pošto je Rajevac do sada na svakoj utakmici izveo različit sastav,i sutra očekujem iznenađenje.Nadam se da će biti prijatno, u vidu povratka Kize(šta je sa tim čovekom?) i Milutinovića na teren.
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

centar wrote:Vojvodina sutra jednostavno nema sansi.

Moja prognoza 2:0 za P.F.C.
Pises kao da si najveci grobar na svetu........ :twisted:
Inace,Kiza se,koliko sam skontao,nije oporavio od povrede.
centar

Post by centar »

Ja sam samo bolno realan, šta vi ćete da živite u nekoj ludoj nadi i kad sutra na JNA budete videli 2:0 šta onda?

OPEN YOUR EYES!!!

EDIT by ADMIN>Dovidjenja i laku noc/Banovan si
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8864
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ADMIN>Dovidjenja i laku noc
Hvala.
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

celo vece mi se vrti po glavi da cemo sutra da dobijemo partizan i tako sigurno obezbedimo mesto u prvih sest a da cemo u sledece dve izgubiti protiv njih !!!!! al ko sam ja tu da kenjam videcemo sutra !!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Banovali ste decka samo zato sto je napisao ono cega smo svi svesni i sto 99,9% znamo da nas ceka??? :oops:
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

VI­ŠE OD RE­VAN­ŠA

Par­ti­zan do­če­ku­je Voj­vo­di­nu ko­ja je po­čet­kom pr­ven­stva
neo­če­ki­va­no sla­vi­la u No­vom Sa­du
Baš kao i ta­da la­le iz­la­ze na meg­dan Par­ti­za­nu po­sle evrop­skog
go­sto­va­nja. Mi­o­drag Je­šić ne stra­hu­je od pra­žnje­nja igra­ča

Ko­li­ko god zvu­ča­lo kao ap­surd, a s ob­zi­rom na či­nje­ni­cu da je Par­ti­zan uklje­šten iz­me­đu dva evrop­ska me­ča i u de­se­tak od­lu­ču­je da­nas o sud­bi­ni ce­le se­zo­ne, Voj­vo­di­na u Hum­sku do­la­zi kao kost u gr­lo. Slič­na si­tu­a­ci­ja se do­go­di­la pre tri me­se­ca, ka­da su kra­jem av­gu­sta No­vo­sa­đa­ni, ta­da čvr­sto za­ku­ca­ni za dno ta­be­le, pr­vi gol i pr­vu po­be­du iz­vo­je­va­li baš pro­tiv cr­no-be­lih, ko­ji su po­sle me­ča sa Ma­ri­bo­rom u Li­gi UEFA, iz­du­va­ni kao ba­lon, do­šli u "srp­sku Ati­nu" da pro­še­ta­ju kao na kor­zou, a u Be­o­grad se vra­ti­li po­sra­mlje­ni.

Kraj no­vem­bra, isti ak­te­ri, isti sce­na­rio po­sle jed­ne od evrop­skih utak­mi­ca cr­no-be­lih, po­ma­lo iz­me­nje­na pri­ča na ta­be­li, i sa­svim dru­gi de­kor - Hum­ska. Pre Ok­se­ra Voj­vo­di­na, Par­ti­zan ne­ma pre­da­ha, ni­ti iz­bo­ra. Po­be­da kao uver­ti­ra...

- U go­ste nam do­la­zi Voj­vo­di­na, pro­tiv ko­je smo pr­vi put kik­snu­li u pr­ven­stvu - pri­se­tio se na­glas Mi­o­drag Je­šić gde su ko­la kre­nu­la niz­br­do. - Mo­ra­mo za­to da bu­de­mo još kon­cen­tri­sa­ni­ji, po­go­to­vu zbog či­nje­ni­ce što je ovaj meč pr­vi po­sle onog u Tel Avi­vu, a po­zna­to je da se la­ko "pra­zni­mo" i uvek ima­mo pro­ble­ma u slič­nim si­tu­a­ci­ja­ma. Sa­da bi tre­ba­lo ko­nač­no da bu­de do­bro i da se, na­dam se, re­van­ši­ra­mo No­vo­sa­đa­ni­ma za po­raz na po­čet­ku tak­mi­če­nja.

Baš u pr­vom me­ču sa Voj­vo­di­nom, Par­ti­zan je is­po­ljio bi­tan ne­do­sta­tak, ko­ji cr­no-be­li do dan da­nas ne uspe­va­ju da is­pra­ve ili bar ubla­že - ne­e­fi­ka­snost. Tre­ner ti­ma iz Hum­ske ne stra­hu­je od "pra­žnje­nja" po­sle Evro­pe, ko­me su igra­či bi­li sklo­ni do sa­da.

- Sma­tram da smo do sa­da do­volj­no pu­ta kik­snu­li u pr­ven­stvu i ve­ru­jem da ta­ko ne­što ne­će da nam se po­no­vi. Eki­pa će isti­na bi­ti iz­me­nje­na, jer že­lim da od­mo­rim ne­ke igra­če, ko­ji su u pro­te­klom pe­ri­o­du bi­li "tro­še­ni" pre­ko me­re. Đor­đe­vić je u pro­šlom ko­lu is­ko­ri­stio pra­vo bi­ra­nja zbog žu­tih kar­to­na, pa će sa­da pa­u­zi­ra­ti, kao i Vu­ke­lja, ko­ji je u Zre­nja­ni­nu do­bio cr­ve­ni kar­ton. Imam još ne­ko­li­ko di­le­ma, pre sve­ga sa Jo­ve­ti­ćem, ali ve­ru­jem da će­mo pro­na­ći pra­vi tim za Voj­vo­di­nu - za­klju­čio je Mi­o­drag Je­šić.

PAR­TI­ZAN - VOJ­VO­DI­NA

Sta­di­on Par­ti­za­na. Su­di­ja: Sve­ti­slav Ma­ru­šić (Kra­lje­vo). Po­moć­ni­ci: P. Da­vi­do­vić i V. Ste­va­no­vić. Po­če­tak: 13.00 (TV).

PAR­TI­ZAN: Ja­hić, Mi­haj­lov, Rnić, Ba­jić, Lo­mić, Smi­lja­nić, Za­jić, Ma­rin­ko­vić, Ma­le­tić, Odi­ta, Mi­ro­sa­vlje­vić.

VOJ­VO­DI­NA: Ba­balj, Sto­šić, Pe­ka­rić, Đu­rić, Pet­ko­vić, Ka­čar, Da­vi­dov, Ta­dić, Po­po­vić, Bu­ač, De­spo­to­vić



Sport
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Jao, Partizan nikad losiji, ali nema Rajevac muda da napadne :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked